Sari la conținut

Viata merita TRAITA, TRAIESTE drumul.


ozzy
 Share

Votati UN concurent din cei 50 cu pozele sale aferente -unul(sau mai multi daca vrei) per grup  

195 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 208
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

.. ti le trimit pe mail si pui tu ce vrei ..

Nu fata-fata, cum sa ma joc eu cu norocul tau ;) , trimite-mi-le doar pe alea care crezi ca sunt cele mai cele. Desi nu prea inteleg care e greutatea de a le pune din nou... dar nu comentez, esti totusi in perioada blonda! :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

roaga-te sa raman asa .. ca zilele trecute m-a trecut un gand dar au sarit toti cu gura sa-l las asa sa nu-i schimb iar culoarea :)))

 

ziceam sa sterg din poze pt ca n-am stiu ca trebuiesc puse 3 poze din 2 locatii ..etc .. m-am uitat un pic am vazut la unii mai multe poze am zis ok .. bag si eu ce am ca si asa nu-s multe :P

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In penultima poza avea cizme de scuterist. :D

 

 

 

 

 

Zi ce poze vrei sa stergi si care vrei sa ramina pt concurs si-ti editez eu postul.

Era cu echipament de slapara sefa!

 

Pai vad ca sacalii forumisti prefera pozele cu moaca ei, dupa numarul de downloads. E nehotarata domne, nu poate sa aleaga! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONCURENTA NUMARUL 0 (<50)

 

post-16404-0-33062900-1323261478_thumb.jpgpost-16404-0-70176800-1323261519_thumb.jpg

In jurul tarii (pe langa Sf. Ana respectiv Izvorul Muntelui). Nu sunt fix din aceeasi locatie dar sunt in aceeasi zi, aceeasi calatorie. Actori principali, Matilda si Matildadrei (in ordinea numerelor de pe tricou)

 

post-16404-0-72885000-1323261816_thumb.jpg

Pe langa Poiana cu Zane dupa o noapte in care am facut multi kilometri de drum forestier pe ploaie, pe doua cruisere. De la stanga la dreapta, Matildadoi, bicicleta Irinei, Irina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa limitat? :disappointed:

da ma da .. bine ca sunt eu nehotarata .. ti-am zis alege acolo 3 si gata .. oricum nu se vad bine pt ca sunt facute cu telu (stii doar ca plec in plimbari numai singura ca sa vizitez ce mi se mai nazare si fara vreo directie anume) nici eu nu le-am pus pt premiu sau ceva ..doar ca era fun .. ca a fost frumos.. iar dl ssss ar putea sa-si pozeze si el outzele motoreta ca sa nu se mai chinuie pe aici sa demonstreze din taste cum ca ar poseda asa ceva .. nu ca eu as fi posesoarea a ce a zis el ..dar nah, fiecare cat il duce :crack:

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu,nu, las-o ca acum se duce sa scaneze si calculatorul de acasa, ca sa fie si mai nehotarata! :laugh: Deh, zodiei aleia nu i-o zice degeaba Balanta! :rolleyes:

 

 

iti daI seama pana se echipeaza

sa pun casca rosie cu geaca galbena si rusacelul "bleo" ups ..dar nu se asorteaza cu cismulitele marooooooo

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am incercat sa-i fur ruscacelul bleu al lupului dar nu am reusit ..asa ca tot cu ghiozdanelul roz am ramas :banana:

cand ajung acasa o sa incerc sa pun poze sau ceva ca de la serv nu mi-a reusit .. mi-a urcat doar pozele si comentariile nu ..zici ca lucrez la puscarie frate au blocat cam toate site-urile nu mai imi merge nimic :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu stiu ce s-a intamplat, Roxynel a intrat ea s-a uitat la poze, totul frumos pana a vazut premiile! Fiind o bikerita vero si-a zis: "Spray de laaaant? Mocaaaa? Me need that!" :crack:

 

De aia totul e in devalmasie pe acolo, acum si-a sigurat numarul de concurs, merge si selecteaza niste poze si tot inainte catre spray-ul de lant! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bite me domnule .. inca mai am spray de lant de la concursul de la intrunirea moussaios din buzau :P nici premiile nu apucasem sa le vad .. am pus pozele ..dupa care am dat sa si citesc despre ce e vorba =)) si nu am stat sa ma uit ce pun .. am pus ce-am gasit in momentul ala .. lasa-ma domne stii ca-s aiurita ..dar ma fac roscata poate trece ca am observat ca nici bruneta n-am fost mai normala :rusinica:

 

S-a observat si din poze ca nu prea detii ce-am zis eu, dar multumim pt. confirmare. :D

anytime dude :cheers:

poate totusi o inveti pe babutza cum e cu mitraliera ca mie nu mi-a reusit sa urc si pozele si comenturile :crack:

tehnologia asta maica

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La postul anterior nu se mai poate.

Daca vrei sa pui alte poze, in reply dupa ce atasezi poza faci click pe "add to post" si iti insereaza fotografia in textul pe care-l scrii. Linga atasamentul pe care ti l-a pus in text, scrii comentariul pe care-l vrei, apoi cu poza urmatoare procedezi la fel.

 

post-9810-0-75112000-1323271505_thumb.jpg - Uite exemplu de comentariu :blbl:

exact asa am facut si eu .. doar ca la sfarsit mi-a dat o eroare si nu a mers .. si cand am dat back mi-au aparut toate pozele la gramada dar fara scris .. asa ca am dat edit post si am scris acolo cate ceva la inceput .. si cam aia fu .. incerc si de acasa ..daca nu merge inseamna ca sunt atacata paranormal ...gen :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tot ce-i posibil domne .. pana una alta uite ca nici multiquote nu-mi merge .. prost materialul :scratch:

 

 

Ma copii, io bag seama ca v-ati uitat id-urile de mess. :)

 

mai baietzel tu recunoaste ca ai bucurii la niko si nu stii cum sa ii ceri id-ul de mess..daca te porti frumos si nu-i spui de unde il ai ti-l dau eu ca tare vreau sa-l vad fericit :unsure:

mai animam si noi topicul pana una alta .. problem estem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baietzel tu recunoaste ca ai bucurii la niko si nu stii cum sa ii ceri id-ul de mess..daca te porti frumos si nu-i spui de unde il ai ti-l dau eu ca tare vreau sa-l vad fericit :unsure:

mai animam si noi topicul pana una alta .. problem estem?

Broblem ioc, fata. Have a blast!

E un topic prea dragut ca sa iti raspund cum ti s-ar cuveni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lool:

 

 

Clar antitalent. :wacko:

 

:lies:

lasa mai ca nici calculatorul nu ma ajuta e totul blocat aici :crack: hai pe pm sa-ti explic despre ce-i vorba

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda ... ce noroc ca astia de pe urma ( amatorii de mesenger forumis of topic) nu au gasit acest topic de la inceput ... si ce pacat ca l-au gasit totusi ... 3 pagini fara sens aproape au stricat tot topicul de pana acum ... :disappointed:

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati umplut ultimele 3 pagini de ...nimic ...

Nu pot vota, imi da eroare : [#10355] You must cast your vote in each question of the poll.

Apropo, pot vota si concurentii ? Eu vroiam sa votez cu nr. 42, prea frumoasa poza cu TDM-ul in mijlocul muntilor ...

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...