Sari la conținut

IJ de vanzare


vasile67
 Share

Postări Recomandate

Vand ij jupiter 3 cu atas in stare de functionare , are acte dar e scos din circa financiara ,pret 8 mil .

Telefon 0762603296.

 

mai multe detali te rog, ca in poza apare in 3 stadii diferite.

Ce an de fab este, atasul mai este cuplat pe ea....etc?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai multe detali te rog, ca in poza apare in 3 stadii diferite.

Ce an de fab este, atasul mai este cuplat pe ea....etc?

 

An de fabricatie 1973 , nu mai e cuplat de ea dar podeaua la atas era cam ruginita si m-am apucat de el sa il repar ... are carena i-am dat`o jos dar merge pusa oricand , este pusa pe magnetou in stare de functionare , am si alternatorul de 12V cu placa intermediara dar ii lepsesc platinile...am si 2 abielaje, 2 cilindrii , eu detin decat talonu iar cartea este la un vecin pt ca de la el am cumparat motocicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

An de fabricatie 1973 , nu mai e cuplat de ea dar podeaua la atas era cam ruginita si m-am apucat de el sa il repar ... are carena i-am dat`o jos dar merge pusa oricand , este pusa pe magnetou in stare de functionare , am si alternatorul de 12V cu placa intermediara dar ii lepsesc platinile...am si 2 abielaje, 2 cilindrii , eu detin decat talonu iar cartea este la un vecin pt ca de la el am cumparat motocicleta.

 

spor la vanzare. daca il mai ai cumva luna ce vine te scap de el. iar daca dezmembrezi ma intereseaza actele. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...