Jump to content
Sign in to follow this  
route`66

Pilotul Daniel Onoriu a vazut din nou motocicleta cu care a avut un ac

Recommended Posts

Pilotul Daniel Onoriu pare urmarit de destinul tragic si orice ar face se pare ca nu poate fugi de trecut. Aflat in pauza competitionala fortata, dupa ce si-a lasat masina de curse la un preparator in Ungaria, Daniel s-a reapropiat de lumea motoarelor pe doua roti. “Nu pot sa stau departe de motoare, oricat de mult as incerca. Mai mult chiar, unul din prietenii mei are o motocicleta Kawasaki Ninja ZX10R verde, exact ca cea cu care am facut eu accidentul. O vad in fiecare seara si de fiecare data imi amintesc...”, povesteste Daniel.

Mai multe detalii aici

post-15181-0-90325500-1313736585_thumb.jpg

asa....si?

:blink: Esti la sectiunea "Mass-media>Stiri, reportaje si articole". Asta-i un articol. Nu intelegi rostul articolului despre un racer? Nu mai intra pe sectiunea asta daca e asa misterioasa....

Merci ROUTE66 pt informatii. Keep up the good work.

Apoi mare lucru, unu cu bani de la parinti s-a vazut repede mare reisar si pilot de raliuri cam la fel de "talentat" si era sa se curete, si a avut noroc si crede ca a invatat ceva din patanie, iar acuma, bineinteles ca dupa ce si-a dat seama poate ca viata oricum trece, si-a luat iara vitezana noua, ca deh banu e la discretie....mi-a placut o pilda auzita mai demult cu banu aruncat in foc, care daca a fost muncit de catre cel la care i-a fost aruncat banul, a sarit repede sa il scoata, pe cand de cei primiti nu il interesa... ;)

Ce sa-i faci, unii nu pricep ca, deprinderile pt condus nu depind mai deloc de bani!