Sari la conținut

vulcanizare moto iasi


yogi
 Share

Postări Recomandate

vulcanizare cu intreptat si echilibrat roti ai la iesire din iasi cum te duci spre Roman. este pe dreapta o cladire in constructie. si scrie la poarta. omu are in ograda vulcanizarea si e meserias. mie mia intreptat jantele la motor si echilibrat.

 

de intins lantul o poti face si tu, nu e inginerie mare. (trebuie sa o inveti ca o vei face des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde, intre antibiotice si reprezentanta BMW? Am un cui in guma si nu stiu ce sa fac cu el.

ma nu cunosc bine iasiul, eu m primit o recomandare de la cineva, mam urcat cu rotile in masina si am plecat in iasi. sincer nu mam uitat daca e repsrezentanta BMW. dar parca era un peco acolo. oricum is 2-3 vulcanizari una langa alta parca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna seara. m'ar interesa o vulcanizare in iasi pentru motor, la care tipii sa se priceapa inclusiv la intins lantul. gasesc?? :rolleyes: multumesc anticipat...

 

 

Saracutul de el, nu stie sa intinda lantul.

Hai la mine la garaj, dam roata jos, fugi cu ea la vulcanizare, te intorci si ti-o montez.

 

Sau daca vrei service, mergi in fata la Kaufland-ul de la Pod de Piatra, la Madras.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba cred ca toti am fost incepatori, si toti a trebuit sa invatam. la unii ii mai usor la altii e mai greu, sau poate el nu stie cat de usor e sa intinzi lantul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Decat sa intinzi lantul prost (din experienta proprie vorbesc) mai bine mergi la service o data, de doua ori, furi meserie sau si mai bine ceri sfatul mecanicului de acolo si apoi poti sa incerci sa-l intinzi linistit acasa.

Daca nu faci asa ai mari sanse sa strici motoreta sau sa-ti strici sanatatea :scratch:

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stie, Dan, stie... :laugh: dar ii e lene... :laugh:

parca nu stii ce lene proverbiala ma doboara... :laugh:

 

stie sa dea jos si roata, si fata si spate, dar decit sa caute cheile, mai bine merge pe pana fata si spate pina la vulcanizare si le face acolo nenea ala brunet, cu tatuaj si care asculta manele...

a propos, spune'le colegilor tai ca le dau mokka puii de labrador auriu (platesc doar vaccinurile) daca isi misca posteriorul in copou sa ii vada (nu li'i dau mokka, dar vreau sa ii vad ca macar isi dau interesul!!!!! :wink:

 

Saracutul de el, nu stie sa intinda lantul.

Hai la mine la garaj, dam roata jos, fugi cu ea la vulcanizare, te intorci si ti-o montez.

 

Sau daca vrei service, mergi in fata la Kaufland-ul de la Pod de Piatra, la Madras.

 

Merci, Crazy-devil...respect..

 

vulcanizare cu intreptat si echilibrat roti ai la iesire din iasi cum te duci spre Roman. este pe dreapta o cladire in constructie. si scrie la poarta. omu are in ograda vulcanizarea si e meserias. mie mia intreptat jantele la motor si echilibrat.

 

de intins lantul o poti face si tu, nu e inginerie mare. (trebuie sa o inveti ca o vei face des.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 7 years later...
Acum 6 ore, MihaiS a spus:

Salutare,

Cam vechi topicul dar indraznesc sa intreb, unde in Iasi pot merge cu motocicleta (nu doar cu rotile/jantele) sa mi schimb cauciucurile?

Multumesc!

Salut. Eu am fost la Madras acum ceva timp şi ştiu că erau singurii din Iaşi care au maşina de dejantat (dacă există una specială) şi de echilibrat roți moto.

Trebuie să le fac şi eu o vizită săptamâna asta, căci merg cu şnur în roata spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 14.05.2019 la 23:22, pomo a spus:

Salut. Eu am fost la Madras acum ceva timp şi ştiu că erau singurii din Iaşi care au maşina de dejantat (dacă există una specială) şi de echilibrat roți moto.

Trebuie să le fac şi eu o vizită săptamâna asta, căci merg cu şnur în roata spate.

Salut, multumesc pentru raspuns!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...