Sari la conținut

DRUMURI PRIN TARA


edivkv
 Share

Postări Recomandate

nu stiu daca mai este un astfel de topic, dar daca mai este sa-mi fie cu iertare si sa se stearga sau inchida

asadar despre ce e vorba aici

cine face drumuri prin diferite parti ale tarii si vrea sa ajute comunitatea si are posibilitatea de a duce cate ceva din piese sau colete, sunt rugati sa scrie drumul pe care il face sau il parcurge cu plecare si destinatie

poate asa ne ajutam intre noi si putem lega ceva prietenii serioase

inca o data cer scuze daca a mai fost un topic asemanator

multumesc si SARBATORI FERICITE tuturor forumistilor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

buna ideea, am vazut si pe alte forumuri!

sa fiu ontopic:

Bucuresti - Pitesti - Slatina pe 25.12, plecarea cel mai probabil va fi dimineata pana in 10:00

retur pe 27.12 undeva intre orele 14:00 - 16:00

aceeasi ruta pe 30.12 dupa orele 12:00 plecarea, cu retur pe 01.01.2012 ... nu stiu orele.

la oricare din drumuri am loc atat de pachete / bagaje / colete / 1 sau 2 pasageri insa cu bagaje pentru un singur pasager.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca sunt cativa care apreciaza

in alta ordine de idei, eu as avea de trimis la focsani o roata de mz es sau chiar ambele daca se finalizeaza negocierile

cine are drum in acea directie si vrea si poate sa faca un gest frumos este rugat sa posteze un posibil traseu pt eventualele puncte de intalnire din ploiesti sau din centurile aferente ploiestiului

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca sunt cativa care apreciaza

in alta ordine de idei, eu as avea de trimis la focsani o roata de mz es sau chiar ambele daca se finalizeaza negocierile

cine are drum in acea directie si vrea si poate sa faca un gest frumos este rugat sa posteze un posibil traseu pt eventualele puncte de intalnire din ploiesti sau din centurile aferente ploiestiului

multumesc

De acord cu edivkv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

In principiu cam acesta este programul saptamanal :

 

marti : Bucuresti - Slobozia - Constanta - Braila - Buzau - Ploiesti

joi : Bucuresti - Targoviste - Ploiesti

L-V : Ploiesti - Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

cat de curand cred ca o sa fac un drum mai lung, o sa anunt atunci daca este, data si orele de plecare

ruta ar fii urmatoarea. ploiesti, targoviste, pitesti, craiova, timisoara

doar dus ca de intors cred ca ma intorc cu trenu, dar ar mere la intoarcere si ceva piese mai mici ca nu ma doare mana

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marti 17.01 ora 20.00 inchid usile la duba, miercuri cu noaptea in cap plec spre: Pitesti, Sibiu, Deva, Arad, Timisoara iar seara retur Craiova, Bucuresti, de principiu ma invart in zona magazinelor Real. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Sun_83, poți să transporți mata un Muravey din BucureÂşti până-n TimiÂşoara, iar de-acolo să aduci o Nipră cu ataÂş? AtaÂşul desfăcut, evident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nenea Sun_83, poți să transporți mata un Muravey din BucureÂşti până-n TimiÂşoara, iar de-acolo să aduci o Nipră cu ataÂş? AtaÂşul desfăcut, evident.

Salutare! mai ceva loc am dar pentru lucruri marunte de data asta, asa ca nici " Muravey" la dus nici "Nipră" la intors nu-mi iese, poate un surub doua acolo (glumesc evident) :cheers: PS pentru dintrastea cam trebuie dedicat transportul in cazul meu! :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt în continuare interesat Âşi-ți mulțumesc că eÂşti amabil. Cât ar costa un drum dedicat BucureÂşti-TimiÂşoara?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Sun_ 83, ti-am trimis un PM. Un raspuns, ceva? Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Nu stiu ce am facut de nu ai PM-ul. In el ceream un numar de telefon la care sa te contactez. La mine la profil este un numar de telefon. Trimite-mi un mesaj si te sun eu, multumesc. Numai bine.

 

In principiu cam acesta este programul saptamanal :

 

marti : Bucuresti - Slobozia - Constanta - Braila - Buzau - Ploiesti

joi : Bucuresti - Targoviste - Ploiesti

L-V : Ploiesti - Bucuresti

Salut. Nenea Banditule rosu, lasa undeva un numar de telefon, sa schimbe omul o vorba cu dumneata, ca doar n-o fi foc. Multumesc. Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Aleagă cineva pe ruta Bacău (BuhuÂşi) - BucureÂşti? O colegă din facultate ar vrea să-Âşi aducă bicicleta la BucureÂşti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și eu am nevoie de ajutor pentru a transporta un motor de MZ ETZ de la București la Brașov.

Mulțumesc!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Vine cineva astăzi din PloieÂşti la BucureÂşti? Un prieten voia să îmi trimită o anvelopă Âşi s-a-ntâmplat să nu putem niciunul să ne deplasăm. Mulțumesc anticipat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...