Sari la conținut

Viata merita TRAITA, TRAIESTE drumul.


ozzy
 Share

Votati UN concurent din cei 50 cu pozele sale aferente -unul(sau mai multi daca vrei) per grup  

195 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

S-a raportat o extorsiune si un degajament asupra aurei tale forumistice, dar daca totusi nu reusesti inseamna ca esti antitalent. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 215
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

tot ce-i posibil domne .. pana una alta uite ca nici multiquote nu-mi merge .. prost materialul :scratch:

 

 

Ma copii, io bag seama ca v-ati uitat id-urile de mess. :)

 

mai baietzel tu recunoaste ca ai bucurii la niko si nu stii cum sa ii ceri id-ul de mess..daca te porti frumos si nu-i spui de unde il ai ti-l dau eu ca tare vreau sa-l vad fericit :unsure:

mai animam si noi topicul pana una alta .. problem estem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai baietzel tu recunoaste ca ai bucurii la niko si nu stii cum sa ii ceri id-ul de mess..daca te porti frumos si nu-i spui de unde il ai ti-l dau eu ca tare vreau sa-l vad fericit :unsure:

mai animam si noi topicul pana una alta .. problem estem?

Broblem ioc, fata. Have a blast!

E un topic prea dragut ca sa iti raspund cum ti s-ar cuveni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lool:

 

 

Clar antitalent. :wacko:

 

:lies:

lasa mai ca nici calculatorul nu ma ajuta e totul blocat aici :crack: hai pe pm sa-ti explic despre ce-i vorba

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda ... ce noroc ca astia de pe urma ( amatorii de mesenger forumis of topic) nu au gasit acest topic de la inceput ... si ce pacat ca l-au gasit totusi ... 3 pagini fara sens aproape au stricat tot topicul de pana acum ... :disappointed:

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati umplut ultimele 3 pagini de ...nimic ...

Nu pot vota, imi da eroare : [#10355] You must cast your vote in each question of the poll.

Apropo, pot vota si concurentii ? Eu vroiam sa votez cu nr. 42, prea frumoasa poza cu TDM-ul in mijlocul muntilor ...

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate BOARD-ul e limitat din punctul asta de vedere, o intrebare nu poate avea mai mult de 10 raspunsuri posibile, un poll nu poate avea mai mult de 5 intrebari, iar pentru a vota trebuie musai raspuns la TOATE intrebarile. Nu e vina cuiva, dar asa e facut softul forumului... SORRY, people.

Am editat "intrebarile"/"cerintele" in conformitate cu posibiltatile tehnice.

 

EDIT: Hai sa vedem daca merge asa.... toate voturile anterioare au fost anulate, se reia sondaju intr-o noua maniera. Tehnic vorbid pot fi votati toti, dar e de preferat sa va limitati la 2-3 concurenti, daca nu (preferabil) la UNUL singu (dintr-un grup).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum spunea si Navarro e greu cu tehnica asta. Eu nu am mai facut asa ceva si nu stiam ca e atat de complicat.

 

Deci e obligatoriu sa votati cate un concurent din fiecare grup dar putei vota si doi din fiecare grup.

Pana la urma nu e obligatoriu sa iti placa pozele unui singur concurent. Eu unul nu prea stiam ce sa aleg. Toate pozele erau frumoase.

 

Cel care are cele mai multe voturi castiga.

 

Sper sa nu mai avem si alte surprize.

 

Succes tuturor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit si eu, am votat si cate doi la o categorie. NU, nu m-am votat pe mine :pow:. Se pare ca am deja un vot si se cheama ca mi-am atins target-ul. :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor, daca tot nu mai pot concura...o sa atasez un text scris mai demultcare se potriveste cu tema concursului zic eu si o poza ca nu mai gasesc altele...

scuze daca sunt greseli nu am facut corecturile de rigoare...face parte dintr-un text mai mare....

 

 

"Diminetile cu roua, amiezile sufocante, serile in tihna si noptile pe drum, stand permanent in sa, admirand copacii care trec pe langa tine, mirosul padurii in luna mai dupa ploaie, rasaritul ce te prinde pe drum in lungul tau ospat cu km, ploile care te uda pana la piele….prin piele, frigul de inceput si sfarsit, entuziasmul primei zile din an, copiii care te saluta admirativ, camarazii care vin dinspre locul unde tu te –ndrepti, salutandu-te cu farul (mi-amintesc primul salut, un far si-o palarie ridicata, un bunic ce n-a uitat….), ajutorul venit atunci cand esti la ananghie de la cei ca tine, nelipsitul sac de dormit , mornaitul motorului, zambetul de sub bandana, umbra care ti-e dovada ca traiesti, atitudinea, drumul care-ti tine loc de casa, sarutul pe gat al pasagerei, vantul ce-ti zburleste parul, opririle spontane , oboseala pe care nu vrem sa o simtim, amorteala ce te cuprinde, cafeaua si tigara de la botul calului…in asfintit,praful, gropile si linia intrerupta a drumului,ganganiile serii, cerul care ti-e singurul punct de referinta, toate celelalte alergand pe langa tine, ………toate astea le-ati dat uitarii, ….eu nu……o sa –mi continui calatoria spre libertate, caci altfel nu stiu…"

 

si poza

post-768-0-52574800-1323372462_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

error 1035. am ales 3 candidati din 3 seturi diferite, dar se pare ca nu ma lasa sa votez pana nu aleg cate unul din fiecare set, ceea ce nu mi se pare extrem de corect... :scratch: :cheers:

 

A fost singura modalitate pe care am gasit-o. Poate ca nu e corect dar poti sa consideri ca are un grad ridicat de dificultate. :D

Am improvizat asa cum improvizam cand ramanem cu motoarele in pana ori cand trebuie sa dormim pe drum si nu avem cort.

Cum spuneam acest forum nu e facut pentru asemenea idei. Alternativa era sa tinem concursul pe un alt site unde ar fi fost necesar sa te inscrii si sa faci alte chestii complicate.

In viitor probabil asa vom face dar acum daca am inceput aici terminam aici.

 

Spor la votat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DSLR - digital single-lens reflex, sau mai pe romaneste aparat digital cu vizare prin obiectiv, adica fara vizor separat, pui ochiu'n vizor si vezi direct prin lentila...

 

nu prea detectezi ironia, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DSLR - digital single-lens reflex, sau mai pe romaneste aparat digital cu vizare prin obiectiv, adica fara vizor separat, pui ochiu'n vizor si vezi direct prin lentila...

 

 

Nu ai auzit de ironie ? :disappointed:

Editat de Triplu xXx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti , va rugam sa pastram limita de discretie :cheers: !!!

 

Mai bine ne vedem la o bere si povestim decat balacareli pe forum !!! :banana:

 

 

 

 

SA CATSIGE cel care reuseste sa isi mobilizeze cel mai bine prietenii sa voteze !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...