Jump to content

De la mine pentru tine

banu
 Share

Recommended Posts

Guest little wayne

daca-i dai tare consuma,toate consuma daca mergi foarte tare cu ele,sau turat ca sa fiu mai exact

AHAAA,banuiesc ca dupa storsul motorului pe cric au trebuit sa mai toarne un litru de ulei in motor

repsol este un clovn.. vorbesc in dreptul meu desigur... si cred ca este cel mai urat colorit posibil, o pitipoanca de dorobanti fara personalitate, NU mai spun ca face reclama la un pipi de ulei.

Este exact cum de maine fac gixerul cu tema biscuitilor TUC,

SA FIM SERIOSI... cu repsolul peste 5 ani o sa le fie rusine cu ea pe strada posesorilor, dupa ce ca motocicleta atrage atentia si camuflata, si negru mat daca este, o mai facem si curcubeu :crack:

Este o motocicleta foarte frumoasa cu coloritul non repsol, editia repsol in viziunea mea este adresata circuitului,sau care cauta orice metoda sa dea bine la terasa.. este un fel de a scrie pe tine ca existi si ca vrei sa fii aratat c dejtul pe strada, cine are repsol sau a avut stie ce spun, unii cu mai multa minte au scapat repede de ele.. ajungand pe mana altor baieti dornici sa experimenteze senzatia REPSOL.

Coloritul repsol este unul lipsit de decenta, in schimb pe circuit da foarte bine, sau in vitrina.

Hai sa facem un joc de imaginatie.. ok!

Ce tema putem pune pe o mobra sa retrogadeze clovnul ! Cum sa o colorezi, ce sa pui pe ea? Sa o ombraci in leduri? Sa scrii pe ea PDL !

Edited by aladin1

post-53978-0-83026500-1311527995_thumb.jpg

repsol este un clovn.. vorbesc in dreptul meu desigur... si cred ca este cel mai urat colorit posibil, o pitipoanca de dorobanti fara personalitate, NU mai spun ca face reclama la un pipi de ulei.

Este exact cum de maine fac gixerul cu tema biscuitilor TUC,

SA FIM SERIOSI... cu repsolul peste 5 ani o sa le fie rusine cu ea pe strada posesorilor, dupa ce ca motocicleta atrage atentia si camuflata, si negru mat daca este, o mai facem si curcubeu :crack:

Este o motocicleta foarte frumoasa cu coloritul non repsol, editia repsol in viziunea mea este adresata circuitului,sau care cauta orice metoda sa dea bine la terasa.. este un fel de a scrie pe tine ca existi si ca vrei sa fii aratat c dejtul pe strada, cine are repsol sau a avut stie ce spun, unii cu mai multa minte au scapat repede de ele.. ajungand pe mana altor baieti dornici sa experimenteze senzatia REPSOL.

Coloritul repsol este unul lipsit de decenta, in schimb pe circuit da foarte bine, sau in vitrina.

Hai sa facem un joc de imaginatie.. ok!

Ce tema putem pune pe o mobra sa retrogadeze clovnul ! Cum sa o colorezi, ce sa pui pe ea? Sa o ombraci in leduri? Sa scrii pe ea PDL !

post-53978-0-83026500-1311527995_thumb.jpg

De asta ce zici ??? Ca doar sti. Zici SUZUKIIII (si a dispărut)

Mare consumatoare de ulei,posibil 1 litru numai la faza asta :burnout: :hug:

Tu stii mai bine, doar ai avut . . .

Eu am fost foarte multumit de rr. in 30 000 km nu mi-a picat decat releul de incarcare, in rest...motor, ambreiaj, suspensii, frane ...nici o problema.

Edited by Braccio

Tu stii mai bine, doar ai avut . . .

Eu am fost foarte multumit de rr. in 30 000 km nu mi-a picat decat releul de incarcare, in rest...motor, ambreiaj, suspensii, frane ...nici o problema.

Eram ironic...N-ai inteles! Nu am avut! Am avut Kawasaki. Tocmai asta spuneam si eu despre honda. Daca citeai cu atentie ai fi inteles... :unsure:

cine a spus ca este proasta !!! :rusinica:

Honda este fiabila si arata bine... doar ca in loc de Repsol dadea mai bine "PATEU DE SIBIU" sau biscutii "TUC" :crack:

Nici sa vrei... nu poti sa carcalesti mai tare o mobra.. cand vad un repsol ma duc cu gandul la coronitele multicolore care se gaseau in dragaica in regimul comunist..

Umbla vorba in targ ca hondele ar avea iar probleme,s-a dus pe garla mitul ala.....despre honda

Dar tu ce motor ai? că nu prea se vede din semnătură,dă-ți cu părerea când oi avea... :scratch:

Dar tu ce motor ai? că nu prea se vede din semnătură,dă-ți cu părerea când oi avea... :scratch:

s-a suparat Nenea Ninel:))

motocicleta mea se aude mai tare decat toate alea la un loc. :)))))))))))) daca eram acolo si turam motorul meu , le acopeream, nu se mai auzeau :)))))))))))))

exista vreo diferenta intre rapsol si 1000rr in afara de coloristica?

da este.. de pret, clovnul fiind mai scump cu aproximativ 1000 si ceva de euro!!

da este.. de pret, clovnul fiind mai scump cu aproximativ 1000 si ceva de euro!!

Din cate mi-am dat seama omul se referea la specificatii tehnice cand a intrebat de diferente,iar diferenta de pret din cate stiu eu de la razvan avramescu,el a avut repsol,era de aproape 2000 de euro sau chiar 2000 fix,nu mai retin exact.

Din cate mi-am dat seama omul se referea la specificatii tehnice cand a intrebat de diferente,iar diferenta de pret din cate stiu eu de la razvan avramescu,el a avut repsol,era de aproape 2000 de euro sau chiar 2000 fix,nu mai retin exact.

700 a fost diferenta