Sari la conținut

Bucuresti-Pipera-Cosmetica, Service si Vopsitorie moto


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Salut, cat costa de vopsit un rezervor si o carena fata (FZS600 Fazer, fox-eye), am eu vopseaua, piesele sunt deja pregatite trebuie doar putin slefuite in 2-3 locuri si vopsite.

Sau daca faceti colantare, un pret pentru piesele mentionate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, cat costa de vopsit un rezervor si o carena fata (FZS600 Fazer, fox-eye), am eu vopseaua, piesele sunt deja pregatite trebuie doar putin slefuite in 2-3 locuri si vopsite.

Sau daca faceti colantare, un pret pentru piesele mentionate.

salut!

Din pacate nu mai vopsesc cu materialele clientului. m am lovit de nenumarate ori de calitatea proasta a materialelor incat nu mai imi doresc sa muncesc inutil.

Multumesc de intelegere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Salut. Am si eu o problema si sper sa ma poti ajuta. Imi curga amortizoarele fata, asa ca eu mecanic mare m-am si apucat de treaba...cumparat semeringuri, ulei de furca, m-am apucat am dat amortizoarele jos... si surpriza: nu am putut sa le desfac (surubul de sus).Deci prin urmare ma declar invins si apelez la un service. Cat ma costa sa-mi schimbi semeringurile de la amortizoare daca vin cu ele in portbagaj si cand se poate face lucrarea? Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Am si eu o problema si sper sa ma poti ajuta. Imi curga amortizoarele fata, asa ca eu mecanic mare m-am si apucat de treaba...cumparat semeringuri, ulei de furca, m-am apucat am dat amortizoarele jos... si surpriza: nu am putut sa le desfac (surubul de sus).Deci prin urmare ma declar invins si apelez la un service. Cat ma costa sa-mi schimbi semeringurile de la amortizoare daca vin cu ele in portbagaj si cand se poate face lucrarea? Multumesc.

vino cu ele, ti le desfac eu si tu ti le schimbi daca tot vrei sa le faci singur

 

As vrea sa dau si eu o tura la acest service . Astept PM cu locatia . Danke !

ai pm.

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • Cavaleru changed the title to Bucuresti-Pipera-Cosmetica, Service si Vopsitorie moto

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...