Jump to content

INTRUNIRE la BAILE BOBOCI langa MIZIL 12, 13, 14 AUGUST 2011

Recommended Posts

In weekendul 12-13-14 august 2011 va avea loc intrunirea de motociclete(de toate felurile),bineinteles cu caracter de petrecere moto.

Invitam pe aceasta cale toti motoristi si motoristele care vor sa petrecem impreuna.

Locatia dispune de nenumarate locuri de campare pentru cort,la umbra sau la soare,cine prefera ;cateva camere sunt si ele disponibile.Bazin de dimensiuni maricele in care se poate inota,destula pajiste pentru plaja,fotbal sau alte activitati.

Sambata seara cand ne-om aduna toti organizam o masa si o cinste,ca sa petrecem pina spre dimineata(gratar din partea casei).A nu se intelege ca vineri nu petrecem.

Despre program nu spun decat ca incepe de vineri si se termina cand plecam spre casa.

Restul activitatilor gen concursuri mers incet ,baut bere,skandenberg si altele le stabilim la fata locului dupa buna dispozitie a grupului de participanti.

Pretul biletului de intrare 10 lei ...de criza.

post-55268-0-56988600-1312363836_thumb.jpg

Multumim frumos SorinSenior!Abia astept sa ne cunoastem!Eu unu nu te stiu.Precizez ca dau un spritz de tohani,avand in vedere ca intrunirea urmeaza dupa ziua mea pe care nu prea am sarbatorit-o! :cheers:

Sunt in jur de 12 -14 KM daca nu ma insel.

PS. Lantz, tu cred ca o sa ajungi mai tarziu- ma gandesc ca pana te duci la Siriu, pana gasesti vinul de Tohani " aruncat " la rece pana te intorci :))...

Ultima portiune de 2-3 km nu e asfaltata(de la iesire din valea scheilor,unde faci dreapta,de fapt mergi inainte,soseaua face stanga)dar e drum BUN,am prieteni care au mers pe drumul ala de mai multe ori cu 600rr si nu au avut nici o problema.

Edited by lantz

Multumim frumos SorinSenior!Abia astept sa ne cunoastem!Eu unu nu te stiu.Precizez ca dau un spritz de tohani,avand in vedere ca intrunirea urmeaza dupa ziua mea pe care nu prea am sarbatorit-o! :cheers:

Daca e de Tohani, e marfa !

Ultima portiune de 2-3 km nu e asfaltata(de la iesire din valea scheilor,unde faci dreapta,de fapt mergi inainte,soseaua face stanga)dar e drum BUN,am prieteni care au mers pe drumul ala de mai multe ori cu 600rr si nu au avut nici o problema.

Nu-mi fac probleme de starea drumului eu unul pt ca am motoreta de supermoto care imi permite sa merg si pe drumuri neasfaltate!

Edited by Tep

este cineva care pleaca din ploiesti? as vrea si eu sa vin! cred ca mai vin si cu niste prieteni.

S-ar putea sa merg eu de vineri! Ne auzim! :cheers:

Sorine, sa bei un sprit si pentru mine... te rog.... :grinbandit:

Sprit beau amatorii. Eu sunt profesionist... beau tzuica.

Sorine, sa-mi tii un loc de cazare.... te rog....

Boschetul nr.6 langa sacamul nr.8... e bine ?

Mhmhm ultima oara la chefu asta am dormit pe scaun...un scaun...si tot mai era unu care intreba "cine doarme?...."

Mhmhm ultima oara la chefu asta am dormit pe scaun...un scaun...si tot mai era unu care intreba "cine doarme?...."

N-am cum sa-mi iau un scaun pe motor, dar imi iau cortul. :bounce:

Ca sa ma recunosti te uiti dupa un stegulet rosu la vreo 2m inaltime (pe motor).

Foarte faina intrunirea; poate una din cele mai faine din ultimele 4 editii! Oamenii cei mai de comitet; baietii de au cantat au facut atmosfera bestiala; multumiri si celui mai bun si vetran dj de la boboci...Piratu'; si multumiri tuturor celor ce au venit la intrunire!

Un maaaaare plus pentru investitia facuta in dushuri si in grupurile sanitare; si pentru licorile de la bar foarte eftine! Sper sa ne vedem in octombrie la inceput!

numai bine! :cheers:

p.s. astept sa fie adaugate pozele celor ce au facut, in sectiunea "fotografii de la intalnirile motociclistilor" unde a spart gheata @SorinSenior.

Edited by iuli-voshod