Jump to content
Sign in to follow this  
MOUSAIOS

MOUSAIOS BIKE FEST 2

Recommended Posts

Ana,nu te mai baga inseama k supozitorul, k stie toata lumea ce a facut tu anul trecut la Arbanasi de te plimbai din cort in cort dupa "racoreala"bash.gif asa k ciocu` mic si stai frumusel in banca cu mainile la aspate asa cum stai in liceul Pedagogic.

Te mananca manuta,fa-ti la la8uta !

Te mananca manuta,fa-ti la la8uta !

altul care se baga in zeamacrackup.gif

Salut.sunt nou pe forum dar nu atat de nou si prin orasul Buzau.ideea e ca cei din clubul mousaios sunt niste cocalari care sparg seminte in fata parculetului bancii tiriac de pe bulevard,iar intrunirea de la Arbanasi a fost si va fii de tot ca ca tul.au fost oameni acolo care au pus umarul pt ca intrunirea sa iasa perfect,iar "organizatorii" ce au facut pentru ei?NIMIC!!! nici macar un senwich sau o cafea nu le-a dat la sfarsit.oameni nici nu mai vor sa mai auda de acei organizatori sau de toti cei care fac parte din acest club de 2 lei.asa dar dragi motociclisti,va doresc distractiie placuta la intrunirea organizata de cei de la VARZAIOS!

P.S.Moderator,dak imi stergi comment-ul esti la fel de cocalar ca si ceilalti!

- Daca ai ceva de impartit , cu cineva , NU ESTE FRUMOS PE UN FORUM PUBLIC , sa va balacariti , daca doresti si poti spune-le in fata , nu de dupa tastatura , ca sincer nu da bine , si vezi ca lumea interpreteaza .

Din punctul nostru de vedere , cei din MOUSAIOS Buzau , sunt niste oameni de milioane , si la intalnire la Arbanasi ne-am simtit anul trecut extraordinar !!! o intalnire in stil vechi , pt cunoscatori nu pt pretentiosi , pt stiul vechi de bikeri .

** Intradevar detaliile din spatele organizarii acelui festival ,nu il stim , si poate pe cei din exterior - cei care sau simtit bine acolo , sau cei care vor sa vina - nu ii intereseaza , astea sunt treburi care e bine sa fie rezolvate intre voi .

*** Si daca crezi ca prin tiparul declaratiilor tale , vei aduce prejudicii clubului Mousaios , iti spun ca te inseli . Daca vroiai acest lucru , trebuia sa procedezi alt cumava .

PACE intre bikeri , si sa :friends: impreuna , cat mai mult la chefuri si intalniri !!!

RESPECT

Edited by ACHIMOTO

Mai prietene,uite,eu sunt cam spurcat la gura si din cauza asta iti doresc urmatoarele :

Daca ce ai scris in primul post nu este adevarat,sa dea Dumnezeu sa se aleaga praful de tine,si daca nu,de mine.

Uite asa,o sa aflam cine esti !!

......esti un alt neintegrat........... puteai sa faci asta pe privat daca aveai ceva de impartit cu oamenii de la Mousaios. Nu sunt unul din cei care frecventeaza grupurile de motociclisti din Buzau insa vad cum comunitatea moto de la noi din judet se cam destrama din cauza unor oameni ca tine.

Edited by Lolo_ID

OOOOOOOOOOAAAAAAAAAAAUUUUUUUUUUUU !!!!!!!!!!!

Cineva a cedat si a facut o clona sa spuna ce are el pe suflet.

CAT DESPRE CAFEA.. CE DRACU SA FAC CU CAFEAUA DACA AM AVUT TUICA DIN BELSUG LA POARTA !!

cred ca deabea asteptai sa postez... :crack: vezi ca ai facut o mare imprudenta.. de fapt doua..

una .. esti foarte tensionat si ai intrat in rolul dorit cu tot sufletul, si doi.. ai spus de ana monster sau cum are id anumite chestii particulare sa zic asa, unde invata, ce a facut ea in cort, si LAZARUSUL DIN fiecare strange cercul suspectilor SI te poate depista cu usurinta cineva,

Daca esti smecher spune cine esti cu gura mare, ce sa patesti !! EU SPRE EX AM SA TE APRECIEZ CA AI AVUT CURAJ.

UIte na .... cum dracu sa faci ceva fara sa afle toata lumea... cred ca tipul stie si in ce corturi a fost ana, daca ma punea dracu sa o chem sa intorc salteaua ce ma faceam acuma :crack: GATA MAAAA este suparat ca nu a fost si in cortul lui...

Asta este prietene .. selectie naturala,, oricum vezi cum te descurci anul asta !! Si poate nu faci iar l..ba !! Ca mine !

Mai prietene,uite,eu sunt cam spurcat la gura si din cauza asta iti doresc urmatoarele :

Daca ce ai scris in primul post nu este adevarat,sa dea Dumnezeu sa se aleaga praful de tine,si daca nu,de mine.

Uite asa,o sa aflam cine esti !!

nu este corect "Uite asa o sa aflam cine esti" ca te referi strict ca daca moare cineva ala era clona.. Asa este corec "Poate aflam cine esti" ca in felul asta banuielile pot lua o tinta, Spre ex daca moare nea Ghiocel spunem ca el este... vezi, nu este corec !

Are 48 de ore la dispozitie sa demonstreze ca este smecher, adica sa invinga orice gand si sa spuna tare " da ma eu am scris ce pola mea !"

Altfel procedeul voodoo pe care-l stapanesc extraordinar am sa-l pun in practica...impreuna cu niste comenturi extraordinare.

aladin si cu tactil suntetzi varza amandoi.hahaha.gif Nu mor caii cand vor cainii,asa k mai muscatzi putin din bordura.succes!

care este motivul de ma jignesti ? este o intrebare si te rog sa raspunzi. :disappointed:

inainte sa ma jignesti sa spui ca sunt varza, trebuie sa te asiguri ca merit acea jignire,daca o merit? Daca nu ai gandit asa inseamna ca esti prost sau proasta dupa cazul de fata.

Ana,nu te mai baga inseama k supozitorul, k stie toata lumea ce a facut tu anul trecut la Arbanasi de te plimbai din cort in cort dupa "racoreala"bash.gif asa k ciocu` mic si stai frumusel in banca cu mainile la aspate asa cum stai in liceul Pedagogic.

Oh really, ai stat tu dupa fundul meu ? Varsa-ti frustrarile in alta parte, mon cher.

Eu's genul de om care-si asuma absolut tot ce face, iar ce fac eu e fix treaba mea :)

ce sta pe forum disperat sa vada efectele..

Oh really, ai stat tu dupa fundul meu ? Varsa-ti frustrarile in alta parte, mon cher.

Eu's genul de om care-si asuma absolut tot ce face, iar ce fac eu e fix treaba mea :)

fetito baga-ti treaba aia a ta unde iti place tie cel mai mult.

fetito baga-ti treaba aia a ta unde iti place tie cel mai mult.

Dragul/draga mamei, ai o problema cu mine personal, vad.

Sau poate cu faptul ca unii oameni pur si simplu pot obtine sex fara sa ceara, sa se roage de cineva sau sa plateasca? :)))))

Din nou repet, doar eu stiu ce-am facut la intrunire, am venit cu prietenul, ne-am despartit, dar totusi nu te priveste.

Am banuieli din ce in ce mai fondate in ceea ce priveste identitatea ta :) Interesting.

daca este fata o f..t !! :banana: :banana:

chiar si baiat . :makeout:

Salut.sunt nou pe forum dar nu atat de nou si prin orasul Buzau.ideea e ca cei din clubul mousaios sunt niste cocalari care sparg seminte in fata parculetului bancii tiriac de pe bulevard,iar intrunirea de la Arbanasi a fost si va fii de tot ca ca tul.au fost oameni acolo care au pus umarul pt ca intrunirea sa iasa perfect,iar "organizatorii" ce au facut pentru ei?NIMIC!!! nici macar un senwich sau o cafea nu le-a dat la sfarsit.oameni nici nu mai vor sa mai auda de acei organizatori sau de toti cei care fac parte din acest club de 2 lei.asa dar dragi motociclisti,va doresc distractiie placuta la intrunirea organizata de cei de la VARZAIOS!

ai observat cat de satisfacuta mata in ultima vreme?are capul plin de m.ie,colcaie.prietene cei care au participat la "pus umarul" au facut-o din proprie initiativa,nu i-a obligat nimeni si nimeni nu a pus pretentii de genul"eu ajut dar imi dai aia si aia".pt cultura ta generala ar fi bn sa stii(oricum banuiesc ca stii sigur) ca cei care au participat la organizare si au ajutat au fost scutiti de plata biletului la intrare.daca ai nemultumiri fata de noi si ai sange in tine esti asteptat/a la B4MOTORS sa-ti spui nemultumirile.nu-ti ia nimeni gatul.suntem deschisi la pareri din partea altora.

ai observat cat de satisfacuta mata in ultima vreme?are capul plin de m.ie,colcaie.prietene cei care au participat la "pus umarul" au facut-o din proprie initiativa,nu i-a obligat nimeni si nimeni nu a pus pretentii de genul"eu ajut dar imi dai aia si aia".pt cultura ta generala ar fi bn sa stii(oricum banuiesc ca stii sigur) ca cei care au participat la organizare si au ajutat au fost scutiti de plata biletului la intrare.daca ai nemultumiri fata de noi si ai sange in tine esti asteptat/a la B4MOTORS sa-ti spui nemultumirile.nu-ti ia nimeni gatul.suntem deschisi la pareri din partea altora.

:cheers:

Zice bine ce zice nea' Pogo asta.

Edited by AnaMoonspell

:cheers:

Zice bine ce zice nea' Pogo asta.

vii si la mine in cort anul asta? :bounce:

vii si la mine in cort anul asta? :bounce:

Vin si-ti dau 2 peste ceafa! Sau sa-ti cer tigari la miezul noptii, in caz ca raman fara :))

Deja am intrat in febra, aseara la masa noastra auzeai numai "Saptamana viitoare, pe vremea asta, e ora inchiderii!" Copyright : Tzambra(pour les connaiseurs)

Chiar cred cu tarie ca va fi "de tinut minte", asteptam asta de cand a dat caldura, iar cu cat se apropie Weekendul Judecatii, cu atat creste nerabdarea.

See you there, guys! :cheers:

Va asteptam pe toti la MAREA IMPACARE A VERII sa bem si sa ne dixtram!!! :friends:

A innebunit lupu.

Va asteptam pe toti la MAREA IMPACARE A VERII sa bem si sa ne dixtram!!! :friends:

as vrea sa vin cu doi sau trei motociclisti vechi cu moto vechi si m-au intrebat daca se ia intrare pt motocicletele mai vechi de 30 de ani, respectiv 50 de ani, ca nu sunt cu dare de mana oamenii, si plus de asta nu stau decat o zi

multumesc, dixtractie placuta :)))

as vrea sa vin cu doi sau trei motociclisti vechi cu moto vechi si m-au intrebat daca se ia intrare pt motocicletele mai vechi de 30 de ani, respectiv 50 de ani, ca nu sunt cu dare de mana oamenii, si plus de asta nu stau decat o zi

multumesc, dixtractie placuta :)))

Ne pare rau dar nu facem diferente intre motociclisti! Toti suntem motociclisti indiferent de ce motocicleta sau varsta avem! Salutare si respect!

Ne pare rau dar nu facem diferente intre motociclisti! Toti suntem motociclisti indiferent de ce motocicleta sau varsta avem! Salutare si respect!

ok, mersi pt raspuns, o sa le transmit oamenilor

poate se organizeaza si un concurs special.. cu numele 'minciuna gogonata' si cine spunea cea mai gogonata minciuna castiga.. ma bag si eu :crack: ,,, cu siguranta premiul ramane in Buzau !!

Io, tot stau si ma gandesc.., la mine in cort o intra..nu o intra..cred ca voi veni cu trei corturi, ca asa am sanse mai mari! :banana: , adica am vrut sa scriu, Ana.., nu ;banana :rusinica:

Io, tot stau si ma gandesc.., la mine in cort o intra..nu o intra..cred ca voi veni cu trei corturi, ca asa am sanse mai mari! :banana: , adica am vrut sa scriu, Ana.., nu ;banana :rusinica:

esti foarte tare.... trebuie sa ne vedem si sa bem o bere.. :friends: dupa ce montam cateva corturi momeala. :grinbandit:

Edited by aladin1