Sari la conținut

Accident Sos Mihai Bravu


Metal Heart
 Share

Postări Recomandate

Am trecut aseara pe Mihai Bravu si langa benzinaria de la intersectia cu Dudesti era balamuc mare. Am oprit ca sa faca politia masuratori, m-am uitat, am vazut vreo doua televiziuni si un Ford Fiesta (?) cu fata distrusa si nimic altceva. Cautand azi pe net, am dat de asta:

Nu am vazut nici un biker, nici o motocicleta avariata, nu tu urme de plastice pe asfalt, nimic... Stie cineva mai multe?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi spune ca Honda PC aia avea si numere de UK....

Si da, masina era sifonata rau de tot.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate lui Angel si recuperare rapida ! Din cate am inteles motocicleta nu este grav avariata, deci se repara.:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Gata, mi-am revenit. Am plecat de la spital, am coatele putin julite, in rest sunt bine. N-am oase rupte. Multumesc tuturor celor care au fost langa mine . Claudiule, n-am 7 vieti, am 9. Adica mai am 8. Dar sunt bine. Abia astept sa repar frigiderul sa bag niste beri la gheata! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca esti bine!

Ce s-a intamplat, a iesit don'soara de pe straduta si te-a luat pe sus?

A iesit din benzinarie si m-am trezit cu botul masinii ei in fata mea la 50 cm. Aveam cam 35 mile/ora. N-am avut timp nici macar sa ating franele. Din cate am vazut masina e cam praf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-as dori o lege prin care cel vinovat de accident sa fie obligat sa-ti plateasca inchirierea unui autovehicul pana la terminarea reparatiei celui avariat.

poate macar asa ar mai avea efect restrangerea numarului de accidente

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit din benzinarie si m-am trezit cu botul masinii ei in fata mea la 50 cm. Aveam cam 35 mile/ora. N-am avut timp nici macar sa ating franele. Din cate am vazut masina e cam praf.

 

 

n-ai avut mila deloc de ea,i-ai ras botul :grinbandit:

Editat de pebbles_ohp
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

Au ghinion prea multi din Militari, ultima vreme.

Doua saptamani de acu' nu o sa mai merg cu motorul/scuterul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Gata, mi-am revenit. Am plecat de la spital, am coatele putin julite, in rest sunt bine. N-am oase rupte. Multumesc tuturor celor care au fost langa mine . Claudiule, n-am 7 vieti, am 9. Adica mai am 8. Dar sunt bine. Abia astept sa repar frigiderul sa bag niste beri la gheata! :cheers:

 

Ce facusi bre? Ai remodelat PC-ul? Bine ca esti intreg!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi-as dori o lege prin care cel vinovat de accident sa fie obligat sa-ti plateasca inchirierea unui autovehicul pana la terminarea reparatiei celui avariat.

poate macar asa ar mai avea efect restrangerea numarului de accidente

 

Sotia mea a avut un accident cu masina acum cateva luni, i-a intrat in spate un tip cu un SUV. Cat timp masina a fost la reparat, am avut un Renault Clio timp de o saptamana. Pe nota de plata erau scrise piesele de schimb, manodopera si costul inchirierii Renault-ului pe 7 zile. Eu nu am scos din buzunar 1 euro, a platit asigurarea tipului cu SUV-ul tot (3.500 de E) si in plus 2.000 de E a primit sotia mea pentru daune fizice (dureri de gat). Dar asta e in Italia ...

On topic : bafta ai avut mai ingeras ... :) .

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A iesit din benzinarie si m-am trezit cu botul masinii ei in fata mea la 50 cm. Aveam cam 35 mile/ora. N-am avut timp nici macar sa ating franele. Din cate am vazut masina e cam praf.

noroc ca nu erai cu GSul :D bine ca esti ok si spor la reparat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai revenit pe forum.

daca esti aici, insemna ca esti bine.....recuperare usoara si multa rabdare cu ranile....timpul le va vindeca.

 

cuvantul betadina iti spune ceva?:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...