Jump to content
Sign in to follow this  
tuti

MOTO BYKERS PARTY

Recommended Posts

In perioada 27-28 august 2011, se va desfasura la Ramnicu Sarat, intrunirea moto ,,MOTO BYKERS PARTY", in aceiasi locatie ca si anii trecuti (popas Balta Alba).Popasul se afla pe DN22 Rm.Sarat - Braila, la aproximativ 20km de municipiul Rm.Sarat.Intrarea este libera. Cazarea se poate face in motel, casute sau la cort.Se poate manca in cele doua restaurante care au si linie de autoservire.Teren de tenis, piscina, namol terapeutic, pescuit sportiv.Administratorii popasului interzic focul deschis in locatie deci si gratarele.Se vor organiza jocuri si concursuri rasplatite cu diplome. Discoteca, karaoke. Se asigura paza la corturi si motociclete pe toata durata desfasurarii intalnirii.Nu se permite accesul auto in iteriorul campingului. Parcare in exterior.La intrunire ,ca de obicei, va asteptam cu o surpriza placuta.Relatii la telefon 0745750744 Nicu Baciu. Va asteptam.

aceeasi praraiala,bubuiala,oracaiala de tobe ca anul trecut?

aceeasi praraiala,bubuiala,oracaiala de tobe ca anul trecut?

Da pogo... tot locatia aia superba ( de vis _)si : fara intrare, cu casute foarte curate sa te cazezi, cu un platou asfaltat pentru jocuri si concursuri, cu piscina, o balta alba, etc. hai ca nu este naspa .... sa recunoastem, nu este mai frumos decat la arbanasi dar este frumos, la arbanasi de duci in varf de munte la un mega piknic cu toate conditiile,

Cea mai tare intrunire se poate organiza la vulcanii noroiosi, exact acolo pe vulcani, ar fi ceva unicat si cred ca vine toata tara chiar si nea GHIOCEL CU CATIVA VECINI !! :ok:

Edited by aladin1

La Balta Alba este o locatie superba cu toate facilitatile posibile !!! Pacat ca nu te auzi la masa cand stai de vorba! Oricum o sa vin si anul asta!

ete ca s-au acrit strugurii!!!

??? :scratch:

las-o asa!! :07Biker:

Si eu sper la ceva mai pasnic anu asta dupa ora 12. :cheers:

La Ramnic este superb, locatia este superba, si gasca care organizeaza este foarte unita.. simti de la poarta, o intrunire adevarata, bravo voua!!!

80 % prezent si eu :friends: !

Trebuie anuntata si pe pagina de intruniri. Ca asa nu stie lumea. Nenea Nicu scrie te rog pe pagina cu intrunirile sa se stie sa vina lumea. Nu numai pe Buzau. Am prieteni din Bucuresti care ma suna sa ma intrebe daca se tine ca nu mai e nimic de actualitate. Eu zic sa puneti si acolo un anunt.