Sari la conținut

Mersul iarna


Azamfirei Alexandru
 Share

Postări Recomandate

nu merita sa risti integritatea ta si a motocicletei. am experimentat mersul iarna... eu cred ca este imposibil sa nu o pui jos si atunci strici poate ghidon poate maneta poate mai mult de atat.singurul mod distractiv iarna pe care il poti face cu motocicleta este astapost-15451-0-51718500-1322029556_thumb.jpg

Eu iarna trecuta m-am dat mai mult decat toata vara asta.Cu acelasi tip de gume "intepate" ca ale lui Jumba. Iarna pe zapada e super distractie. Nu te murdaresti, nu e praf,daca pici e ceva mai moale decat pe pamant...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci pune fierul in globul de cristal, da drumul la tv si SUCCESSSSS!

Daca nu ai culca motoreta din cand in cand unde ar mai fi distractia?!? cu cat te dai mai mult cu atat inveti mai multe ;) daca vrei sa te dai iarna pe zapada iti trebuie gume ca asta :post-1864-0-02823900-1322034461_thumb.jpg

Nu m-am exprimat eu corect ma refer la mersul pe strada.pe strada iarna pui in pericol integritatea ta si a participantilor la trafic.pe coclau este alta poveste.intradevar ai ce invata pe zapada.nu stiu cum ti-ai dat seama dar acum motoreta este intr-un glob de cristal.pt ca nu mai merge si o sa trec pe la tine sa ii dai de cap :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu merg pe motor tot anul un minim de 1000 km pe luna, am si masina dar o foloseste mai mult sotia, eu prefer motocicleta, mai ales pentru a merge la servici, e mai usor sa traversez tot orasul la ora de varf, intradevar m-am mutat intr-o tara mai calda :grinbandit: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...