Sari la conținut

caut transport UK- Romania


Sergiu_Q
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 177
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

OK. Daca zici tu. Nu vreau sa intru in polemica. Eu am adus-o cu 150. Si a mea are 250kg. In pret a fost si echipamentul, o valiza uriasa, cu 2 casti si vreo 3 randuri de echipament.

Dar piata e libera, nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK. Daca zici tu. Nu vreau sa intru in polemica. Eu am adus-o cu 150. Si a mea are 250kg. In pret a fost si echipamentul, o valiza uriasa, cu 2 casti si vreo 3 randuri de echipament.

Dar piata e libera, nu?

Pai pune datele de contact atunci, sa aiba lumea de unde alege.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand nu ai completata locatia.

Din "In viitorul apropiat am sa imi aduc motorul aici"

Inteleg ca vrei sa aduci motorul pe forum...

Nu scrii unde esti, de unde esti in ce tara e inmatriculat,,,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. In viitorul apropiat am sa imi aduc motorul aici. Stiu ca nu pot circula foarte mult cu el pe Romania si am sa fiu nevoit sa il inscriu aici. Care ar fi actele necesare+taxe? Ms

Salut, nu ar fi bine sa citesti toate topicurile? te lamuresti acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa nu, daca e cineva interesat. Dar pretul asta il au cam toti cu care am vorbit. Intre 150-180. I-am gasit pe facebook printr-o simpla cautare.

Pai si eu de unde sa stiu la care anume dintre ei ai apelat si s-au dovedit a fi seriosi? Zi aici, concret, nume, detalii de contact... etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu cum sta site-ul cu reclamele si nici nu ar fi corect sa postez pentru altii fara permisiunea lor, dar sunt bucuros sa va pun in legatura. Daca imi dati un pm, se rezolva.

Acum stii dar vad ca tot nu ai pus detaliile de contact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze băieți. Sunt chia f. ocupat. Am dat prin pm câtorva colegi detalii. Acum sunt la muncă. Să așteptăm și un feedback de la ei și apoi cred că putem avea o opinie obiectivă.

Oricum o să încerc să.i contactez mâine, și dacă sunt și ei de acord (nu văd de ce nu ar fi), o să revin cu detalii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.

OK, revin ca sa linistesc apele.

Eu am adus mobra cu un tip care pe facebook e Andrei Andrei
Tipul sta in Londra si oragnizeaza de aici transporturile.
Ultima data m-a sunat de pe nr asta : 07480944580 cand mi-a adus niste bagaje spatamana trecuta; in iarna, cand mi-a adus mobra vorbeam pe nr asta 07479089110
Andrei pare un tip ca lumea, dar nu e el pe traseu, ci adevaratii soferi romani, care stii cum sunt. Pana la urma totul a descurs bine, fara intarzieri mari in traseu in condtii bune.
Au adus mobra in duba, dar nu prea stiau cum sa o lege. Am apelat la un prieten sa se duca acolo sa o lege, sa o ancoreze in echilibru, cum trebuie, dar tot s-au folosit de cric. Atata timp cat e in duba merge si pe cric fara probleme, dar pe platforma trebuie musai fara cricuri.

Intre cele doua transporturi, pe la inceputul lui mai am mai apelat si la altii pentru niste bagaje.
Mi s-au parut mai seriosi baietii si mai "plimbati" ca sa zic asa. Pretul tot pe acolo.
Pe cartea lor de vizită scrie doar "coletărie Anglia"... Ro: +40747903089 și UK: +447767992763
Amandoi transportatorii sunt din Galati, din ce stiu eu.


Nevastă-mea s-a ocupat de treburile astea că eu sunt foarte ocupat.

Succes.

Editat de citony2004
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Crede-ma, concurenta e acerba acum. Multi dintre cei care erau doar soferi si-au tras microbuze dupa ce au invatat mersul.

Batalia e mare si e la "sange", uneori la propriu si la figurat.

Deci pretul scade in consecinta.

Nu va aruncati la primul.

O saptamana am stat si am discutat atunci cu toti pana am ajuns unde vroiam eu.

Ce vremuri, aveam ceva timp liber pe atunci.
Acum nu as mai putea.

 

Pont: Iarna e mai ieftin, ca de, nu e ca vara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu din pacate nu am gasit acum 1 an decit unul, care sa duca motorul in duba(nu vroiam pe platforma) si ofertele la vremea aia erau cam asemenatoare...nah,asta e,vedem pe viitor.

de aia e bine sa punem info aici,sa avem de unde alege si sa stim care-s seriosi.merci.

Editat de TheFatBob
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci sa inteleaga toata lumea.

Eu oricum nu prea am noroc asa ca dau numai de jepcari.

 

Toti o dau cotita, cred ca ce fac e favor. Cand de fapt e un serviciu platit.

 

Oricum jepcari

 

Asta Andrei Andrei nu trece prin Bucuresti si nu pot face mare lucru. Pleaca din Galati si trece prin Ploiesti cu tot cu pasageri.

 

citony2004 - dupa exprimare parca ai 12 ani. Cum sa te cred ca e concurenta acerba? chiar la momentul actual.

 

Pai daca era acerba ma cautau ei pe mine nu eu pe ei - asta pot zice ca e concurenta acerba.

 

la sange, in consecinta . cuvinte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...