Jump to content

Reducere la nota de plata pentru cei cu A-ul

Recommended Posts

la Open Pub ai REDUCERE la nota de plata daca arati la bar carnetul cu A-ul ! :banana:  iar martea berea e la 3lei!

www.openpub.ro

Prietene,sper sa nu o iei in nume de rau dar pt.mine oferta suna asa:Te vad cam zdrentaros,te-ai spalat azi?ti-e foame?Am niste pastrama ramasa de ieri.Ăi-o dau la 3 lei ca te vad amarât.Treci pe la noi ca suntem acasa.PS.Vreau o stella rece de banii astia.Desigur,glumesc.

E ok daca o sa vrei sa platesti nota fara reducere! ca sa nu simti zdrenturos! nu despre asta era vorba!

...fiii si tu mai prietenos ca n-am dat cu parul! :cheers:

cine a fost la halow.. in noiembrie cred ca sa simntit bine in bar noi DAC MOTORS am tinut 3 petreceri acolo si pt mine ca persoana este singurul bar in care imi place sa mai beau o bere sau o cafea,elena patroana chiar ma intreaba despre daca asta este ok sau nu pt ca ii plac ''zdrenturosi'' si nu scortosi :cheers:

Guest little wayne

la Open Pub ai REDUCERE la nota de plata daca arati la bar carnetul cu A-ul ! :banana:  iar martea berea e la 3lei!

www.openpub.ro

Si daca am permisul retinut...de nu pot sa il arat.Ma credeti cand va zic ca-s motociclist?

Adica iar s-a rebranduit fostul Bikers? Ca acu' vreo doua luni de-abia se reamenajase si se redenumise Casa Noastra sau asa ceva...

Oricum, pe siteul carciumii singura adresa e aia de pe Tunari. E neupdatat?

Edited by speedy.k

Este foarte OK terasa, clubul, muzica... personalul este decent si amabil....

Mai fac si studii de piata printre consumatori pentru a vedea ce se cere, pentru a fi in pas cu lumea, cu timpurile (good job with that)

1 singur down side: ar fi si mai OK daca s-ar repara etajul... (si aici la podea ma refer) ca daca merg putin mai apasat si am un rucsac in spate, ajung la parter.

Mare e gradina ta doamne si plina de prosti.Pe langa asta plina de figuranti cu bani,mai ales aici.

Edited by maryan
  • 2 weeks later...

Este foarte OK terasa, clubul, muzica... personalul este decent si amabil....

Mai fac si studii de piata printre consumatori pentru a vedea ce se cere, pentru a fi in pas cu lumea, cu timpurile (good job with that)

1 singur down side: ar fi si mai OK daca s-ar repara etajul... (si aici la podea ma refer) ca daca merg putin mai apasat si am un rucsac in spate, ajung la parter.

Multumim!

podeaua la mansarda o inlocuim la toamna! :scratch: acum toti stau la terasa!

singura problema si neintelegere care "se este" aici cred ca ar fi aceea ca topicul a fost postat putin gresit ....dar in rest barul este vecin cu mine ca deh stau la 1 minut de mers pe jos si pot spune ca este chiar foarte foarte in regula ..

Multumim!

podeaua la mansarda o inlocuim la toamna! :scratch: acum toti stau la terasa!

Am remdiat!

singura problema si neintelegere care "se este" aici cred ca ar fi aceea ca topicul a fost postat putin gresit ....dar in rest barul este vecin cu mine ca deh stau la 1 minut de mers pe jos si pot spune ca este chiar foarte foarte in regula ..

am remediat!

• 3 months later...

n am inteles daca au vin fiert sau nu :scratch: ... super barul ... daca ar baga niste table, sah, remi carti de joc, etc.... sa stea lumea pe acolo ... :bounce: o zic ca eu stau si ma joc si tot caut :makeout:

• 11 months later...