Sari la conținut

IN MEMORIAM ADRIAN BERESCU AKA TAZ


manutza
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 110
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • Admin

Ce barbat frumos sufleteste si trupeste s-a dus! :disappointed:

Nu l-am cunoscut personal, dar prin 2005, avand un ZZR1100 am corespondat pe forum despre Kawa.

Imi amintesc ca iubea atat de tare firma asta incat se lua de toti cei care spuneau ceva contra..

Sper sa nu-l confund!

Oricum, sa ramana vesnic in memoria voastra, a prietenilor lui.

Dumnezeu sa-i ierte pacatele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Care Stefan... ce patch-uri? Dexter stau cu patch-ul pentru tine de o sapt in buzunar .. nu mai stresa oamenii!!!

Alea primite de la RADU ( MH1 ) le-am impartit deja si mai am doar unu pt Dexter!

A zis omu ca imi mai trimite cum le primesc ma ocup eu de imparit ca sa nu trimita omu 10 plicuri!

Editat de CHUCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care Stefan... ce patch-uri? Dexter stau cu patch-ul pentru tine de o sapt in buzunar .. nu mai stresa oamenii!!!

Alea primite de la RADU ( MH1 ) le-am impartit deja si mai am doar unu pt Dexter!

A zis omu ca imi mai trimite cum le primesc ma ocup eu de imparit ca sa nu trimita omu 10 plicuri!

Chuky daca nu iti cer prea mult am sa te rog poate poti pune deoparte unul si pentru mine cand mai primesti....pana de Craciun poate iti mai trimite cateva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a facut Stefan patch-urile ...

Manutza, eu nu am facut altceva decat sa iau patchurile de la Chucky, care la randul lui le-a primit de la Oradea. Nu am avut alta implicare in treaba cu patchurile, dar apreciez foarte mult ideea, realizarea si gestul lui Radu. Iti multumesc, Radule, pentru prietenii lui conteaza foarte mult!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care Stefan... ce patch-uri? Dexter stau cu patch-ul pentru tine de o sapt in buzunar .. nu mai stresa oamenii!!!

Alea primite de la RADU ( MH1 ) le-am impartit deja si mai am doar unu pt Dexter!

A zis omu ca imi mai trimite cum le primesc ma ocup eu de imparit ca sa nu trimita omu 10 plicuri!

 

hoooo maaaa.....n-am stiut exact care-i treaba...pe mine m-a sunat Stefan si am crezut ca el le-a facut :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Am pus astazi pe adresa lui chuky inca o tura de patch-uri.

Daca mai trebuie ma anuntati, eventual faceti o lista sa stiu cite sa fac.

 

Adi , merci de urari, toate cele bune si tie si Mariei.:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chuchy, doresc sa cumpar si eu unul, pt mine, daca e posibil. te rog sa nu uiti. vreau sa port si eu un "patch" in memoria lui Taz, pt ca celelalte, ce le mai aveam (de pe la intruniri) au ajuns in posesia lui Oreste, si se pare ca de la el unele lucruri "se intorc" mai greu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

on:

patch-urile nu sunt la vanzare (si da, iti ofer unu), sunt oferite cu drag si simpatie din partea lui Radu fara nici o taxa suplimentara

mh1: " in memoria sa, pentru oricine doreste un patch comemorativ il va primii de la noi total gratuit cu conditia sa-l coase pe vesta/geaca. Cine doreste imi poatrimite pm cu datele sale si trimit cu drag. "

Si eu.. am vorbit cu Radu(mh1) sa imi trimita mie sa le distribuii pt cine doreste ca sa nu puna el cate un plic in fiecare zi la cate o adresa.

 

 

 

off:

nu va intepati si aici va rog

Editat de CHUCKY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As vrea si eu un patch. Daca mai este disponibil il iau eu de la tine Chucky cand ajung prima data in Iasi (pe la sfarsitul lui februarie).

 

Multuumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da S3RJ am sa pastrez unul si pt tine

 

Chucky, păstrează unul și pentru mine.

 

Vin joia viitoare în Iași și am să trec pe la tine la servici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nepra aia rosie era primu meu jaf de dnepr am si uitat de poza,,,,era duminica dupa intrunirea de la iasi d p bucium ultima care se facuse si era dupa ce mancasem niste harbuji :)...faine vremuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...