Jump to content

Bazar - Vanzari si cumparari

Recommended Posts

• Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sidecaseuri Konvoi de 40 litri bucata.
Confectionate din aluminiu de 2mm grosime, cu corniere din plastic îmbinate cu nituri şi silicon.
Au montată garnitură ( cheder ) la capac.
Nu au sistem de închidere sau balamele.
Au instalată prindere dimensionată pentru cadrul de sidecase-uri Givi Monokey. ( NU este prindere Monokey! ).
Un colţ al unui capac este crăpat.

Poze şi contact : http://olx.ro/oferta/sidecase-aluminiu-konvoi-40-litri-ID2V4TL.html

Salut!

Am de vanzare inaltatoare de ghidon de 25-30 mm cu rol de apropiere a ghidonului cu 17.5 mm Pret 150 perechea

Inaltatoare de ghidon obisnuite de 20-30 mm pt ghidon de 22 mm Pret 120 pereche

Pot face inaltatoare cu trecere de la ghidon de 22 la 28 mm. La cerere pot face inaltatoare si mai mari de 30 mm.

post-73149-0-35437800-1422435761_thumb.jpg

post-73149-0-29207700-1422435794_thumb.jpg

post-73149-0-70933200-1422435795_thumb.jpg

Sidecaseuri Konvoi de 40 litri bucata.

Confectionate din aluminiu de 2mm grosime, cu corniere din plastic îmbinate cu nituri şi silicon.

Au montată garnitură ( cheder ) la capac.

Nu au sistem de închidere sau balamele.

Au instalată prindere dimensionată pentru cadrul de sidecase-uri Givi Monokey. ( NU este prindere Monokey! ).

Un colţ al unui capac este crăpat.

Poze şi contact : http://olx.ro/oferta/sidecase-aluminiu-konvoi-40-litri-ID2V4TL.html

Sidecaseurile au ajuns în Timişoara ! VÂNDUTE!

Transalpul are 4 bujii.Pentru cele din spate ai nevoie de o cheie mai speciala.Eu am una prin garaj,daca treci prin BRASOV ti-o dau

Edited by kato_arad

Cumpar plasa/tabla perforata/expandata cu ochiuri mici, pentru protectia radiatorului.

Cumpar si voltmetru digital cu leduri/afisaj pe culoarea albastru, varianta care se lipeste pe bord, rezistent la temperaturi de vara si apa.

Dealerii ma pot gasi usor, apar pe aici zilnic, cu capra. :)

M

Puteţi beneficia de reducere 20% la orice produs din magazinul Louis până pe 1 februarie inclusiv introducând codul 229 în câmpul de promoţie din coşul de cumpărături .

set tobe roads (db killer demontabil) ............1000 RON

set anvelope Michelin Anakee 3, 110/80/19, 150/70 17, DOT 2013, 8000km, stare foarte buna, extrem de rezistenta la uzura.........600 RON

attachicon.gifFotografie0318.jpgattachicon.gifWP_20141002_001.jpgattachicon.gifWP_20141002_002.jpgattachicon.gifWP_20141002_008.jpgattachicon.gifWP_20141002_009 - Copy.jpgattachicon.gifWP_20141002_013 - Copy.jpg

anul acesta testez PR4 trail

attachicon.gifWP_20141002_012 - Copy.jpg

actualizare set anvelope - 500 RON

La 8000 km sunt ieftine, eu le-aș da cu 1000 de ron că doar au avut onoarea să fie pe mobra ta. Plus ca mai țin vreo douăzeci de mii.

Cum ii rabdă Dumnezeu pe unii...

La 8000 km sunt ieftine, eu le-aș da cu 1000 de ron că doar au avut onoarea să fie pe mobra ta. Plus ca mai țin vreo douăzeci de mii.

Cum ii rabdă Dumnezeu pe unii...

Eu sunt ateu asa ca Dumnezeu a uitat de mine si "ma rabda"...

Daca nu e impotriva regulamentului acestui topic de vanzari este sigur o lipsa de bun simt sa faci aceste afirmatii. Exista alte topicuri pt. review, sfaturi, pareri...Anvelopele mai merg cel putin 10 000km, le-am vandut la 1/2 pret, am tepuit cumparatorul sau care e problema ta?...BMW-istii fac numai donatii, nu-i asa?!

Cumparatorul este multumit de ele eu dandu-i posibilitatea sa le returneze daca nu i-ar fi placut.

tu mergi 18 mii de km cu guma de pe spate ? Cea de pe fata tine intradevar atat, dar aia de pe spate intre 8 si 14 mii e cam gata, depinde de multi factori.

Daca chiar susti ca mai tine 10 mii de km de ce nu ai facut o poza cu subleru sa vedem si noi cati mm mai sunt si pe lateral si pe mijlocu anvelopei, si poate unii stiu cati mm erau cand era anvelopa noua. Vb de anvelopa spate evident.

Daca nu e impotriva regulamentului acestui topic de vanzari este sigur o lipsa de bun simt sa faci aceste afirmatii. Exista alte topicuri pt. review, sfaturi, pareri...Anvelopele mai merg cel putin 10 000km, le-am vandut la 1/2 pret, am tepuit cumparatorul sau care e problema ta?...BMW-istii fac numai donatii, nu-i asa?!

Prietene, furi curent grav, lasa sa fii sanatos!

In stoc stopuri led cu semnale incluse,fumurii,poza reala.

CBR 600/1000 RR,SV 650/1000,Ducati Monster,Kawasaki ZX 10.

Pot aduce si alte stopuri la comanda fara probleme.

post-24122-0-40580900-1423314444_thumb.jpg

tu mergi 18 mii de km cu guma de pe spate ? Cea de pe fata tine intradevar atat, dar aia de pe spate intre 8 si 14 mii e cam gata, depinde de multi factori.

Daca chiar susti ca mai tine 10 mii de km de ce nu ai facut o poza cu subleru sa vedem si noi cati mm mai sunt si pe lateral si pe mijlocu anvelopei, si poate unii stiu cati mm erau cand era anvelopa noua. Vb de anvelopa spate evident.

Pentru documentare: http://www.roadtrooper.com/michelin-anakee-3-review-7000km-euro-tour-test/

opreste-te prietene, cine ar da jumate de pret pe jumate din viata unei gume, pute netul de cauciuce cu 80-150 lei...

sa nu mai spun ca Michelinurile nu sunt cele mai bune anvelope pentru tipul asta de mobra...

apropo! cand ai sa cresti mare ai sa-ti iei si tu bmw sau intr-o alta viata ca avem o varsta amandoi si stiu ce simti ( asta ca te-ai luat de BMW-isti)

Edited by bill

teoria e una, realitatea e cu totu alta. Noi nu avem de unde sti pe ce fel de drumuri ai umblat tu, cat de repede accelerezi tu, sau cat de des franezi, daca ai mers incarcat cu bagaje si pasager sau daca ai avut presiunea optima tot timpu in anvelopa. Deasemenea nu avem de unde sti daca ti mobra la umbra vara sau daca o ti la 10 sau minus 20 de grade iarna. Excludem unele pene, deoarece daca le ai fi avut erai obligat moral sa dai detalii. O anvelopa uzata se masoara nu se apreciaza.

Cati mm a avut profilul pe mijloc si pe lateral pe anvelopa spate?

Cati mm mai are acum ? Evident ca masuratoarea se face in mai multe puncte si se da valoarea cea mai mica, nu cea mai mare.

Prin comparatia acestor date se calculeaza nivelu de uzura.

Oricine care vrea sa cumpere aceste gume isi pune prima oara intrebarea aceasta, apoi se discuta partea financiara.

Cat despre posibili 18 mii de km teoretici... conteaza si cum ii faci. Cum se comporta o anvelopa care e patrata pe ultimii 2-4 mii de km, sau cum se comporta o guma cand se aproapie de limita de uzura? Cam greu sa te documentezi cu raspunsurile acestea la modelul acesta. Luand in considerare toti factorii cine cumpara decide daca isi cumpara ceva second la un pret ok sau daca isi cumpara ceva nou. Avand in vedere ca adresezi unui segment de piata orientat spre touring oarecum, te informez ca pretul cerut de tine nu este deloc ok ci este mai mult decat exagerat. Dovada coada de cumparatori din luna octombrie pana acu.

Mai multi useri de aici, fiecare in felul lui, incearca sa iti spuna acelasi lucru, iar tu continui sa fi arogant si consideri ca ai fost corect atat in descrierea anuntului cat si in pretul cerut de tine, dar esti departe.

Apropo, eu personal pe vstromu de 650 am terminat guma de pe spate in 12 mii de km in conditiile in care nu prea folosesc frana, am abs, si nici nu prea imi permite utilaju sa accelerez prea tare. Ultimii 2 mii de km a fost cea mai neplacuta perioada desi guma mai avea ceva pana sa ajunga la limita de uzura. Sunt sigur ca mai sunt o gramada de oameni atat pe acest forum, cat si ce am citit pe alte multe alte forumuri care sustin ca au terminat pe spate gume inre 7 si 15 mii de km si de regula nu prea conteaza modelu, iar diferentele intre modele/branduri este de doar 5-15%.

Edited by cooldeep

1. topicul se numeste "vanzari" nu" pareri" asa ca sunteti offtopic

2. anvelopele sunt vandute

3 la toamna le voi vinde pe cele de acum tot cu 1/2 din pret si nu ma intereseaza parerea voastra

4 "psiholog" bill, nu sunt atat de cocalar sa-mi doresc bmw

Edited by sorin 666

Te superi degeaba, tu esti ala in offside.

Tot forumul asta e loc de discutii, pe orice topic poate veni oricine cu un comentariu pertinent. Off-topic era daca vorbeam de cauciucuri pentru avioane in loc de mobre. Si ca sa afle tot romanu: e o idee buna sa nu faci mare economie la cauciucuri. Acu' fiecare isi cunoaste nevoile si stilul de mers, dar dupa ce te-aduni prima oara de pe jos din cauza asta garantat o sa iei numai gume noi.

1. topicul se numeste "vanzari" nu" pareri" asa ca sunteti offtopic

2. anvelopele sunt vandute

3 la toamna le voi vinde pe cele de acum tot cu 1/2 din pret si nu ma intereseaza parerea voastra

1. Topicul, indiferent cum se numeste, e topic de forum, nu site de anunturi.

2. Nu te cred. Probabil ca o dai la-ntors si...

3. Alea pe care o sa incerci sa le vinzi la toamna o sa fie...tot astea

4. Incurci oalele. Aia cu bembeuri nu-s cocalari, ci fitosi! :rusinica:

Ai putea sa spui ca nu-ti plac BMW-urile.

Sapte ani de acasa nu au omorat pe nimeni.