Sari la conținut

Romanii din Belgia


Narko
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 422
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Duminica, 30 Martie daca vreti facem un gratar la mine, e ziua mea.

La multi ani omule, personal lucrez dar daca nu termini pe la 4-5 sigur! Spune doar ce preferi, mai mult bere, vin, tarie, cati oameni atatea gusturi.

Sper sa fie frumos si sa ai parte de o zi cu fum de gratar.

Sa lasi si tu ceva coordonate sau un numar de telefon, mail, facebook, orice.

 

Despre maine Vlad, ne tinem la curent, am lucrat non stop 2 zile si am nevoie de aer. Dar daca e tot asa umed si mohorat parca nu merge de iesit la gratar in natura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

La multi ani°°°Tot ce iti doresti fericire sanatate noroc :peace:

Multumesc

 

 

Pe data de 13 aprilie se deschide oficial sezonul moto la Nurburing .Este cineva interesat sa mearga?

Vin eu dar nu in W-E, e omor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care au chef de-o barfa in dulcele grai romanesc, in timp ce se scurge untdelemnul/demonteaza frana spate :D va recomand "la BecMotors" (Limburg/langa Achen ). Plimbarea pana acolo e inclusa in pret.

Pe mine m-ai bagat in ceata ... Limburg e si in Belgia si in Olanda, dar google maps nu cunoaste Achen, din cate stiu superbec sta in Olanda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze , am scris eu gresit , e vorba de Aachen/Aken.L-am dat ca reper fiindca este cel mai mare oras din zona si mr Bec e la 10-15 km langa.Da, acolo Limburg se refera la portiuni din Belgia,Olanda si Germania.Normal e o provincie flamanda apartinand BE dar fiind zona de granita ...

Parca mai rau m-ai bagat in ceata acum ... de la Aachen din Germania pana la oricare dintre cele 3 Limburg-uri sunt mai mult de 10-15 km, in fine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

mai baieti o intrebare nu va trebuie sau nu stiti la cine ii trebuie un cbr 900 rr din 93,sau piese sau cum vreti voi sa ziceti ,va dau istoria pe scurt,am luat un cbr 900 din 93 dar avea cilindrul 3 bulit zgariata ff tare cilindru;..nu merita sa il fac si nici nu stiam unde cum,...asa ca am luat alt cbr la fel 900 rr motor sc28 acesta accidentat frontal doar furca indoita si carenajul fata distrus am schimbat motoru ca carenajul nu ma interesa al meu era street.,.asa ca am dat si eu o tranta zdravana cu el am rupt furca...dar motorul e ok nu a atins solul prea mult adica nu e spart si nici lovit doar zgariat ,cadrul la fel,am 2 cu acte,motoare 1 ok celalalt cilidrul 3 zgariat,complecte carburatoare,electromotor,4 etriere fata 2 etriere spate discuri schimbate de 15k adica nu au uzura...2 bascule spate etc,si o gramada de piese ce mia ramas de pe 2 mot....pretul e modest doar sa scap de el ca nu mai am loc la cava,,,daca stiti pe cine va ,sau o firma care cumpara epave,sau voi vreti...dati un semn 0483510495 ne intelegem..am si poze daca vreti ,,,

Editat de kharly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi lipseste furca fata nu am bord,janta fata,,,imi e cel mai drag motor...care l-am avut...am taiat instalatia in disperare sa il bag in cava...am una de rezeva de pe celalalt,,dar nu am timp si nici nu as investi in el ...am alt moto imi indrept atentia spre el..il dau si la schimb pe alte obiecte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...