Sari la conținut

Bucuresti-Pipera-Cosmetica, Service si Vopsitorie moto


Florin Daniel
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 78
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

salut, imi tot face figuri xenon-ul, ca fostul proprietar a pus xenon si acum face figuri, crezi ca au putea sa te uiti la el sa vedem ce ii putem face ? Poti sa montezi xenon lupe ? Da-mi si mie o adresa unde sa vin ca fundal suntem vecini, doar ca nu imi dau seama unde esti, si o adresa nu am gasit, sau sunt eu chior. Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut, imi tot face figuri xenon-ul, ca fostul proprietar a pus xenon si acum face figuri, crezi ca au putea sa te uiti la el sa vedem ce ii putem face ? Poti sa montezi xenon lupe ? Da-mi si mie o adresa unde sa vin ca fundal suntem vecini, doar ca nu imi dau seama unde esti, si o adresa nu am gasit, sau sunt eu chior. Mersi

cred ca am vorbit si la telefon, este?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Salutari tuturor!

Dupa o pauza de mai bine de 6 ani in domeniul reparatiilor moto, am revenit in piata cu un service autorizat RAR si un magazin destinat motociclistilor, biciclistilor si celor cu trotinete. In tot acesti ani am fost activ doar in zona curselor, ca membru fondator al echipei IQ MOTORSPORT, unde am acumulat multa experienta in domeniul reparatilor.

Magazinul se numeste ZENO ELECTRIC STORE  www.zenoelectric.ro  si exista atat fizic cat si in mediul on line. Este un magazin care comercializeaza motocicletele electrice marca ZERO si Energica cat si echipament de protectie la cele mai mici preturi din piata, asa cum va obisnuisem.

Locatia este opus fata de vechea locatie, mai exact in Pipera, prins spatele sediului de politie.

Multumesc si va astept sa ne revedem.

Florin 0724668648

 

 

IMG_20210910_085824_632.jpg

20211018_195348.jpg

IMG-20211202-WA0036.jpg

DSC08426.JPG

IMG-20220611-WA0018.jpg

IMG-20220611-WA0029.jpg

20220628_220354.jpg

20210423_124443.jpg

Editat de Florin Daniel
greseala scriere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Cavaleru changed the title to Bucuresti-Pipera-Cosmetica, Service si Vopsitorie moto

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...