Sari la conținut

chopperele din grupul chopperistilor


robychopper
 Share

Postări Recomandate

hai mai curaj prezentativa ca mai sunteti destui ce aveti chopper si nu stim nimic despre voi si nici chopperul cel aveti nul stim:))

:cheers: :laugh: :friends: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 520
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

asa...grex..fa reclama!! :friends:

robychopper..tot fara aripa-i motoru..in rest km totu e la locu lui ,adica inafara de aripa mot are tot ce-i tre... :laugh:

mai e de vopsit...da pina la vopsea mai las pin ea v-un kil de degete k stii cum e la demontat ...s-apoi iar montat cu atentie.. :cheers:

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intresant niprul.....nu ai cumva vreo poza mai recenta  ca dupa cum se vede dupa data pozei au trecut doi ani deja....tot asa iti este motorul? :laugh:

nu era actualizata ora aparetului!!! :laugh:

poza e facuta km pe 2..3 sept 2004...la stuffstock! :cheers: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum vedeti, am schimbat pasiunea cu ratiunea...

si sincer sa fiu nu-mi pare rau. El e Porcul...my ex.

esti privit altfel dak vii la o intrunire cu un mot facut de tine.. :laugh:

ma mai tii minte..Manu din Mangalia...cu tine am luat primu meu nipru din tulcea. :cheers:

:friends: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu respectaţi titlul threadului şi să postaţi poze cu chopperşti şi motoarele voastre...

pai sa stii ca ai dreptate MANUEL in loc sa rasunda cu un post la tot a pus 3 posturi asta este lupule...ce drac sa facem pe topicul asta am mai specificat eu inca o data sa puna poze fiecare dar cu toate ca iam incurajat uni prefera sa vorbesca mai mult de cit sa puna poze..........POZE MAI PUNETI POZE ........CU MOTORUL SI PROPRIETARUL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai sa stii ca ai dreptate MANUEL in loc sa rasunda cu un post la tot a pus 3 posturi asta este lupule...ce drac sa facem  pe topicul asta am mai specificat eu inca o data sa puna poze fiecare dar cu toate ca iam incurajat uni prefera sa vorbesca mai mult de cit sa puna poze..........POZE MAI PUNETI POZE ........CU MOTORUL SI PROPRIETARUL

pe ceilalti kre"vorbeau" mai mult in loc sa=i lase pe altii sa-si puna pozele (vb kiar dak nu au mot....?)nu-i certati..repede pe mine!!!? :friends:

:laugh: uite alta nipra facuta de un tip dion clubu nostru...da tot cu mine pa ea...sic...sic :cheers:

post-24-1110563596_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

decat un chopper de fabrica mai degraba ma uit la o dnepr facuta "de mana"....."uite mai ce intruder are asta mai sau ce vulkan si-a traa ala"...dar degeaba daca nu e personalizat de EL nu ca isi face comanda de nush ce faruri la louis sau isi pune genti luate din magazinul X...intradevar e usor sa cumperi din magazin si sa pui pe motor si sa vezi ca se potriveste si zici vai ce am muncit la montat DAR sunt altii care indoaie tzeava la autogen, cumpara un far de dragstar si-i face adapatare pt a pune pe o ruseasca sau cauta pe la fier vechi o bucata de inox sa faca din ea un ornament sau orice altceva sas fie facut de el SI CEL MAI GREU CAND VREI STII CA POTI SI NU AI UNDE SAU CU CE....

P.S. cei care au comuniste deschideti voi un topic separat pt ele ca sa fiti ontopic acolo sau poate o face roby ca el e safu pe aici pe la choppere :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

orestte, hai să-ţi dau exemple de chopperişti:

roby: Simson customizat de el

eu: Planeta făcută de mine

TheBD: nipră

Ares: Jupiter 3...

Blackrider: Festival şi nipră...

şi lista poate continua cu alţi chopperişti de care nu-mi aduc aminte acum..

crezi tu că se poate customiza aşa uşor o japoneză...nu cred că se raportează la o comunistă...la o comunistă faci un custom in graba şi in lipsa veşnică de bani...pe când la un cruiser de orice naţie deja impune o anumită calitate a customizării.. nu mai poţi pune o bară de inox neşlefuit sau să mai vopseşti motorul cu spray-ul..asta bineânţeles dacă te respecţi atât pe tine cât şi fierul de sub kurul tău..

Şi crezi tu că dacă ai o japo nu te confrunţi cu aceleaşi probleme financiare, dacă nu mai mari...de fapt asta îţi poţi da seama singut datorită Gpz-ului...

şi până la urmă e normal să-mi comand un far de la Louis care mă costă 1 milion pe când unul customizat în ţară şi de o calitate îndoielnică costă 700.000 lei..

sper să mă fi făcut înţeles....noi iubim motocicletele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bv foarte bine....asa poate v-am facut sa o iiubiti si mai mult...nci nu discut diferenta de tehnica si DA i dreptate decat sa muncesc o gramada PT ca nu am cu ce si sa iasa ceva nasol MAI degraba DA cumpar un far nou DAR nu se cheama customizare.. ....

P.S. nu am pus la indoiala calitatile voastre de a chopperi ci in general si tre sa recunosti asta...

hai ca a venit caldura si sa ne vedem cu bine :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa ma mai laud cu motorul? "Mai bine lasa, ia sa merg eu la bunicu', sa-i cer actele la casa..."

O sa pun o poza atunci cand voi fi multumit de cum arata...

Dar pe spate as vrea uite asa o roata... :friends:

post-24-1110672747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de customizare,parerea mea:orice piesa originala ,inlocuita in mod intentzionat,se numeste customizare.Ca e de firma sau hand-made,tot aia e...Daca e hand-made,asta dovedeste indeminarea celui care a facut-o,toata stima... :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...iata-un chip frumos rasare,nu-i al meu...al meu e oare..???

 

 

B.

ptiu, ce frumos eşti... :laugh:

haos motorul...de ce nu ţi-ai mai făcut şaua solo din moment ce i-ai cumpărat nevestei Viraga?

:friends: :laugh: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...