Sari la conținut

MOUSAIOS BIKE FEST 2 BUZAU


MOUSAIOS
 Share

Postări Recomandate

Adica ai bani de benzina, ai bani de bere, ai bani de mincare si nu ai bani de un amarit de bilet de intrare ?

Poti minca oriunde , poti bea oriunde si amicii ii poti suna la telefon, daca ar intra toti pe baza de prietenie cear fi ?

Nu sint prieten cu baietii care au organizat paranghelia, dar am fost anul trecut si mi-a placut.Nu le iau apararea asadar si nici nu le fac reclama, dar sa nu ai niste maruntis in buzunar ca sa platesti intrarea si dupa aia sa te mai si tiganesti pe forum e penibil , mai bine numai plec din casa daca stiu ca sint sarantoc.

Editat de lil debul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

Va doresc sa invatati sa aveti respect si bun simt pe viitor!

salut bmwio,

 

nu vreau sa intelegi gresit postul meu dar bun simt nu ai avut tu pentru ca:

- stiai ca e cu intrare

- daca cautai pe cineva in interior puteai sa dai un telefon

 

Ca sa organizezi un eveniment de genu costa ceva bani. Daca vrei dute la intalnirile "haiducesti" acolo nu platesti intrarea dar nici sa ai pretentii prea mari.

 

Singurul lucru cu care pot fi de acord din postul tau in caz ca e adevarat este abordarea celui de la intrare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea ca eram chiar eu la intrare.domnului cu pricina i s-a spus foarte frumos ca nu poate intra daca nu plateste.si cum se face ca un om cu 2 motociclete stramba din nas la 30 lei pe care sa-i dea la intrare?costurile de organizare ale festului sunt destul de ridicate,odata ce intri ai toate conditiile de campare,mancare si muzica buna.si noi iti dorim tie sa ai RESPECT si BUN SIMT pentru cei care muncesc sa oraganizeze un eveniment moto :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi tocmai ne-am intors de la intrunire unde clar ne-am simti foarte bine. A fost muzica buna, mancare pe alese, bautura cat vroiai iar compania a fost de milioane asa ca...FELICITARI ORGANIZATORILOR :cheers: si la cat mai multe intruniri.

Cu privire la intrare am fost placut surprinsa cand am ajuns (respectiv sambata pe la ora 14), am platit doar 20 lei ca am ajuns dupa 12. :cheers:

 

Multumim si sa ne revedem la petrecerea cu numarul 3.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Cu privire la intrare am fost placut surprinsa cand am ajuns (respectiv sambata pe la ora 14), am platit doar 20 lei ca am ajuns dupa 12. :cheers:

 

Multumim si sa ne revedem la petrecerea cu numarul 3.

Multumim si noi.modificarea pretului de intrare a fost hotarare de moment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Culmea ca eram chiar eu la intrare

Nu uita ca noi sfintim locul.Prin purtarea noastra cu ceilalti.aducem mai multi oameni la un loc. Editat de pedros
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu uita ca noi sfintim locul.Prin purtarea noastra cu ceilalti.aducem mai multi oameni la un loc.

pai tocmai asta e vorba.nu a fost nimeni "cerber" si dur

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intrunire a fost super!....daca vreti si tineti neaparat va mai cant si cu alte ocazii :friends:

Editat de StefanLeonte
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La intrunire a fost super!....daca vreti si tineti neaparat va mai cant si cu alte ocazii :friends:

 

lasa-ne ...lasa-ne!!!!

 

glumesc omule ! a fost super distractie , super intrunire ! Felicitari Mousaios!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apreciez gestul facut de participantii la concursuri din zona Braila care dupa ce au castigat aproape toate concursurile au inceput sa imparta premiul (MULTA BERE RECE) cateva poze de la Mousaios bike fest2 le gasiti la sectiunea excursii pe doua rotii

 

imi pare rau pozele le gasiti la FOTOGRAFII INTALNIRI MOTO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi tocmai ne-am intors de la intrunire unde clar ne-am simti foarte bine. A fost muzica buna, mancare pe alese, bautura cat vroiai iar compania a fost de milioane asa ca...FELICITARI ORGANIZATORILOR :cheers: si la cat mai multe intruniri.

Cu privire la intrare am fost placut surprinsa cand am ajuns (respectiv sambata pe la ora 14), am platit doar 20 lei ca am ajuns dupa 12. :cheers:

 

Multumim si sa ne revedem la petrecerea cu numarul 3.

 

da da da si noi tot asa am platit si nu intelegeam de ce mi-au dat restul atat de mult

totul a fost foarte frumos organizat, palinca foarte buna ...insa am un singur lucru sa le reprosez .. unde mi-e ciocolaticaaaa ??? :crack:

sa ne vedem cu bine si la urmatoarea intrunire ..noi vom reveni cu siguranta :friends:

 

iar pt baietii din braila : pana la urma s-a mai tinut acel joc de societate?? :)

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da de ce trebuie sa asteptati pana la anu .... :baldy:

 

ar mai fi bun un party de 7-8 zile luna viitoare :drink:

stim.ne-ai repetat treaba asta de 20 de ori in 3 zile :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumim tuturor celor care au participat si speram ca la anul care vine sa reusim sa o facem si mai lata!!! SALUTARE SI RESPECT !!! :bigstar:

Fost anul trecut si placut, fost anul acesta si placut, astept anul viitor. Recomand: mai dezvoltati "zona" dusuri.

Si: Multumesc lui El Presidente (Cosmin) pentru efortul de a-mi gasi un pat la cazarea din tabara !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Problema cu intrarea e ca romanu' s-a invatat cu festivalu'berii unde nu plateste si se dicstreaza masim pe banii primariei sau partidului... surprinzator e ca...adica nu e deloc surprinzator... astfel de manifestari iau amploare in apropierea alegerilor. Multi vor concerte, mici si bere si daca se poate si in fata casei sa nu consume benzina da' sa ii vaza lumea cu motoreta...plm...

Felicitari baieti pentru organizare!

Noi am renuntat si la taxa de intrare,ca oricum nu se scoate mare branza in comparatie cu cheltuielile... sunt curios acum ce barfe vor mai aparea la xcountry...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SEAWOLVES M.C. va multumeste pentru invitatia facuta. Evident ca ne-am simtit super pt ca ne-am revazut cu vechi prieteni si ne-am bucurat de ospitalitatea voastra. Ne vedem la editia a treia.

 

Respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...