Sari la conținut

DACORUM HALLOWEEN PARTY VI


DAC MOTORS
 Share

Postări Recomandate

motul participa la petrecere cu un stand ,printre care si ceva echipament gen jaka,pantaloni,din partea lui mutulica alias nevasta lu mielu rau iarasi un stand cu obiecte si vesminte,accesori din piele.............miine alte amanunte

 

De cand asteptam eu un party organizat de voi :) Felicitari sincere, si abia astept sa va vad, ca tare mi-e dor de voi !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ase..no ceva despre premi 8L ulei 10/40 cite o sapca MOTUL,doua scolarizari gratuite MOTO LOUIS un bax bere CIUC si doua schimburi anvelope+ echilibrat,,bustiera sa transformat in gentuta pt ca trebuiau trimise MASURIILE si nu sa primit nimic,dar nu-i bai producatorul va fi prezent puteti face comanda,ne vedem miine seara sper sa avem concurenti premiile nu se raporteaza :crack: :banana:

ca o nautate tot incepind de miine intram si in pregatirea unei petreceri pt MATEI feciorul MISTICAI si al lui TRAIAN,care are nevoie de sprijinul nostru care isi mai aminteste de MEDA stie ce urmeaza

Editat de deceneu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca o noutate tot incepind de miine intram si in pregatirea unei petreceri pt MATEI feciorul MISTICAI si al lui TRAIAN,care are nevoie de sprijinul nostru care isi mai aminteste de MEDA stie ce urmeaza.....

 

 

Matei este un bebelus curajos si vesel in varsta de 10 luni care se lupta cu cancerul. La numai 2 luni a fost

diagnosticat cu NEUROBLASTOM ABDOMINAL - tumora maligna localizata in abdomen cu intinderi in canalul medular.

Pentru a putea fi operat a facut 2 cure de citostatice. Din pacate in urma operatiei a ramas un rest tumoral in

coloana vertebrala care a inceput sa creasca, astfel ca Matei a trebuit sa reia tratamentul citostatic. Am fost

sfatuiti sa facem tot posibilul sa ajungem la o clinica din Austria pentru evaluare, astfel ca am trimis actele

medicale la un spital din Viena si asteptam confirmarea programarii pentru consultatie sau chiar si tratament.

Oricat de putin ajutor pentru Matei inseamna O SANSA LA VIATA !

 

Daca doriti sa-l sprijiniti financiar pe Matei, o puteti face in conturile de mai jos:

 

Lei : RO75 RZBR 0000 0600 1002 0501 - Raiffeisen Bank , Agentia Apusului, titular SIMPALEAN IOANA ALINA

Euro: RO46 RZBR 0000 0600 1351 7388 - Raiffeisen Bank , Agentia Berceni , titular SIMPALEAN TRAIAN GHEORGHE

 

Pentru mai multe informatii si istoric medical accesati: http://matei-sansalaviata.blogspot.com

 

post-5919-0-99447800-1319887837_thumb.jpgpost-5919-0-28305500-1319887850_thumb.jpgpost-5919-0-43729500-1319887827_thumb.jpg

 

Va fi amenajat un stand cu tricouri precum cele din poze pentru a fi vandute cu ocazia DACORUM HALLOWEEN PARTY, urmand ca ulterior sa organizam un eveniment dedicat special acestei cauze.

 

Cu respect,

DAC MOTORS

Editat de DAC MOTORS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

pregatitiva si pentru luna noiembrie si pentru decembrie..asa ca stringeti banii si timp ca de voie buna vad ca nu duceti lipsa :cheers:

Va multumim pentru sprijin. Ramane valabila data de 19 Noiembrie 2011 pt petrecerea caritabila ?

 

Am gasit topicul /index.php?/topic/670996-rock-for-life/

Multumim :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...