Sari la conținut

Knox Handroid


CozonacRutier
 Share

Postări Recomandate

Knox Handroid hand armour, haloeu mancatziash.

 

Luate la reducere de pe fc-moto, 149 de euro, le-am pe lista de cumparaturi de cand le-am vazut prima data pe net, cred ca intr-un articol de pe Smash?! Sunt foarte comode, cu niste protectii fantastice. N-au fost scoase la drum inca dar gripul pe manere este foarte bun. Piele de cangur :D in palma, subtirica sa simti comenzile bine dar elastica sa poti intinde si strange mana cum vrei. Sistem de prindere BOA, foarte foarte misto, usor de folosit cu manusile puse (atat la prindere cat si la dat jos). Nu stiu care e durata lor de viata dar in mod sigur o sa mai imi iau o pereche atunci cand ma vor lasa astea. O sa revin cu ceva pareri dupa ce le tocesc putin pe drum.

 

post-6451-0-06983400-1314950191_thumb.jpg post-6451-0-48819500-1314950188_thumb.jpg post-6451-0-21439700-1314950173_thumb.jpg post-6451-0-83419200-1314950175_thumb.jpg post-6451-0-87051500-1314950178_thumb.jpg post-6451-0-02180000-1314950182_thumb.jpg post-6451-0-83261800-1314950184_thumb.jpg

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=yKd6tS57TjQ

Editat de Discordless
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am contemplat putin mai mult la achizitionarea acestor manusi. Daca as avea certitudinea ca nu mi se vor rupe in palma dupa un sezon mi le-as comanda si eu - pana acum am schimbat 3 perechi de manusi, cate una pe sezon, deoarece toate s-au rupt in zona palmei.

 

Revino cu impresii dupa ce faci un drum mai lung cu ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt superbe! Le-am vazut cu 250$ parca pe moto superstore. Din pacate doar manusile astea sunt misto, alte produse ca lumea nu am vazut sa aiba knoxu'

Mai aveau niste genunchiere belea, pe Polo, dar le-au scos destul de repede... nu stiu de ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sunt superbe! Le-am vazut cu 250$ parca pe moto superstore. Din pacate doar manusile astea sunt misto, alte produse ca lumea nu am vazut sa aiba knoxu'

Knox...asa ca idee generala, sint cam nr 1 in ceea ce priveste protectiile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Knox Handroid hand armour, haloeu mancatziash.

 

Luate la reducere de pe fc-moto, 149 de euro, le-am pe lista de cumparaturi de cand le-am vazut prima data pe net, cred ca intr-un articol de pe Smash?! Sunt foarte comode, cu niste protectii fantastice. N-au fost scoase la drum inca dar gripul pe manere este foarte bun. Piele de cangur :D in palma, subtirica sa simti comenzile bine dar elastica sa poti intinde si strange mana cum vrei. Sistem de prindere BOA, foarte foarte misto, usor de folosit cu manusile puse (atat la prindere cat si la dat jos). Nu stiu care e durata lor de viata dar in mod sigur o sa mai imi iau o pereche atunci cand ma vor lasa astea. O sa revin cu ceva pareri dupa ce le tocesc putin pe drum.

 

 

Sa le porti sanatos, si eu ma gandeam acum cateva luni sa-mi iau din astea. Cred ca sunt extrem de comfortabile, am vazut cateva review-uri pe afara si am fost impresionat. Poate totusi ne dai si noua un update la felul in care se comporta, sunt foarte curios. Sistemul de strangere pe antebrat e usor de folosit? le-ai incercat si cu costumul de piele sa vezi cum se strang pe maneca?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Pentru cine vrea sa citeasca si alte reviewuri ... niste ieftinatati vandute la pret de firma doar pt design, arata bine doar in poze pe internet, cand te uiti de la apropiere si le tragi pe mana sunt de 2 bani, am vazut fake-uri mai calitative, macar aia se chinuiau sa imite calitatea, astia pauza .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iar bec nu stiu despre ce vorbeste, probabil a gresit topicul sau nu stie ce face Knox de obicei.

 

Eu in general stiu ce vorbesc si mai ales nu vorbesc fara sa stiu...

 

Am vazut si eu pe net manusile astea si mi se pareau foarte "cool", dupa ce le-am vazut live mi-au adus instant imaginea de ieftin, china made crap..

 

Stiu ce face knox, protectii, chiar am o pereche de manusi cu protectii knox dar asta nu schimba lucrurile, manusile astea arata bine in poze pe internet, cand le pui langa altele de firma la aceasi bani se vad diferentele.

 

Asta e parerea mea, daca nu-ti convine ceva fa reclamatie la vatican.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Luat manusi noi, mai scumpe cu 20 de euro. Observ c-au modificat cate ceva pe la ele, o sa pun niste poze pe seara. Sunt modificate protectiile din palma, mi se par putin mai mari si au niste gaurele in ele acum. Mai era banderola aia care vine peste inchizatoarea cu scai de la incheietura, si aia e putin mai mare si acopera mai bine. Sunt modificate protectiile de la degete, par mai solide iar deasupra mainii, pe centru au modificat complet prinzatorile pentru "cabluri".

 

Dar cea mai ok modificare mi se pare sistemul de inchidere care merge mai finut acum, cred ca i-au pus niste dinti mai mici sa ai mai multe setari. Poze pe seara.

 

 

LE: Ce urasc cand e nou echipamentul si trebuie sa-l frec sa se lase :D iar nu mai ajung la semnale cu manusile.

Editat de Discordless
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...