Sari la conținut

accident mortal


cristi cbr
 Share

Postări Recomandate

R.I.P PT VALENTIN..... PACAT CA AI PLECAT PREA DEVREME DE LANGA NOI...SI TU MOSNEGUTZU NU MAI COMENTA AIUREA K PUTEAI SA FII U IN LOCUL LUI,BAIATUL AVEA MAI MULTI KM K TN SI FII SIGUR K DAK PATEAI U ASA CV NU TE AR FI CONDAMNAT NIMENI PT GRESILILE FACUTE...ASA K GURA MAI MIK....

Daca faci sex asa cum scrii inseamna ca n-o bagi niciodata.

Daca la condus moto esti tot asa de priceput ca la gramatica inseamna ca esti victima sigura.

Asasini al limbii romane,astia cu RAM putin... :kick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca faci sex asa cum scrii inseamna ca n-o bagi niciodata.

Daca la condus moto esti tot asa de priceput ca la gramatica inseamna ca esti victima sigura.

Asasini al limbii romane,astia cu RAM putin... :kick:

+1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca faci sex asa cum scrii inseamna ca n-o bagi niciodata.

Daca la condus moto esti tot asa de priceput ca la gramatica inseamna ca esti victima sigura.

Asasini al limbii romane,astia cu RAM putin... :kick:

datii ma pace la om, de ce este rele voi.

 

R.I.P PT VALENTIN..... PACAT CA AI PLECAT PREA DEVREME DE LANGA NOI...SI TU MOSNEGUTZU NU MAI COMENTA AIUREA K PUTEAI SA FII U IN LOCUL LUI,BAIATUL AVEA MAI MULTI KM K TN SI FII SIGUR K DAK PATEAI U ASA CV NU TE AR FI CONDAMNAT NIMENI PT GRESILILE FACUTE...ASA K GURA MAI MIK....

eu cand am cazut din anumite motive,printre care si viteza, am fost facut dobitoc de un motociclist. acei Kilometri de care zici tu ca ii are mai multi ca mine, acum si-au spus cuvantul. poti sa ai 500ani vechime in moto, si 999999999Km, degeaba o ai daca iti iei ceea ce nu esti capabil sa controlezi. si tu ai avut motociclete dar nu in calitate de motociclist, ci de combinator.(sper sa nu te superi) nici eu nus pui de rossi, o calc si eu unde cred ca se poate, dar un singur lucru incerc sa nu-l fac, acela de a numi lua ceea ce stiu ca nu pot controla. motocicleta eu nu miam luato pt ca e frumoasa si puternica, miam luato sa ma pot plimba si sa ma bucur de ea. nu am nimic cu el, dar trebuia sa ii intre in cap atunci cand i sa reprosat si recomandat ca nu este pt motorul asta, si asta sia dat si el seama. dar acum este prea tarziu.

 

in rest dumnezeu sal ierte

 

sanatate la motociclisti si asfalt uscat la cei care se dau cu motocicleta.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Yo zic sa mergem la reprezentanta Yamaha si sa protestam deoarece Yamaha R1 se ridica singura pe-o roata! Sa se intrerupa vanzarea acestor modele periculoase daca, vorba aia, p'astia cu experienta si multi km ii arunca din sha!

Mama lor de japonezi :tomato:

 

Ce-mi place mie scuza asta; "si tu puteai fi in locul lui"!

Da-mi voie sa-ti spun ca in locului lui nu putea fi decat unul la fel ca el, care gandeste ca el!

Un om normal la cap, nu alearga cu un R1 prin sate pline cu alcolizati avand pasarici minore in spate! Al draq chestie, numai astora care merg mai bine decat toti li se intampla sa moara in cel mai stupid mod posibil si, in general, la ghidonul unor motociclete cu potential in acest sens!

 

Pai d'aia muriti mah ca mustele: atunci cand o comite unu', voi in loc sa bagati draq la cap, voi o ardeti superior!

Sau voi credeti ca noua ne place sa vedem cate 4 morti la doua zile cu motociclietele!

Offf.. cand draq v-o veni mintea la cap???

Editat de Kosh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Yo zic sa mergem la reprezentanta Yamaha si sa protestam deoarece Yamaha R1 se ridica singura pe-o roata! Sa se intrerupa vanzarea acestor modele periculoase daca, vorba aia, p'astia cu experienta si multi km ii arunca din sha!

Mama lor de japonezi :tomato:

 

Ce-mi place mie scuza asta; "si tu puteai fi in locul lui"!

Da-mi voie sa-ti spun ca in locului lui nu putea fi decat unul la fel ca el, care gandeste ca el!

Un om normal la cap, nu alearga cu un R1 prin sate pline cu alcolizati avand pasarici minore in spate! Al draq chestie, numai astora care merg mai bine decat toti li se intampla sa moara in cel mai stupid mod posibil si, in general, la ghidonul unor motociclete cu potential in acest sens!

 

Pai d'aia muriti mah ca mustele: atunci cand o comite unu', voi in loc sa bagati draq la cap, voi o ardeti superior!

Sau voi credeti ca noua ne place sa vedem cate 4 morti la doua zile cu motociclietele!

Offf.. cand draq v-o veni mintea la cap???

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chestia cu "X face si drege" nu ai cum sa o schimbi, din pacate. Prin natura lui omul este o fiinta competitiva care trebuie sa-si valideze valoarea prin raportarea la cei din jur. Intr-un fel mi se pare normal si necondamnabil. In fond, in asta consta evolutia INSA multi isi aleg prost punctul de referinta. Tu, incepator, nu te arunci pe R1 sau hayabusa, care sunt mobre special concepute pentru cei cu experienta. Este absurd sa vrei si sa incerci sa te compari cu ei. E ca si cum un elev de liceu ar vrea sa demonstreze ca e mai tare la chimie , de exemplu, decat un cercetator gradul 1 din domeniul respectiv. Una este sa ti-l iei drept model si sa faci eforturi pentru a dobandi si tu bagajul lui de cunostinte + experienta, si alta este sa te arunci in dezbaterea unor subiecte cu respectivul, subiecte care te depasesc de departe.

In motociclism e la fel. Ia si compara-te cu unul care a terminat scoala odata cu tine si merge pe un motor adecvat experientei lui cvasinule. Nu te apuci sa iti iei ninja sau r1 sau fireblade doar pentru ca vecinul tau X, care merge de 10 ani pe motor!!, are unul. Chit ca sunteti de aceeiasi varsta, el are un atuu in fata ta.

Spun astea din cele traite de mine. Mi s-a parut umilitor ca EU sa merg pe o pasca de 125 cand colegul de munca avea gixxer de 600, coleg care avea 3 ani de mers pe motor si 4 pe scuter, fata de mine care abia ma tineam pe bicicleta. Asa ca mi-am luat si eu un cbr de 600. Nu au fost urmari grave din fericire pentru mine, insa prostia de care am dat dovada tot ramane de condamnat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut motociclete (si o sa am)in calitate de combinator,motociclist si placere dar niciodata nu m am dat un super "motociclist cum o faci u" k u le stii p toate si k tn nu e nimeni.... dak cnv te a facut dobitoc poate stie el dc te a facut...eu nu am nimik cu tn dar lasa l sa se ODIHNEASCA IN PACE.. apropo..u crezi k motorul tau nu e prea puternik pt tn? la experienta pe care o ai...???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in calitate de combinator, motociclist si placere ai fi putut sa nu asasinezi cu sange rece limba romana. imi pare rau ca sunt offtopic (din nou), da' scoate-ti calculatorul din priza si lasa-l asa.

eu am avut motociclete (si o sa am)in calitate de combinator,motociclist si placere dar niciodata nu m am dat un super "motociclist cum o faci u" k u le stii p toate si k tn nu e nimeni.... dak cnv te a facut dobitoc poate stie el dc te a facut...eu nu am nimik cu tn dar lasa l sa se ODIHNEASCA IN PACE.. apropo..u crezi k motorul tau nu e prea puternik pt tn? la experienta pe care o ai...???

Editat de Tank
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am avut motociclete (si o sa am)in calitate de combinator,motociclist si placere dar niciodata nu m am dat un super "motociclist cum o faci u" k u le stii p toate si k tn nu e nimeni.... dak cnv te a facut dobitoc poate stie el dc te a facut...eu nu am nimik cu tn dar lasa l sa se ODIHNEASCA IN PACE.. apropo..u crezi k motorul tau nu e prea puternik pt tn? la experienta pe care o ai...???

ma eu nu ma dau super motociclist. sunt un simplu posesor de motocicleta. faptu ca am fost facut dobitoc, a fost ca era sub influenta alcoolului, si nervos pe o alta chestie. nu am nimic, cu Vali. dumnezeu sal ierte. dar intrebarea mea este. asa nemotociclist cum ma vezi tu, de cate ori mai vazut fara echipament? de cate ori ma-i vazut in slapi, tricou, si pantaloni scurti pe motor. Bizde am tarait si eu pe motor si am sa mai tarai, ca deh, eu o dau o tura, ea sta o tura. este oameni si noi. dar cand am vrut sa fac senzatii, am initiato cat de cat iar in cativa Km cu cateva accelerari si franari, iam studiat potentialul. apoi am tras o fuga pana la iasi pe 3 iazuri, unde iam aratat cat de cat ce reisar sunt eu, dar fara a imi forta limitele personale si restu factorilor, itorcandu-ma in siguranta fara a fi racheta in localitate.

 

cat de motocicleta mea, mda are vreo 130cai, este destul de puternica, dar nu imprevizibil ca o japoneza, pot sa bag mana in gaz aproape oriunde oricand, diferenta tiam mai spus; este acel motor V2 puternic, dar docil si fara explozii de putere. ai avut si tu FZR1000, ai avut multe motoare, cu care teai dat doar ture de oras si pana pe secu. si ai vazut diferenta.

mam ridicat si eu pe o roata cu a mea, fara sa vreau, pe depasiri, dar niciodata nu ma dat peste cap. am stiut sa reduc si mai am in plus jucaria aia de ii spune amortizor de ghidon care ma salvat de cateva ori. iar diferenta intre un Ducati cu 130cai si o yamaha R1 cu peste 160 este enorma. nici 1098 nu e asa turbat ca R1

 

tim mai zis. banii care ma ajuns motoru meu, imi luam 2 R1 sau un R6 si un R1, ma vedeau mizdele cu 2 motoare, moama ce beton e. dar de ce sami iau daca nu ma simt in stare sa le controlez.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

Super-motociclisti si super-motociclete exista numai in capul spargatorilor de seminte de pe trotuar care se lasa impresionati cand vad cate-un "zeu" pe motocicleta! Toata lumea are accidente, caci pe motocicleta exista riscuri destul de mari, riscuri de care sunt convins ca esti constient!

Insa nu toata lumea si-o cauta cu lumanarea direct sau indirect... sau crezi ca peste un anumit nr de ani/km, moartea refuza sa te ia atunci cand o comiti !!!

Aici nu este vorba despre "cine o are mai mare", si-mi pare rau ca vezi situatia de fata doar in alb si negru (cel putin mie asa mi se pare), insa daca cineva are o exprimare mai acida nu inseamna ca acel cineva incearca sa para mai smardoi sau mai motociclist decat tine!!!

Cand te sui la ghidonul unei motocicleta care clar te depaseste cu mult ca nivel de experienta, pai nu o arzi ca si cum ti s-a urat cu viata! Insa daca tu esti atat de infatuat sa nu-ti dai seama ca pe moto poti muri absolut oricand si in cele mai stupide moduri posibile, asta nu inseamna ca tu esti zeul motociclistilor si ceilalti sunt prosti/invidiosi pe tine cand iti spun, indiferent de limbaj, sa o lasi mai usor!

 

Nu mai confundati invidia cu sfatul dezinteresat!

Nu zic ca respectivul a meritat sa moara, sau a primit ce-a meritat. Nimeni nu merita sa moara, oricat de (hai sa zic), "naiv", este! Cel mai grav mi se pare ca tipul pare ca a murit degeaba, caci o parte dintre noi, in loc sa bagam la cap, consideram ca "asa i-a fost soarta"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Racerii vor fi raceri si se vor considera superiori. Se vor plange de consumul la avioanele lor si vor lauda cand unul va pica eroic. Uite-l , avea experienta, a fost vina conservarului, ba a intunericului, ba a drumurilor. Niciodata nu vor fi ei de vina.

 

In calitate de sofer de masina destul de puternica, care a ars la viata lui cativa motociclisti, si in calitate de motociclistvreau sa va spun urmatoarele : daca vreti sa muriti faceti-o singuri! Nu incercati cu tot dinadinsul sa luati si pe altii cu voi!

Da, va inteleg, calitatea de raceri este sustinuta si de fanii de pe margine sau de pe sa, iar daca ei nu ar mai fi voi ati fi doar niste cretini. Macar ati fi cretini in viata si nu raceri la 2 m sub pamant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super-motociclisti si super-motociclete exista numai in capul spargatorilor de seminte de pe trotuar care se lasa impresionati cand vad cate-un "zeu" pe motocicleta! Toata lumea are accidente, caci pe motocicleta exista riscuri destul de mari, riscuri de care sunt convins ca esti constient!

Insa nu toata lumea si-o cauta cu lumanarea direct sau indirect... sau crezi ca peste un anumit nr de ani/km, moartea refuza sa te ia atunci cand o comiti !!!

Aici nu este vorba despre "cine o are mai mare", si-mi pare rau ca vezi situatia de fata doar in alb si negru (cel putin mie asa mi se pare), insa daca cineva are o exprimare mai acida nu inseamna ca acel cineva incearca sa para mai smardoi sau mai motociclist decat tine!!!

Cand te sui la ghidonul unei motocicleta care clar te depaseste cu mult ca nivel de experienta, pai nu o arzi ca si cum ti s-a urat cu viata! Insa daca tu esti atat de infatuat sa nu-ti dai seama ca pe moto poti muri absolut oricand si in cele mai stupide moduri posibile, asta nu inseamna ca tu esti zeul motociclistilor si ceilalti sunt prosti/invidiosi pe tine cand iti spun, indiferent de limbaj, sa o lasi mai usor!

 

Nu mai confundati invidia cu sfatul dezinteresat!

Nu zic ca respectivul a meritat sa moara, sau a primit ce-a meritat. Nimeni nu merita sa moara, oricat de (hai sa zic), "naiv", este! Cel mai grav mi se pare ca tipul pare ca a murit degeaba, caci o parte dintre noi, in loc sa bagam la cap, consideram ca "asa i-a fost soarta"!

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste! Ma deprima cand vad ce se intampla in tara asta cu motociclistii!!!! Nimeni nu-i respecta si tot mereu„ e vina lor! E adevarat ca uneori si ei baga mana in gaz, dar de cele mai multe ori unde se poate. In legatura cu experienta, aia se face in timp si daca nu mergem cu motorul cum am putea avea experienta??

 

Pentru baieti nu am cuvinte sa zic :(. Ma doare sufletul pentru ei pentru ca s-au dus niste baieti fara vina si mult prea tineri!!! Odihniti-va in pace!

 

Nu pot sa cred cate sa intampla in tara asta. De 2 ani de zile de cand stau pe langa motociclisti am vazut la vietii distruse de nu pot sa-mi revin! Si numai baietii pana in 22 de ani! :(( :((

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Nu pot sa cred cate sa intampla in tara asta. De 2 ani de zile de cand stau pe langa motociclisti am vazut la vietii distruse de nu pot sa-mi revin! Si numai baietii pana in 22 de ani! :(( :((

si asta nu te pune pe ganduri ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamne fereste! Ma deprima cand vad ce se intampla in tara asta cu motociclistii!!!! Nimeni nu-i respecta si tot mereu„ e vina lor! E adevarat ca uneori si ei baga mana in gaz, dar de cele mai multe ori unde se poate. In legatura cu experienta, aia se face in timp si daca nu mergem cu motorul cum am putea avea experienta??

 

Pentru baieti nu am cuvinte sa zic :(. Ma doare sufletul pentru ei pentru ca s-au dus niste baieti fara vina si mult prea tineri!!! Odihniti-va in pace!

 

Nu pot sa cred cate sa intampla in tara asta. De 2 ani de zile de cand stau pe langa motociclisti am vazut la vietii distruse de nu pot sa-mi revin! Si numai baietii pana in 22 de ani! :(( :((

eh,sigur nu refuzi cand e vorba sa te plimbe v'un mucos de asta, nu? ca doar esti "pasionata" :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh,sigur nu refuzi cand e vorba sa te plimbe v'un mucos de asta, nu? ca doar esti "pasionata" :friends:

mai ales cand ii promite un uilii de ala icsaiting.

 

scuze de offtopic.

 

deea vorba cuiva de mai sus, moarte nu te alege dupa varsta. ea doar te ia cand ai gresit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RIP pt baiat.

Eu ce sa mai zic?am 30000 km in 2 ani pe acelasi motor si nici un accident.recunosc ..am sfidat legile soselelor de multe ori si de foarte multe ori fara sa gandesc ce fac..am avut noroc.am ajuns deja la stadiul in care dau fum la vitezane pe curbe pe siriu.asta pana acum 3 sapt cand m-am intalnit(mergand normal) cu o masina pe sensul meu de mers de am scapat la un fir de ata de un frontal.nu ca ar fi prima data dar de data asta a fost scary.apoi dupa 2 zile un "coleg" de viteza pe curbe a facut un frontal cu o dacie destul de nasol si nu a scapat chiar bine.dupa asta am observat ca e frumos sa mergi si normal fara sa scoti untul din moto.e chiar placut si mult mai safe.adevarul e unul singur.ca nu demonstram absolut nimic daca ne dam zmei.si posesia unei sportive de 1000 cmc chiar nu-i vad rostul sa o folosesti pt a te da pe strada sau a unui sport de orice capacitate.sunt inconfortabile au consum mare si nu sunt niciodata folosite la cap maxima.plus de asta ..toti si le cumpara sa se dea mari.recunosc ca si eu daca as avea un sport nu m-as abtine sa nu bag mana in gaz pana la 18000 rpm in prima treapta motiv pt care ma si abtin.pt asta exista circuite

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:disappointed: :disappointed: :disappointed: cata nesimtire si MODERATORII NU AU NICI UN FEL DE DISCONFORT ! b`p in site`ul vostru.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu pot sa cred cate sa intampla in tara asta. De 2 ani de zile de cand stau pe langa motociclisti am vazut la vietii distruse de nu pot sa-mi revin! Si numai baietii pana in 22 de ani! :(( :((

 

Ai incercat vreodata sa-i spui unui tanar pana-n 22 de ani sa NU-si cumpere R1,R6,RR 600 etc ??? Pfoaaaaa,toti au capul pe umeri, toti vor fi atenti, doar ............conservarii sunt de vina...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baiete, la varsta ta nu ai cum sa pricepi ca daca cineva se afiseaza cu brandul X pe strada nu o face pentru ca nu isi piermite "miezul" R1 sau MV AUGUSTA F4 sau mai stiu eu ce mobra care in visele multora apare plina de pisda. important este sa ajungi acasa sa te dai si a doua zi pe 2 roti, nu sa mori intr-un ghem de flacari si apoi sa primesti RIP uri de la alti raceri. da, a murit un erou ... si LA CE BUN ? mortul e mort si nu se intoarce. stii ce e mai grav ? ca poate nu mori , si ramai doar paralizat, iar pisda care trebuia sa iti fie alaturi vrea un copil si ghici ce , ramai un EROU paralizat si fara pisda langa tine. trist , nu ?

 

o sa ajungi candva, sper eu, sa pricepi ca lumea nu e facuta doar din "looseri" si "raceri". de ce spun sper, ca nu imi place cand un racer da coltul, nu pentru ca si-ar fi facut-o cu mana lui, ci pentru ca ne pune pe restul intr-un colt de umbra si d'aia ne si alearga politia.

 

iar al de deea , care cred ca falusul incepe de la 150cp in sus pe o roata o sa aibe o surpriza cand se va trezi airborne din cauza vreunui tanar plin de "young blood". ai idee macar de unde vine expresia asta ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul asta a cam degenerat, ori va abtineti ori se inchide. Sunt de acord ca R1 nu e adecvat pentru un tanar in varsta de 21 de ani, dar macar avea permis si casca si inca ceva echipament pe el chiar daca a mers probabil prea tare. E totusi vorba de un accident mortal, sa incercam sa nu devenim penibili.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, Dumnezeu sa-l ierte pe Valentin, si condoleante familiei si prietenilor.

 

Referitor la subiectul dezbatut aici...din pacate se intampla multe accidente de felul acesta...nu avem de unde sa stim cu EXACTITATE ce s-a intamplat. Ne dam cu presupusul in urma unor rezultate. Ceea ce este mai important si ar trebui sa bagam TOTI la cap faptul ca nu este de joaca pe soselele Romaniei cu nimic...nici cu Dacia 1310. Pe motocicleta sansa de a ajunge la destinatie este mai mica decat cu o masina...de ce sa o facem si mai subtire? Da...toti avem momente de bravare si de nebunie, dar nu trebuie sa ne facem un mod de viata din asta si mai ales trebuie sa fim cerebrali cat putem de mult. Multi incepatori (ca si mine de altfel, tot incepator sunt) braveaza si isi cumpara motorete de peste 100 CP fara sa stie defapt cu ce se mananca motociclismul...nu au mers decat cu niste scutere (daca au mers) si isi iau figuri de Rossi in freza...ca deh...da bine la pipite, apoi lasa o familie indoliata (Nu ma refer la cazul de fata)...ajung sa dea exemplul "Dar X are Hayabusa si nu a patit nimic"...si apoi vine raspunsul "Dar tu esti X? Tu ai viata lui X in mana? Tu ai sansa lui?". Sunt de parere ca nici unii care se tot dau experimentati pe aici nu ar avea ce cauta pe asemena motociclete...de ce? Uite de ce...cautati in statistica... Eu sunt curios de ce chopperistii, enduristii, astia cu naked si supermoto nu prea au accidente mortale? Cel putin nu prea am vazut accidente mortale cu motociclisti din categoriile astea (Accidente provocate de motociclisti si nu de un berbec care vine cu 200km/h spre tine...atunci poti sa fii in tanc si tot degeaba). Dati singuri raspunsul si fiti onesti cu voi insiva.

 

 

Offtopic: Scuze daca am facut vro greseala gramaticala dar sunt destul de obosit la ora asta.

Desi nu este corect, o sa-ti raspund la intrebare...cu o alta intrebare: cati dintre posesorii de vitezane considera ca DOAR CEI CE CONDUC SPORTIVE SUNT ADEVARATII MOTOCICLISTI? Mi-au fost servite destule, din "categoria" asta, desi din curiozitate am incercat si cate un naked si un enduro, m-am catarat si pe o vitezana, dar numai pentru a compara clasele. Am zeci de mii de km parcursi pe chopper si cruiser; dar pana si la categoria asta am luat-o de jos (ca asa-i mai sanatos)...de la 400 cmc si am evoluat in timp pana la un autobuz de 1500 cmc. In toti anii scursi pana acum, am cazut de 2 ori, exclusiv pt ca nu aveam experienta si am franat pe fata (la viteza mica ce-i drept) pe drumuri prafuite. Dar stii cu ce am cazut? Cu bondarul de 400 de cmc, nu cu celelalte mai mari. CONCLUZIA MEA: experienta pe doua roti merge mana in mana cu motorul de sub fundul tau; altfel spus...daca o sa incerci sa te dai erou pe o scula care INCA nu-i de tine (pt ca nu ai experienta s-o duci), ai mari sanse sa apari la categoria "accidente".

PS - De regula chopperistii sunt considerati mai "mosnegi" sau ca-s lipsiti de curajul celor care calaresc vitezane. Desi nu sunt de acord cu acest punct de vedere, prefer sa fiu considert mai "molcom", dar sa ajung seara acasa, sa-mi sarut mandra si sa-mi strang feciorul in brate.

Ganduri bune si asfalt uscat tuturor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...