Sari la conținut

Enduro PANORAMA - AIRWAVES 4th edition


motanu'
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

73 profi si 183 hobiti.uau.sunteti super tari baieti.o sa fie de munca!si noi,si voi!bafta

daca ploua la ce traseu am aflat din culise ca au pregatit..am "fecundat" steagul :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia sunt meseriasi care merg si pe ploaie si moale nu vitezomanii care fac praf,deaia sunt destui :crack:

pai eu unde ma incadrez ca nu merg bine nici pe moale si nici vitezoman nu sunt? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stefane, am auzit ca se face clasa "triatlon" cu 3 beri reci obligatorii inainte de start

Sorine,de 3 ani imi fac ziua de nastere la Deva la cursa..cum crezi ca ma dau eu dupa ce cantam juma de noapte la chitara si bem vinisor cu cana de 800 de gr,trebuie sa recunosc mai mult de o vadra nu am baut cu baietii niciodata..Mai vad eu limpede traseul??Deci cele 3 beri trebuie sa fie clar la start..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai schimba recipientul, cu o cana mai mare bei mai putin. Ce conteaza 2 pahare, fie ele si la 2 litri:))))

 

Iar pentru performanta recomand sa bei cu fetele :grinbandit:

nu multumesc,am interpretat o noapte cu Andrea si ma aliniat cu Ionut 73 si cu Mark ca la armata..lasati saru-mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorine,de 3 ani imi fac ziua de nastere la Deva la cursa..cum crezi ca ma dau eu dupa ce cantam juma de noapte la chitara si bem vinisor cu cana de 800 de gr,trebuie sa recunosc mai mult de o vadra nu am baut cu baietii niciodata..Mai vad eu limpede traseul??Deci cele 3 beri trebuie sa fie clar la start..

Ai ziua o data cu mine ca si ieu am tot pe atuncea ziua (taurii )de sunt organizatorii tot mahmuri dar sunt tot timpul intre primii 18 poate gresesc socotelile :scratch: ?????

post-62779-0-23263200-1334867591_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa reusesti. Mult succes, Sorina. Si te astept si la Sibiu, la RBR.

multumesc fato :lol: :lol:

 

de maine imi las parul lung, poate incep sa merg mai bine

 

p.s. unde la sibiu? un telefon ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai ziua o data cu mine ca si ieu am tot pe atuncea ziua (taurii )de sunt organizatorii tot mahmuri dar sunt tot timpul intre primii 18 poate gresesc socotelile :scratch: ?????

nu,nu gresesti, asa sa fie si anul asta..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu erau destui 200?? :scratch:

plus 90 la a....

acum rugam organizatorul sa rezolve de vreme buna, eventual cu 20 minute de ploaie vineri noaptea ca sa nu fie praf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...