Sari la conținut

Enduro PANORAMA - AIRWAVES 4th edition


motanu'
 Share

Postări Recomandate

pai nu erau destui 200?? :scratch:

plus 90 la a....

acum rugam organizatorul sa rezolve de vreme buna, eventual cu 20 minute de ploaie vineri noaptea ca sa nu fie praf

 

Pana si dorinta asta ti-a fost indeplinita!Super cursa,bravo baieti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pentru cei care n-au ajuns la cursa cat si pentru cei care au ajuns si vor sa retraiasca putin experienta a la Haita, da-ti o geana pe pagina de facebook facebook.com/dlzphoto

 

Daca sunt doritori de dvd-uri foto ale cursei sunt rugati sa de-a un semn pe pm :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super cursa! Cele mai frumoase trasee de pana acum!

Respect Haita!

Felicitari castigatorilor si tuturor celor care au terminat traseul - a fost ceva de munca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte foarte frumos, vremea buna, conform contract semnat de grizlly cu INMH, traseu de B excelent marcat si gandit.prezent si la anu`!!! felicitari HAITA!!

 

@bart... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FELICITARI HAITA si RESPECT.Cu toate ca am abandonat,totul a fost mai mult ca ok.Din pacate n-am avut conditia fizica necesara,dar chiar de azi ma apuc sa mi-o imbunatatesc :D Ne vedem la anul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti,cam tare!

post-12608-0-85989500-1336423863_thumb.jpgpe ulita,la Grane(in poponeata muntelui),la 4,5 km de start,vineri pe la 15,30,cu echipamentul in spate,in speranta ca ajungem si noi la start.post-12608-0-38432800-1336423993_thumb.jpgnea "costel" din Grane care ne-a carat cu dacia 1300 pana la start.post-12608-0-62760100-1336424024_thumb.jpgmanusile de mecanic ale lui Ionut Mosteanu,impreuna cu care am facut prologul(cu manusile,normal)

multumim pe aceasta cale lui Ionut,Andrei Cohn(ce ne-a dat L200-le sa scoatem land roverul de unde l-am bagat)lui nea Costel(cu dacia)Mugur pentru chitul de pana(nu am mai avut nevoie pana la urma,ca a venit baiatul lui nea costel cu dalta si a rezolvat pana)si tuturor organizatorilor acestei curse minunate care ne-a cam pus la incercare! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Ionutz 73 si Mark, astept declaratiile cu sarma :)))))) :friends:

 

de la ce sunt penalizarile, ca eu nu m-am prins unde am gresit?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Ionutz 73 si Mark, astept declaratiile cu sarma :)))))) :friends:

 

care mai face misto de solutiile ingenioase ale lui Jumba ia ban pe forum! :grinbandit:

Multumesc de sarma. Multumesc si lui Ovidiu ca mi-a atrans atentia ca nu mai am siguranta la boltzul de placutze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ionut&stilgar

 

min 3:02 , campioni la pedalat :laugh:

mda... cum ii ziceam si unui prieten .. mai bine cu picioarele pe jos decat cu cracii-n sus :)

a fost frumos... mi-am zis la prolog ca orice doar sa nu ma opresc pe urcarea aia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...