Sari la conținut

DRUMURI PRIN TARA


edivkv
 Share

Postări Recomandate

salut domnilor! vineri 16 01.2015 in jur de ora 9 plecare din ghimbav jub brasov destinatie bucuresti spitalul colentina si reutur in aceeasi zi. deplasarea o fac cu o autoutilitara cu prelata de 3,5 t goala pana in bucuresti iar retur cu o motu cu atas. in conditiile in care cineva de aici are ceva de transportat pe ruta brasov- bucuresti si retur, pe dn1, va rog sa ma contactati 0765435870

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

....(pentru o inventie), incerc sa cumpar o bucata de dural de la :

http://alushop.placi-aluminiu.ro/ro/placi-aluminiu-debitate?field_aliaje_value=All&field_grosime_value=40&field_lungime_value_op=%3D&field_lungime_value[value]=&field_lungime_value[min]=&field_lungime_value[max]=&field_latime_value_op=%3D&field_latime_value[value]=&field_latime_value[min]=&field_latime_value[max]=&order=field_greutate&sort=asc

 

dar, transportul este comparabil cu pretul aluminiului, transport la care se pune si un pic de TVA, si expediaza doar cu UrgentCurier ,pe care eu nu-l pot intercepta la orele la care fac ei distributie...

Asa ca , caut un coleg de prin Odorheiul Secuiesc (sau care are drum prin zona), care ar fi dispus sa cumpere cu banii jos 'ferul' ,si sa-l trimita cu posta sau FanCurier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Plec azi intre orele 10 si 11 spre Targu Mures { Marosvásárhely } pe diresctia ;ploiesti , brasov , sighisoara , tg. mures , intoarcere tot azi spre seara - noapte . Plec remorca goala , aviz amatorilor . Stiu ca e cam din scurt anuntul dar poate cuiva ai va fi de folos .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

targoviste - timisoara,se incumeta cineva sa ma ajute contracost?

un ij ,solo, de adus ..

Pfff..e departe Târgoviștea Te-aș fi ajutat cu mare drag,am o camionetă T4.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ijul poate să-și învîrtească singur roțile? Are toate hîrtiile? Dacă da, mi-ar face plăcere să-l aduc io cu partea cauciucată pe șosea! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ijul poate să-și învîrtească singur roțile? Are toate hîrtiile? Dacă da, mi-ar face plăcere să-l aduc io cu partea cauciucată pe șosea! :D

 

Tu ai la Ural cauciuc sub cric?

» Post actualizat in 18 May 2015 13:03

:tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai la Ural cauciuc sub cric?

» Post actualizat in 18 May 2015 13:03

:tomato:

Am uitat să pun... :P post-7334-0-20263200-1431995623_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

La noapte ora 2 plec cu remorca goala pe ruta Chitila - Piatra Neamt cei interesati sunati la numarul afisat pentru mai multe detalii .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Pentru cei interesati sambata dimineata devreme plec spre Piatra Neamt remorca goala intors in aceias zi 1 moto ,si un loc liber pe remorca .


Saptama ce vine marti sau miercuri plec la Cluj remorca goala pe ruta Pitesti , Ramnicu Valcea , Sibiu , Alba , Turda .....


Cei interesati ma pot contacta la numarul afisat .


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Vreau sa trimit la Oradea o Honda CX 500...moto se afla in Rm Valcea...are cineva drum prin zona?

 

Moto tre sa ajunga la Oyama's Garage

 

Multumesc

Eu vineri noapte spre sambata plec la Cluj daca-mi spui ce buget ai alocat pentru asta as putea lua in considerare in a face un ocol sau nu .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau dar nu pot pentru aceasta suma deoarece eu ca sa va rezolv treaba asta trebuie sa iau remorca ( deoarece eu merg fara ea la Cluj } iar asta creste consumul autoturismului meu plus ca datorita ocolului ar trebui sa innoptez undeva sa ma odihnesc si sa ma intorc a doua zi iar suma nu-mi acopera consumul , uzura si oboseala acestui drum in plus . Inca o data imi pare rau ca nu pot sa te ajut . Daca altcineva are de rezolvat cu oarece colete mai mici va ajut cu placere .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Vreau sa trimit la Oradea o Honda CX 500...moto se afla in Rm Valcea...are cineva drum prin zona?

 

Moto tre sa ajunga la Oyama's Garage

 

Multumesc

» Post actualizat in 15 Oct 2015 15:58

Eu cu Nemoexpres am adus în primăvară un CZ 250 Sport din Timişoara la Târgovişte cu 215 lei (dacă mai ţin bine minte),sună-i şi întreabă.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu deschide nimeni un topic cu drumuri prin Europa? S-ar putea să merg de sărbatori in Jermanica cu camioneta goală...Poate ceva refugiati...😁

Editat de pinnochio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe cand vrei sa o tai la jermanica? poate se leaga ceva,dar trebuie sa stiu sigur

Salutare!...Poi de sarbatori mă duc la neamuri la Nurenberg,aduc ceva mobilier pentru colibă.Faci un topic?Poate se mai gaseste cineva pe viitor.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

miercuri, 11. 11. 2015 merg in germania pe ruta Ploiesti- Bucuresti - Pitesti - Sibiu -Deva Arad, pana la Heilbronn

am duba goala MB VITO si remorca la fel de goala, si un loc liber pe scaun , cine doreste poate sa stea si pe scaune pliante pana la Arad :)))

daca cineva e interesat ,ma poate contacta la tel 0721437628

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe data de 19.11.2015 vineri dimineata plec spre Odorheiu secuiesc , posibil la dus prin Miercurea ciuc la intoarcere prin Homorod , Rupea . Plec fara remorca dar daca sunt solicitat pentru as putea merge si cu ea .


» Post actualizat in 11 Nov 2015 06:11

La noapte 11.11.2015 plec spre Suceava si retur maine seara .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Maine sau poimaine plec la Bacau daca aveti ceva pe acest traseu sunati-ma ..... plec fara remorca si pot aduce mici colete dar totodata la o comanda sigura pot agata si remorca .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...