Sari la conținut

Muscel Adventure Trophy 2011


ionut73
 Share

Postări Recomandate

Off Road Adventure Romania organizeaza in weekendul 7 - 9 Octombrie Muscel Adventure Trophy - etapa in CN Off Road Auto.

Asa cum ne-au obisnuit, pe langa clasa auto vor avea si clasa moto - gasiti in arhiva atasat toate detaliile competitiei.

 

Track Manager la moto va fi celebrul Toni Olaru - in mod sigur vor fi excelente. Eu m-am dat cu Toni prin zona si am fost impresionat de diversitatea traseelor pe care le cunoaste.

Eu inca nu stiu daca o sa ajung, dar sunt sigur ca va fi foarte frumos.

MAT 2011.zip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

intr-adevar slab promovat la moto. Dar...sunt cativa motociclisti care vin din traditie ,plus cei care afla de la prieteni .Anul acesta am inteles ca vine si Many Gyenes. Mai multa promovare este la masini ( http://forum.club4x4.ro/showthread.php?66400-Muscel-Adventure-Trophy-2011 ) insa cu siguranta merita venit pentru traseele de exceptie . Am fost sambata cu Tony la marcat o etapa din traseul de open ptr moto......mie mi-a placut de am inebunit ( nu particip ptr ca n-ar fi etic ,plus ca am tot vazut peisajele din zona ) .Pun putine poze ..poate va faceti o idee de frumusetea zonei !

post-8862-0-50688600-1317586585_thumb.jpg

post-8862-0-87340700-1317586661_thumb.jpg

post-8862-0-16282500-1317586722_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cateva detalii despre trasee

 

ziua 1 extrem 90 km

ziua 2 extrem 80 km

 

ziua 1 open 100 km

ziua 2 open 90 km

 

Organizatorul va va transporta canistrele la punctele de alimentare. Sa veniti cu canistrele voastre.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Track Manager la moto va fi celebrul Toni Olaru - in mod sigur vor fi excelente. Eu m-am dat cu Toni prin zona si am fost impresionat de diversitatea traseelor pe care le cunoaste.

 

La moto extrem, traseele au fost incredibil de tehnice si frumoase ! Printre cele mai tari trasee pe care m-am dat. Felicitari TONI!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SI TU DE CE NA I VENIT SMECHERE???

 

smechere, la mine weekendurile sunt programate cu o luna inainte. N-am avut cum sa plec.

Eu iti zic de-acum la ce curse vreau sa ma dau la anu si poate ne vedem acolo:

- Deva

- Sibiu

- 12 ore hargita

- regimentul 13

- romaniacs

- piatra neamt

- sea to sky

- transilvania challenge

- CN Lazarea

- CN Lupeni

:grinbandit:

 

 

faza tare aici - un participant la moto a ramas blocat pe un parau la vale si un copilot de la auto s-a dat jos si i-a mutat motorul ca sa poata sa treaca :rolleyes: filmarea aici http://forum.club4x4.ro/showthread.php?66400-Muscel-Adventure-Trophy-2011&p=738219&viewfull=1#post738219

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

smechere, la mine weekendurile sunt programate cu o luna inainte. N-am avut cum sa plec.

Eu iti zic de-acum la ce curse vreau sa ma dau la anu si poate ne vedem acolo:

- Deva

- Sibiu

- 12 ore hargita

- regimentul 13

- romaniacs

- piatra neamt

- sea to sky

- transilvania challenge

- CN Lazarea

- CN Lupeni

:grinbandit:

 

 

faza tare aici - un participant la moto a ramas blocat pe un parau la vale si un copilot de la auto s-a dat jos si i-a mutat motorul ca sa poata sa treaca :rolleyes: filmarea aici http://forum.club4x4.ro/showthread.php?66400-Muscel-Adventure-Trophy-2011&p=738219&viewfull=1#post738219

bine ioane,la EMD nu mai calci?ce dracu,dupa ce ca muncim 2 ani ptr o cursa sa iasa beton acum te tragi pe fese?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge treaba la tine ai vre o 6-7mi de euro aici.bine ioane esti bun.1-0.

 

sunt mai putin bani, vreo 4,000; exact diferenta dintre motocicleta ta noua model 2012 si a mea cu 3 sezoane de alergatura :rolleyes: Acum, stai sa vedem daca ajung la toate. Asta este wish list. Si nici nu e vreun concurs cu tine sau cu altcineva. E chestie de optiuni; sunt multi care cheltuie mai multi bani pe altele.

 

Stef,

Eu am pus acolo cursele care sunt anuntate. Asta nu inseamna nici ca ajung la toate, nici ca la altele nu o sa ma duc. Anunta tu ceva si ia vezi, vin? :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...