Jump to content
Sign in to follow this  
MOUSAIOS

MOUSAIOS BIKE FEST 2

Recommended Posts

.Adik toti care dau pacnele si 13000rpm sunt cocalari?pai la tg secuiesc rudi a dat si toba la shadou jos si pacnele si vrum vrum el e cocalar?.asa se face.ce mai.

Si pogo ai zis ca ce daca se zgarie e un fier.nu e asa.de fapt fiecare cu lucru lui.nu compara o motoretA. De 1000e cu una de 6-8000.a ta unde se incadreaza de gandesti asa?

Si mai e ceva.poti da pacanele daca ai cu ce.si te tine motoru .daca nu.stai si zici ca nuti place.da faci poze......

da mah!e un fier.ti l-ai cumparat sa te folosesti de el nu sa-l venerezi :moron:

doamne .. m-a pus dracu sa fac un post si gata ati inceput cearta ... ma bucur ca mai sunt unii baieti .. deschisi la minte pe forumul asta ... sorin .. dan ... care vad adevaratul farmel al unei intruniri ...

la o intrunire ... trebuie sa lasi omul sa se simta bine .. cat timp nu iti face daune ... poate sa faca orice parerea mea .....

-----------------------------------------------

- chestia cu pacanele = cocalari..= frustati .. mi se pare o porcarie ...

este exact ca si cum ai spune ... domnule .. aia care vin la showurile auto cu "animale" si fac drifturi .. sunt numai cocalari ...

GRESIT

aia sunt cei intretin atmosfera ... care atrag vizitatorii ... ei fac tot farmecul ... uitati-va la predeal .. cand se aduna 5-6 motociclisti si incep sa dea pacanele .. toti alearga sa-i filmeze .. toti ii aclama ...

Flacau!intrunirile moto au ca scop discutii,muzica,legarea de noi prietenii cu oameni care impart aceeasi pasiune.discuta,rad,se imbata nu simt nevoia sa se arate ceva wow.o intrunire are ca scop relaxare nu circ;)merg sa ma relaxez nu sa ma doara capul de baraiala toata ziua.pt baraiala exista concursul de zgomot si atat.cu-i nu-i convin regulile s-a mai spus.sa stea acasa

Pana la urma care e treba cu pacanelele astea? De ce se dau si care este scopul??? Cum zicea si cineva mai devreme, inseamna ca nu tii la motorul tau. Rudi la Tg Secuiesc pun pariu ca era clei cand si-a dat tobele jos si vrum vrum. A doua zi nu cred i-a fost tot una, mai ales ca Shadow-ul era pt vanzare din cate stiu eu.

Motociclitcomule, ti-ai luat pana la urma motor? Ca nu stiu daca poti da pacanele cu scuterul... Ca vad ca aci pe forum esti un fel de super membru.

De ce nu dati pacanele in scara blocului, ca sa fiti mai cool?

Daca organizatorii hotarasc niste reguli si le anunta din timp, e alegerea fiecaruia daca participa sau nu. Mai ales ca sunt mai multe adunari pe data respectiva.

Bafta multa baieti!!! Va doresc sa iasa cel putin ca aia de anul trecut...

draga motociclistule .com sau .ro sau cum vrei tu ,io cred ca tu nu esti un baiat rau si zic sa-i lasam pe cei de la musaios sa-si organizeze intrunirea asa cum stiu ei ca si anul trecut unde chiar a fost laudata.... :rock: si daca nu-ti convine du-te tata si lasa-ne ca stim noi ce trebuie sa facem la o intrunire :rock: :cheers: si cam atat

Ma bucur ca se mai gaseste cineva sa bage "prasitoarea" printre randurile motociclistilor ca incepu sa apara "buruienile".Parerea mea este ca cei care dau pacanele nu-si iubesc motoarele nici cat negru sub unghie, si folosesc motociclismul doar pentru a iesi in evidenta.FELICITARI celor cu astfel de initiative.

Felix.. pai tu nu ai fost in viata ta la o intrunire adevarata.. si anumiti useri au fost asta vara la prima lor intrunire(nu spun cine.. se stiu ei).

Ia spune tu cine crezi ca baga prasitoarea ? ba fratilor in ce iluzii traiti ... cate unii !! Cititi cu atentie si la o cafea cum fac eu acum ultima pagina.

MARE PACAT CA SCRIEM INDEMNATI DE PUPATUL IN POPONEATA, URASC PUPINCURISTI SI PERSOANELE CARE PENTRU UN SALUT CERSIT SUNT CAPABILI SA VANDA VIDEOUL SAU MAGNETOFONUL DIN CASA .

Stim ca a devenit mezinul nostru motociclist com insa baiatul nu a facut decat sa scrie ce gandeste si ce simte.. oare noi astia care cerem pretentii de la noi am scris ca el?

Pacanelele sunt pentru oamenii frustrati care nu au cum sa iasa in evidenta decat cu asta si asa se mai uita si lumea la ei 2 minute ! Oamenii care vin de la 300 de km se supun regulilor casei ! Cei care vin de la 30 km fac figuri cu motociclete langa cort !Oricum o sa ma mai gandesc la propunerea ta ! SALUTARE SI RESPECT ! :burnout:

Ma bucuram din suflet daca VA MAI GANDEATI.... NU DACA TE GANDEAI SINGUR......... UN CLUB INSEAMNA O FAMILIE CU UN SINGUR GLAS... ORICUM TE APRECIEZ CA SCRII EXACT CUM GANDESTI....... HAI NOROC !!!

Edited by aladin1

Ma bucuram din suflet daca VA MAI GANDEATI.... NU DACA TE GANDEAI SINGUR......... UN CLUB INSEAMNA O FAMILIE CU UN SINGUR GLAS... ORICUM TE APRECIEZ CA SCRII EXACT CUM GANDESTI....... HAI NOROC !!!

this one burns!!!

da, cred ca nu mai vin. Ma duc pe la mare mai bine!

Felix.. pai tu nu ai fost in viata ta la o intrunire adevarata.. si anumiti useri au fost asta vara la prima lor intrunire(nu spun cine.. se stiu ei).

Ia spune tu cine crezi ca baga prasitoarea ? ba fratilor in ce iluzii traiti ... cate unii !! Cititi cu atentie si la o cafea cum fac eu acum ultima pagina.

MARE PACAT CA SCRIEM INDEMNATI DE PUPATUL IN POPONEATA, URASC PUPINCURISTI SI PERSOANELE CARE PENTRU UN SALUT CERSIT SUNT CAPABILI SA VANDA VIDEOUL SAU MAGNETOFONUL DIN CASA .

Stim ca a devenit mezinul nostru motociclist com insa baiatul nu a facut decat sa scrie ce gandeste si ce simte.. oare noi astia care cerem pretentii de la noi am scris ca el?

Atata timp cat ceea ce a facut (club, intrunire, bar de motociclisti)destul de profesionist nu cred ca e cazul ca cineva din comunitatea moto sa obiecteze ceva.

Daca vreti ca Buzaul sa fie o comunitate respectata mergeti pe "mana" presedintelui.

Parerea mea.

Bafta cu intrunirea;)

De ce sari de poponeata in sus?Te simti cu musca pe caciula?Cand am spus ca prin pacanele nu arati ca-ti iubesti motorul nici prin cap nu mi-a trecut sa fac aluzie la buzoieni.Mi-a ramas intiparita pe retina o imagine de la smaeb 2010 cand un individ ,cu un gsxr alb aerografiat cu capete de mort, expus cu o piti pe el il tura la maxim si afisa un zambet (cuvant urat) celor ce-l priveau.Un adevarat motociclist,nu....?Prasitoarea s-o bage un om cu cap dedicat motociclismului, daca crezi ca te tine fii tu ala.

In fine.... nu ai voie sa spui ceva ca se inflameaza toata lumea... eu doar am facut o mica critica pertinenta in beneficiul tuturor... ca pana la urma NU CRED CA EXISTA CINEVA CARE FACE VODO SAU "FARMICI" SA IASA NASPA INTRUNIREA.. SI DACA EXSTA INSEAMNA CA ESTE UN IMBECIL.

MAI FELIX TU AI O PROBLEMA, TE DERANJEAZA CINEVA,, EU ?

MA VEZI CA SAR DE POPO IN SUS? AM SPUS O MINCIUNA CUMVA ? AM JIGNIT PE CINEVA? CE SPUN EU ESTE FIRESC SI NORMAL... ESTE FIRESCUL DICTAT DE ORDINEA NATURALA..MAI BUNA MAI PROASTA..CUM O FI.. DAR NU TREBUIE SA TRAIM UN FILM DORIT DE NOI.. SI SA FIM FALSI CA PANA LA URMA NU NE MAI SUPORTAM SI CAUTAM ORIGINALITATEA SI AJUNGEM SA SA MANCAM CHIAR SI CA..CA.. SA NE ADUCEM AMINTE CUM ERA LA VARSTA DE 1 AN.. EU TRAIESC FILMUL PERCEPUT DE MINE.. CAT POT DE REAL SI DICTAT DE CONSTIINTA SI FAC CE VREA P..A MEA.. SA ZIC ASA CA ASA VREAU IO. !! ? "Ma bucur ca se mai gaseste cineva sa bage "prasitoarea" printre randurile motociclistilor ca incepu sa apara "buruienile" de unde sti tu ca este aia buruiana moto (CA MA SI ENERVEZI CA HABAR NU AI CE SCRII SI MAI SI INSTIGI..? Ce ai patit cand ai facut postul?? In loc sa stai parcat si sa vorbesti doar ce stii..!!!!!! Eu te inteleg ca vrei sa te pui bine cu toata lumea... ca ma si enervezi.. DACA TOT AFIRMI ATAT DE SIGUR DA SI EXEMPLE.. cum arata o buruiana moto in imaginatia ta? ( in fine.. eu cred ca ai spus o mare tampenie... dar daca gasesti raspuns esti un smecher) DA EX DE O BURUIANA MOTO !!! CINE ESTE BURUIANA SI ARGUMENTEAZA !!

Edited by aladin1

Va asteptam pe toti la intrunire sa bem ceva !!! Va iubesc !!! SALUTARE SI RESPECT !!! :cheers:

In fine.... nu ai voie sa spui ceva ca se inflameaza toata lumea... eu doar am facut o mica critica pertinenta in beneficiul tuturor... ca pana la urma NU CRED CA EXISTA CINEVA CARE FACE VODO SAU "FARMICI" SA IASA NASPA INTRUNIREA.. SI DACA EXSTA INSEAMNA CA ESTE UN IMBECIL.

MAI FELIX TU AI O PROBLEMA, TE DERANJEAZA CINEVA,, EU ?

MA VEZI CA SAR DE POPO IN SUS? AM SPUS O MINCIUNA CUMVA ? AM JIGNIT PE CINEVA? CE SPUN EU ESTE FIRESC SI NORMAL... ESTE FIRESCUL DICTAT DE ORDINEA NATURALA..MAI BUNA MAI PROASTA..CUM O FI.. DAR NU TREBUIE SA TRAIM UN FILM DORIT DE NOI.. SI SA FIM FALSI CA PANA LA URMA NU NE MAI SUPORTAM SI CAUTAM ORIGINALITATEA SI AJUNGEM SA SA MANCAM CHIAR SI CA..CA.. SA NE ADUCEM AMINTE CUM ERA LA VARSTA DE 1 AN.. EU TRAIESC FILMUL PERCEPUT DE MINE.. CAT POT DE REAL SI DICTAT DE CONSTIINTA SI FAC CE VREA P..A MEA.. SA ZIC ASA CA ASA VREAU IO. !! ? "Ma bucur ca se mai gaseste cineva sa bage "prasitoarea" printre randurile motociclistilor ca incepu sa apara "buruienile" de unde sti tu ca este aia buruiana moto (CA MA SI ENERVEZI CA HABAR NU AI CE SCRII SI MAI SI INSTIGI..? Ce ai patit cand ai facut postul?? In loc sa stai parcat si sa vorbesti doar ce stii..!!!!!! Eu te inteleg ca vrei sa te pui bine cu toata lumea... ca ma si enervezi.. DACA TOT AFIRMI ATAT DE SIGUR DA SI EXEMPLE.. cum arata o buruiana moto in imaginatia ta? ( in fine.. eu cred ca ai spus o mare tampenie... dar daca gasesti raspuns esti un smecher) DA EX DE O BURUIANA MOTO !!! CINE ESTE BURUIANA SI ARGUMENTEAZA !!

Bai Dane stai in banca ca ti se ard diodele.Am zis ceva la adresa ta sau vrei sa pari inteligent?Te-ai mai bagat in seama aiurea si apoi ai spus ca faci pe papagalul in piata Daciei ca te prinde.Vezi-ti de treaba ta.

Dan,Felix,un cantecel educativ.

El ma stie artagos si deaia face asa, singurul regret este ca am raspuns pe topicul intrunirii.. si cer scuze tuturor.

Orice barbat crede ca el are scula cea mai mare, sofeaza extraordinar, si este zeul amorului, :crack: sa ne gandim cati retarzi sunt in trafic !!

Eu m-am retras la tara cu xx si bmwu si ma distrez de minune , ma dau cu 240 in localitate dau pacanele dupa ce ma fac praf in fiecare seara, gratar in fiecare zi, vb de zeci de mii de lucruri si nu ne contrazicem, conduc beat........ si cel mai imp ma doare in .... de ce zic asa zisi prieteni falsi.

Auzi tu sa mai mergi la intruniri :)))))) am aici toate intrunirile pe care mi le doresc in fiecare zi. V-am pupat si treziti-va la realitate ca nu mai traiti ci doar va mancati de c.r unu pe altu. ha ha

Radu a gasit metoda sa nu mai cheltuie banii pe la intruniri !!

La o intrunire moto este frumos drumul pana acolo, te intalnesti cu oameni din toata tara exact ca in armata.. si multe altele.. ne cunoastem mai bine etc.

In fine... ce ne spui tu acolo inseamna ca ai devenit taran.

Am fost anul trecut la Buzau si a fost marfa. Am si eu 2 opinii :

1. Pacanelele sint o mizerie fonica. Vine unu' , baga mina in gaz ca nebunu' si brusc nu se mai aude om cu persoana la mese. Jenibil.

2. Mai lasati bai nene baionetele acasa , unde te uiti numai scule taietoare si oameni periculosi. Ce e aia sa umbli cu baioneta la briu in public ? Si au unii ditai sabiile , nu un biet briceag ca sa taie o rosie.

Eu m-am retras la tara cu xx si bmwu si ma distrez de minune , ma dau cu 240 in localitate dau pacanele dupa ce ma fac praf in fiecare seara, gratar in fiecare zi, vb de zeci de mii de lucruri si nu ne contrazicem, conduc beat........ si cel mai imp ma doare in .... de ce zic asa zisi prieteni falsi.

Auzi tu sa mai mergi la intruniri :)))))) am aici toate intrunirile pe care mi le doresc in fiecare zi. V-am pupat si treziti-va la realitate ca nu mai traiti ci doar va mancati de c.r unu pe altu. ha ha

Radule a fost un vis de-al tau sau ce? ca nu mai inteleg nimic........sa nu-ti intrerupi tratamentul,da?

PROGRAM INTRUNIRE BUZAU.

VINERI-primire cu tuica veche si stricata

-trasee turistice,bautura si relax

-ora 21.00 concert trupa STILLBORN

-ora 23.30 karaoke show(asta daca nu ne imbatam)

-folk "Pasarea de noapte"(canta cine stie,noi oferim chitara )

-ora 03.00 fasole cu afumatura la ceaun

SAMBATA-buna dimineata cu cafea la umbra bradului batran

-marea batalie cu apa

-pepeni reci la umbra paduri

-ora 16.00 invitatie la sarmale cu mamaliguta

-ora 17.00 concursuri distractive cu premii

-ora 21.00 concert de blues CYFER`S BAND

-ora 23.00 concert de folk la foc de tabara cu NICU ZOTA

-ora 03.00 mancati bors de gaina ?

INTRARE-30 LEI

Va aaasteptam!!!

post-44410-0-49503600-1310558284_thumb.jpg

post-44410-0-08355600-1310558299_thumb.jpg

Edited by bfour

Anul trecut am fost profund dezgustat de cativa motociclisti care dormeau prin boscheti si facusera SHUSHU pe ei .... :disappointed:

lasa narko .. ca pe aia nu ii vad .. ii vad pe astia .. care dau burn-out .. care dau pacanele .. dar pe aia morti de beti .. care iti darama motocicleta nu ii vad ..

- sunt cativa motociclisti prin Buzau .. care stau toata ziua in fata pc-ului si se uita pe youtube .. vad si ei o intrunire la nemti .. si vor sa faca la fel .. dar nu vedeti decat jumatatea paharului. La o intrunire nu trebuie sa te simti tu bine ca organizator .. ci cei care vin .. care iti platesc biletul .. care iti fac consumatia.

Am sa vin si eu sambata la intrunire si chiar o sa stau toata ziua ... si chiar sunt curios daca o sa se dea macar un "rateu"

- anul trecut toti buzoienii l-ati aplaudat si filmat pe baiatul care a dat burn-out si dupa a dat foc la cauciuc in padure la zx-12 ... v-a placut .. baiatul a facut show ... si acum spuneti ca nu e frumos ...

- tot cei care spun ca sunt impotriva acestor manifestari tin minte ca i-am vazut dand rateuri ... sau altele ...

- eu prefer sa-l vad pe unu ca da rateuri, ca face burn-out .. decat sa-l vad mort de beat .. (cuvant urat) ... si care pute ...

Bai pipi-n fes!TU vrei sa argumentezi ca am fi oameni care stam in fata pc-ului vdm ce fac nemtii si vrem sa facem si noi?vezi sa nu te trezesti cu vreun final infipt in poponeata si sa-ti iei pacanele "pe pielea ta".

èßm Ă´ Âśă mäí ðäí păĂŚăùê³Ê pĂłgĂ´, ïäèă îți šèô fiºå Ă°ĂŠ lä Ăł bĂşjĂ­ĂŞ? :))