Sari la conținut

Accident Pipera - Tunari


Danyr
 Share

Postări Recomandate

Sunt la o petrecere de Halloween, iar un prieten care a intarziat mi-a spus ca a trecut pe langa o motocicleta "zdrobita" , care s-a lovit cu un Mercedes. Mi-a spus ca Mercedesul era amplasat perpendicular pe sosea.

Accidentul parea sa se fi produs de ceva vreme, motociclistul nemaifiind prezent la fata locului.

Astept detalii, deoarece pare un accident grav din spusele prietenului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-a sunat un amic sa imi transmita ca s-a intamplat un accident in zona pipera - sos pipera visavis de restaurant Agra Palace, un Mercedes C classe lovit in dreapta in roata fata si un K1600 - IF XX JRI, posibil ca mercedesul sa fii incercat sa intoarca in drum.

Accidentatul posibil sa fie solistul de la Directia 5 (sursa - un reporter de la stiri care inregistra). Din ce am inteles din cele spuse de cei de la canalul de stiri este ca accidentatul este in viata, a fost preluat de ambulanta, "doar casca i-a salvat viata" spusele lor. Sange pe strada, motorul cu cadrul posibil rupt sau furca impachetata.

Motorul este inca la locul accidentului posibil pentru probe, a venit cineva sa ia cheia si sa stea cu utilajul pana se termina masuratorile.

 

Nu va pot oferi mai multe detalii momenta.

Editat de berserk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Zici ca s-au ciocnit toata noaptea la cate topicuri se deschid pe tema asta. Esti doar al treilea:

/index.php?/topic/670337-accident-pipera-tunari/

/index.php?/topic/670339-accident-in-zona-pipera-sos-pipera-visavis-de-restaurant-agra-palace/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"PolițiÂştii au deschis cercetările pentru vătămare corporală din culpă în cazul Âşoferului autoturismului, un tânăr de 26 de ani, care nu i-ar fi acordat prioritate motociclistului atunci când a virat de pe Âşoseaua principală către stânga."

 

Irealitatea ... ce ziaristi idioti ... se intelege din stire ca motociclistul a virat stanga ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...