Jump to content
Sign in to follow this  
bfour

PARADA MOTO

Recommended Posts

In data de 8,9 si 10 iulie ,in Buzau se va desfasura Campionatul Mondial de Enduro! Cu aceasta ocazie unica pentru orasul nostru ,vom organiza o parada moto cu opriri in diferite puncte di oras ,si vom imparti flyere cu programul celor 3 zile de campionat! Cine doreste sa participe la aceasta parada este mai mult decat binevenit! Parada va avea loc in data de 7 iulie (joi ) incepand cu ora 18.00 !Plecarea din Piata Daciei iar finalul va fi pe bulevard la o terasa unde vom savura un suc,cafea sau bere din partea organizatorilor ! Salutare si respect !

???

In data de 8,9 si 10 iulie ,in Buzau se va desfasura Campionatul Mondial de Enduro! Cu aceasta ocazie unica pentru orasul nostru ,vom organiza o parada moto cu opriri in diferite puncte di oras ,si vom imparti flyere cu programul celor 3 zile de campionat! Cine doreste sa participe la aceasta parada este mai mult decat binevenit! Parada va avea loc in data de 7 iulie (joi ) incepand cu ora 18.00 !Plecarea din Piata Daciei iar finalul va fi pe bulevard la o terasa unde vom savura un suc,cafea sau bere din partea organizatorilor ! Salutare si respect !

Fiind un eveniment in premiera in Romania, intentia organizatorilor este ca aceasta etapa din campionatul mondial sa nu fie cu mai nimic mai prejos decat celelate etape. Absolut toti membrii clubului Extreme Adventure Buzau in colaborare cu alte cluburi/ pasionati/ ne vom mobiliza,pentru ca acest eveniment unic sa iasa cat mai perfect.

Eurosport, Motors Tv, etc vor fi la Buzau

Orice ajutor conteaza.

Spor!

post-8169-0-93716300-1309501366_thumb.jpg

post-8169-0-13832100-1309501439_thumb.jpg

Edited by Braccio

Fiind un eveniment in premiera in Romania, intentia organizatorilor este ca aceasta etapa din campionatul mondial sa nu fie cu mai nimic mai prejos decat celelate etape. Absolut toti membrii clubului Extreme Adventure Buzau in colaborare cu alte cluburi/ pasionati/ ne vom mobiliza,pentru ca acest eveniment unic sa iasa cat mai perfect.

Eurosport, Motors Tv, etc vor fi la Buzau

Orice ajutor conteaza.

Spor!

Va vom ajuta cu tot ce putem !!! Suntem mandri ca se intampla asa eveniment la noi in oras . Bafta multa la organizare !!!

vine si raduleasca fara dani otil? :scratch:

Ce ma.. vrei sa te combini cu ea? Ai sansele tale si tu !!OK sa presupunem ca vine sa intre (cu toate ca este imposibil) in vb cu tine ce faci ?? ha ha .. dupa ce ai orgasm ma refer.. :crack:

Felicitari pentru eveniment.. am sa fiu prezent la parada organizata de clubul extreme adventure !! Poate facem un sacrificiu si ne strangem toti baicarii.. si cred ca trebuie sa ne simtim onorati ca putem face ceva :rolleyes:

A mai fost eveniment asa important in Buzau la nivelul asta? .. ma refer la evenimente sportive nu la nunta lu mocanu !!!

Edited by aladin1

Cred ca o sa vin si eu :cheers:

si eu cred ca o sa fiu prezent

vin si eu daca sunt liber!!

EEEEE oricum nu se intampla mare lucru... un campionat MONDIAL DE ENDURO.. adica la noi in oras vin oameni din toata lumea :crack: glumesc desigur....

Eu cred ca trebuie sa ne unim cu mic cu mare exact ca tiganii.. ce dreacu.. vin oameni din tot universul in Buzau, spre ex eu las serviciul si ma duc.

Edited by aladin1

Mergemmmmmmmm !!!!!!!! :moto:

Salut baieti! o sa vin si eu :moto:

Edited by puffy2zero10

NU CRED !!

Daca nu o sa fiu ocupat ma bag si eu.

Bine ai venit !

Daca nu o sa fiu ocupat ma bag si eu.

Ce ar putea fi mai important decat asta..? In fine!!! :disappointed:

Ne vedem la ora 18.00 in Piata Daciei sau mai devreme la B4 !!!

Am zis ca nu vii !! :bigstar:

Cred ca o sa vin si eu :cheers:

Cred ca nu ai venit !! :disappointed:

:baldy: a trebuit sa merg cu un prieten sa-si cumpere o motocicleta, imi pare rau ca nu am ajuns :baldy:

ma doare in cot ha ha ha

ma doare in cot ha ha ha

Te doare in cot de toata lumea pe tine Radule.. vezi cum ne aratam valoarea singurei !! .. adica ma doare in cot ca voi ca fraierii ati raspuns unei rugaminti... si ca nu ati primit nimic nici macar cate o motocicleta de enduro cadou.. STIU .. tu ai facut calculul la cata benzina consumi si la ce primesti in schimb..no ? Asta este amice.. uneori trebuie sa fim si solidari si sa luam o rugaminte precum un ordin.. (asa fac eu cel.. putin) repet.. trebuie sa ne simtim onorati ca am fost implicati si noi foarte putin.. si ca am fost bagati in seama... pana la urma.