Sari la conținut

FREE BIKERS WEEK 4


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 56
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am ajuns intreg acasa, cu toate ca am avut capra incarcata ca un magar, am ramas inca de la sosire fara frine si am facut si-o pana de cauciuc, am bagat benzina de la LukOil si motorul a damblagit... dar deh, asa-i cind vrei sa te plimbi cu "comunista"! Asadar, poze! https://picasaweb.google.com/115535409735507317956/Nandru2011#

:cheers:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns intreg acasa, cu toate ca am avut capra incarcata ca un magar, am ramas inca de la sosire fara frine si am facut si-o pana de cauciuc, am bagat benzina de la LukOil si motorul a damblagit... dar deh, asa-i cind vrei sa te plimbi cu "comunista"! Asadar, poze! https://picasaweb.go...956/Nandru2011#

:cheers:

 

fa public albumul sa-l vedem si noi :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari organizatorilor!!! :10:

,ceva poze... :)

:rusinica: astea-s poze? Sa ajunga Maka acasa si va arata el... O mica analiza a ceea ce a fost: Super loc, oameni deosebiti, organizare reusita dupa mine din toate punctele de vedere. Dar oricand este loc de mai bine. La anul speram sa avem ceva noutati in program. Mai fratilor, fasolea aia a fost mortala. Am abuzat de orificiul anal la greu in seara de sambata. Imi cer scuze lui si naturii pentru poluarea cu gaze pe care am facut-o. La naiba, cred ca am batut recordul vietii cu atatea parturi. Propun sa se schimbe fasolea cu cartofi. Sunt mai ieftini si mai siguri.

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari inca odata FREE BIKERS si in special lui MARIUS ACHIM pentru inca o editie FREE BIKERS WEEK reusita si de data aceasta.Personal m-am simtit foarte bine si cred ca la fel si toti cei din HATEG.BRAVOOOO!!!!! Sa ne vedem cu bine si la anul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns intreg acasa, cu toate ca am avut capra incarcata ca un magar, am ramas inca de la sosire fara frine si am facut si-o pana de cauciuc, am bagat benzina de la LukOil si motorul a damblagit... dar deh, asa-i cind vrei sa te plimbi cu "comunista"! Asadar, poze! https://picasaweb.google.com/115535409735507317956/Nandru2011#

:cheers:

Cam obosit maimutzoiul ala la intoarcere :D .Imens regret, doar faptul ca nu puteam fi in doua locuri in acelasi timp m-a oprit sa particip, e o datorie veche. Anul trecut eram in Croatia, anul asta am urcat pe Negoiu ca veteran zglobiu ce ma aflu :grinbandit: V-am ochit pe toti si noah, regrete, regrete :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Obosit neica maimutoiu', ca deh, ma prinsese o ploaie cu spume si am uitat sa-i pun prezervativul anti-ploaie! In rest, petrecere de nota 10, oameni minunati, drumuri faine... si-o sa mai merg! :cheers:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Obosit neica maimutoiu', ca deh, ma prinsese o ploaie cu spume si am uitat sa-i pun prezervativul anti-ploaie! In rest, petrecere de nota 10, oameni minunati, drumuri faine... si-o sa mai merg! :cheers:

Eu am "bilet" pe viata la festivalul asta...merita orice efort sa ajung acolo,merita orgnizatorii carora nu am ce sa le reprosez si nici n-am avut vreodata,pt ca au facut totul de vis...Achime,Aline si toti FREE BIKERS"ii" VA SALUT cu multa stima!!!

De festivale din astea avem nevoie..devine o certitudine din ce in ce mai mare....

post-21176-0-92286000-1313495524_thumb.jpg

Editat de tuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am "bilet" pe viata la festivalul asta...Achime,Aline si toti FREE BIKERS"ii" VA SALUT cu multa stima!!!

Pai atunci vei avea si loc de cort rezervat pe viata :friends:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci vei avea si loc de cort rezervat pe viata :friends:

mai, si eu vreau un loc pe viata acolo...despre clip, arata starea de spirit care a dominat in acele zile. Va pup mai prieteni!

Editat de kato_arad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...