Sari la conținut

chopperele din grupul chopperistilor


robychopper
 Share

Postări Recomandate

iacata-l si pe al meu...inca mai am de munca la el, da deja linia generala este aproape gata

ce modificare majora urmeaza este un alt rezervor, care a aproape gata, mai tre sa-i fac full/fuck si sa-i prind robinetul

si evacuarea este inca un semn de intrebare :)

cam asta-i pozitia mea pe el (mult mai comoda in realitate dacat pare in poza).

post-43929-0-91076100-1353408085_thumb.jpg

post-43929-0-63599700-1353408106_thumb.jpg

Editat de raduprint01
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 520
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

iacata-l si pe al meu...inca mai am de munca la el, da deja linia generala este aproape gata

ce modificare majora urmeaza este un alt rezervor, care a aproape gata, mai tre sa-i fac full/fuck si sa-i prind robinetul

si evacuarea este inca un semn de intrebare :)

cam asta-i pozitia mea pe el (mult mai comoda in realitate dacat pare in poza).

 

 

Imi place cum ti-a iesit! Il lasi fara aripi? Eu am stat fara aripa fata timp de....3 ploi,mai mult nu am rezistat.....ti-ai facut si capace laterale?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place cum ti-a iesit! Il lasi fara aripi? Eu am stat fara aripa fata timp de....3 ploi,mai mult nu am rezistat.....ti-ai facut si capace laterale?

da, in principiu fara aripi va merge, dar le voi avea tot timpul pregatite in caz de ture mai lungi. Cea fata originala si pe spate mi-am facut una din fibra de sticla, super usoara, o sa pun o poza cand e finisata.

capace laterale nu vor fi, doar mai scot din matele de pe acolo sa fie cat mai clean.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@share_khan frumos dragstarul classic al tau, precis rosu atrage privirile femeilor.

 

@Phoenix78 multumesc, sper ca la anul reusesc sa fac ce mi-am propus si va fi mai aproape de visul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mc frumos IceLord , sa sti ca ai dreptate...frumos si ursu' tau

Stiu eu ce stiu, din cand in cand mai fur privirea la cate o femeie si eu. Oricum odata m-am amuzat cu o treaba, m-am oprit intr-o parcare si tocmai m-am dat jos de pe motor si observ in fata mea la 20-30m un cuplu care se imbratisa cu spor iar fata imi tragea priviri iar eu i-am facut cu ochiul si oi ce mi-a mai zambit, uneori imi pare rau ca am desfiintat seaua de pasager ca doamne ce se mai autoinvita cate una.

 

Spor la treaba @ice

:ok:

Ar fi mult spor, numa partea financiar ne limiteaza uneori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Motocicleta mea, pun doua imagini, prima - asa cum a ajuns ea de la fostul proprietar, iar a doua, asa cum arata ea azi, dupa reinstalarea accesoriilor originale. Mi-a luat ceva timp sa gasesc accesoriile pe Internet, iar acum am pe drum un portbagaj (gratar) original.

Suzuki VZ800 Marauder - 1998.

 

Toate cele bune,

 

Gabriel

post-10241-0-70972100-1380291058_thumb.jpg

post-10241-0-74367600-1380291096_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Motocicleta mea, pun doua imagini, prima - asa cum a ajuns ea de la fostul proprietar, iar a doua, asa cum arata ea azi, dupa reinstalarea accesoriilor originale. Mi-a luat ceva timp sa gasesc accesoriile pe Internet, iar acum am pe drum un portbagaj (gratar) original.

Suzuki VZ800 Marauder - 1998.

 

Toate cele bune,

 

Gabriel

 

Salutare.

Uite ca vine si fratele geaman al Marauderului, Intruderul VS800, tot din 1998, tot in starea originala in care am luat-o de la fostul proprietar.

Suplimentar vreau la iarna sa o dotez cu:

- suporti coburi + coburi

- parbriz - cineva care are montat poate sa confirme daca la viteza mare dispare sau se diminueaza disconfortul?

- i-as pune si crashbar dar are comenzi avansate si nu stiu daca se potriveste.

 

 

post-74419-0-09012600-1381164264_thumb.jpg

post-74419-0-93839000-1381164278_thumb.jpg

post-74419-0-20446700-1381164289_thumb.jpg

Editat de vexxatu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1,77 inaltime si 78 kg. Nu mi se pare nici greu si nici incomod. Chiar sunt mai mult decat satisfacut de pozitia in scaun cu comenzi avansate si de manevrabilitate cu ghidonul schimbat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...