Sari la conținut

Vand simson 425s custom


bach
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nici Simsonul n-a făcut mulți purici pe la tine? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici Simsonul n-a făcut mulți purici pe la tine? :)

 

nu...poate face la altii, mi-e cam dor de mersul cu atas ca altfel nu prea l-as da ca merge foarte bine motorasul asta :cheers:

 

nimeni interesat?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Păi zi Âşi tu că-l schimbi pe Nipru cu ataÂş :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dracu mai ia nipru, poate ceva mai vechi da MT11 nu cred ca mai iau veci

 

Up ...pret discutabil pt. cei cu adevarat interesati de aceasta motocicleta! -sau oferte de schimb, in general vreau ceva cu atas dar cine stie!

 

Up ...pret discutabil pt. cei cu adevarat interesati de aceasta motocicleta! -sau oferte de schimb, in general vreau ceva cu atas dar cine stie!

 

2300lei urgent!!!

 

2300lei urgent!!! .....prea scump?!?!?

 

2300lei urgent!!! .....prea scump?!?!?

 

dracu mai ia nipru, poate ceva mai vechi da MT11 nu cred ca mai iau veci

 

Up ...pret discutabil pt. cei cu adevarat interesati de aceasta motocicleta! -sau oferte de schimb, in general vreau ceva cu atas dar cine stie!

 

Up ...pret discutabil pt. cei cu adevarat interesati de aceasta motocicleta! -sau oferte de schimb, in general vreau ceva cu atas dar cine stie!

 

2300lei urgent!!!

 

2300lei urgent!!! .....prea scump?!?!?

 

2300lei urgent!!! .....prea scump?!?!?

Nr de contact 0741 962 259 Alin

 

2300lei urgent!!! .....prea scump?!?!?

Nr de contact 0741 962 259 Alin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ms Lolo :cheers: ....cum spuneam 2300lei!

 

2300lei urgent!!! .....prea scump?!?!?

Nr de contact 0741 962 259 Alin

 

2300lei urgent!!! .....prea scump?!?!?

Nr de contact 0741 962 259 Alin

 

2300lei urgent!!! .....prea scump?!?!?

Nr de contact 0741 962 259 Alin

 

2300lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

faina motoreta spor la vanzare.

 

 

mersi ... sus cu el ca vine iarna si ma prinde fara atas :cheers:

 

Nr de contact 0741 962 259 Alin

 

2300lei :disappointed:

 

Nr de contact 0741 962 259 Alin

 

 

2000 pret fix valabil cateva zile!

 

Nr de contact 0741 962 259 Alin

 

 

2000 pret fix valabil cateva zile

 

Nr de contact 0741 962 259 Alin

 

 

2000 pret fix valabil cateva zile

 

Pretul revine la 2300Lei Fix nediscutabil, nu ma mai grabesc sa-l dau!

 

Pretul revine la 2300Lei Fix nediscutabil, nu ma mai grabesc sa-l dau!

Nr de contact 0741 962 259 Alin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

500E ultimul Pret!

 

500E ultimul Pret! SCHIMB CU MOTO CU ATAS (ACTE OK)

Hai ca fac io un schimb cu tine daca vrei ca ne-ai inebunit cu up'urile din 2 in 2 ore :crack: , fara suparare :cheers: .

Deci dau MT 16 al meu pe care il vezi pe bike shop la schimb plus diferenta de la tine de 1200 euro :burnout:

post-29942-0-31905800-1318930895_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca fac io un schimb cu tine daca vrei ca ne-ai inebunit cu up'urile din 2 in 2 ore :crack: , fara suparare :cheers: .

Deci dau MT 16 al meu pe care il vezi pe bike shop la schimb plus diferenta de la tine de 1200 euro :burnout:

 

 

Observ ca si tu si MihaiPRD sunte-ti deranjati de anunt, observa ca up-urile sunt o data pe zi nu unu la 2 ore, iar pe MT16-le ala sa ai bafta sa-l dai cu cat mai mult.... eu n-as da 1000 euro pe nici o nipra cat de frumos vopsita e ea, pt ca nu merita (din punctu meu de vedere) .... in romanica se cer preturi din ce in ce mai aberante pt niste fiare prost facute, nu zic ca nu-s vopsite frumos da tot nipru ramane orice-i faci, aluminiu din care-s turnate carterele tot moale ca telemeaua de vaca ramane... :crack:

Editat de bach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca si tu si MihaiPRD sunte-ti deranjati de anunt, observa ca up-urile sunt o data pe zi nu unu la 2 ore, iar pe MT160-le ala sa ai bafta sa-l dai cu cat mai mult.... eu n-as da 1000 euro pe nici o nipra cat de frumos vopsita e ea, pt ca nu merita (din punctu meu de vedere) .... in romanica se cer preturi din ce in ce mai aberante pt niste fiare prost facute, nu zic ca nu-s vopsite frumos da tot nipru ramane orice-i faci, aluminiu din care-s turnate carterele tot moale ca telemeaua de vaca ramane... :crack:

Gresit , nu ma deranjeaza anuntul tau si voiam doar sa te fac sa intelegi ca poti sa dai tu si 2 - 3 up"ri pe zi tot nu-i va creste probabilitatea de al vinde .Anuntul a fost deja vazut de potentialii cumparatori si acu nu-ti mai ramine decit sa astepti daca se va da sau nu asta timpul va decide si nu faptul de al readuce sus zi de zi . :makeout:

Iar oferta mea nu era de bascalie , faptul ca nu este rentabila , tentanta sau acceptabila pentru tine din diverse motive este obtiunea ta pur personala . :cheers:

Am si eu un anunt care dupa cum ai vazut il cam iau unii la bascalie dar acel anunt nu este pus pentru asemenea oameni si este doar pentru cei interesati sa faca asemenea investitie indiferent de suma si mai bine zis este la fel ca la pescuit cind te duci momesti mai multe locuri nu doar unu ca sa poti prinde peste si le incerci pe toate daca esti intelept . Aici pe forum din pacate comentariile care nu-si au locu si bascalia e la moda . Dar nu ma deranjeaza asta de loc si anunturile care daca din primele momente nu prezinta interes din diferite motive nici nu are rost sa le mai aduc sus pentru simplu fapt ca cererea si-a spus deja cuvintul , trebuie doar sa-l intelegi . :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gresit , nu ma deranjeaza anuntul tau si voiam doar sa te fac sa intelegi ca poti sa dai tu si 2 - 3 up"ri pe zi tot nu-i va creste probabilitatea de al vinde .Anuntul a fost deja vazut de potentialii cumparatori si acu nu-ti mai ramine decit sa astepti daca se va da sau nu asta timpul va decide si nu faptul de al readuce sus zi de zi . :makeout:

Iar oferta mea nu era de bascalie , faptul ca nu este rentabila , tentanta sau acceptabila pentru tine din diverse motive este obtiunea ta pur personala . :cheers:

Am si eu un anunt care dupa cum ai vazut il cam iau unii la bascalie dar acel anunt nu este pus pentru asemenea oameni si este doar pentru cei interesati sa faca asemenea investitie indiferent de suma si mai bine zis este la fel ca la pescuit cind te duci momesti mai multe locuri nu doar unu ca sa poti prinde peste si le incerci pe toate daca esti intelept . Aici pe forum din pacate comentariile care nu-si au locu si bascalia e la moda . Dar nu ma deranjeaza asta de loc si anunturile care daca din primele momente nu prezinta interes din diferite motive nici nu are rost sa le mai aduc sus pentru simplu fapt ca cererea si-a spus deja cuvintul , trebuie doar sa-l intelegi . :makeout:

 

 

 

Atata timp cat timp pot sa-i dau Up in fiecare zi nu vad de ce n-as face-o, cati crezi ca se uita si pe a 2-a pagina din coltul comunistelor, tot timpul poate sa apara cineva care intra la intamplare pe forum si chiar sa-i placa motorul ce-l am eu la vanzare, iar treaba cu din 2 in 2 ore mai verific-o te rog, uita-te si tu la datele in care am dat UP si mai discutam dupaia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

r treaba cu din 2 in 2 ore mai verific-o te rog,

 

Era retoric spusa , dar se pare ca nu m-ai inteles de aceea mai bine incheiem aceasta discutie aici acu . Toate cele bune :friends: si scuze de atita offtopic

Editat de ioneld
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aline, up nu se da in fiecare zi. Daca se trezeste cineva sa iti dea un report, iti garantez ca Adminul iti da o saptamana de suspend direct. Ionel ti-a expus situația f frumos, acum trebuie sa astepti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aline, up nu se da in fiecare zi. Daca se trezeste cineva sa iti dea un report, iti garantez ca Adminul iti da o saptamana de suspend direct. Ionel ti-a expus situația f frumos, acum trebuie sa astepti.

ce aveti ma fratilor cu omul ..daca vrea sa isi vanda motorul... macar e cu piciaorele pe pamant si nu baga preturi ca unii dintre voi... + ca am exact aceiasi parere despre nipru...nipru = kinezariile de acum.!! sus germania si japan:P

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce aveti ma fratilor cu omul ..daca vrea sa isi vanda motorul... macar e cu piciaorele pe pamant si nu baga preturi ca unii dintre voi... + ca am exact aceiasi parere despre nipru...nipru = kinezariile de acum.!! sus germania si japan:P

 

 

Lasa-i sa caraie cat vor, cu atat raman oricum!

 

2000Lei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

mai pune niste poze poate daca il vedem din alte pozitii pleaca

 

 

Nu mai pun nici o poza ca s-asa nu-i bun ca nu-i original si n-are rugina suficienta pe el, cine o sa vrea sa-l ia vine il vede, il aude si se convinge daca e ceea ce cauta sau nu, eu asa am facut, daca nu se vinde asta e ramane la mine si la anu iese la plimbare :)

 

sus cu customu`...vine iarna hai cu atashu :cheers:

 

2000LEI FIX

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...