Sari la conținut

A Murit Radu (gemenii Din Giulesti)


ahonen
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 167
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce p8rci. :cheers: cum sa faca ma asa ceva. am eu un funny feeling ca lucrurile nu vor fi lasate asa. cred ca are cine sa se ocupe.

 

a fost pus ca sa vada lumea cum au incercat sa manareasca accidentul mutand tractorul

ca sa iasa radu principalul vinovat ceea ce se pare ca se va intampla

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

impreuna cu majoritatea camarazilor pe doua roti am asteptat cu sufletul la gura, degeaba...prima tv nu a inclus in reportaj aceasta tragedie :) din pacate, s-a ocupat sa dea stiri referitoare la distractia alesilor, etc...daca cel ce detinea tractorul era un mare "smecher" suntem prea mici si neansemnati...din pacate...asa este, in romania, cei mici sunt dati la o parte :D pacat...trebuia ca acest reportaj sa fie difuzat, ca lumea sa stie...oricum, noi stim, si el, ne vegheaza de sus....si pun pariu ca zambeste cand vede cata lume l-a iubit si inca il iubeste....nu am putut ajunge la inmormantare, si nici nu l-am cunoscut personal, desi din vedere il stiam...dar....va multumesc...

 

RIP Radu :cheers:

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-au dat, frate nimic la Prima. Care e treaba? Exista sau nu un material la TV?

 

mi-e ca ar ataca pe cine nu tre sa atace acest reportaj...eu unu sunt satul de musamalizarile din romania :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa lamurim unele lucruri:

eu lucrez in prima tv si am discutat personal cu producatorul ,iam explicat situatia ,si iam dat tot ce am avut (materiale, poze)cu RADU ,probabil ca reporterul care se ocupa de acest reportaj fie nu a terminat reportaju la timp fie sau gandit sa reprogrameze acest reportaj,

voi afla de ce nu sa dat acest reportaj si va voi instinta, veti fi primi care veti afla

nu este vorba de alte chestii ,musamalizari si altele de genul asta

 

ma bucur ca ti-ai dat silinta, si mi-a parut rau ca nu l-au dat...am asteptat asa cum peste jumate din motociclistii din tara au asteptat si nu am vazut nimic...intelege-ma si pe mine...oricum...daca aflii ceva, anunta-ne...te rugam

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 5 minute am vb cu producatorul , reporterul care trebuia sa faca reportajul nu a avut timp pt treaba asta pt ca urma sa mearga la un direct ,si mi-a promis ca se va difuza luni 6-11-2006 in cadrud stirilor de noapte (focus plus)

 

am luat legatura si cu cineva din realitatea,dar asteptam un raspuns

 

bv..merci mult...sper sa apara materialul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum 5 minute am vb cu producatorul , reporterul care trebuia sa faca reportajul nu a avut timp pt treaba asta pt ca urma sa mearga la un direct ,si mi-a promis ca se va difuza luni 6-11-2006 in cadrud stirilor de noapte (focus plus)

 

am luat legatura si cu cineva din realitatea,dar asteptam un raspuns

Stirile de noapte inseamna aceeasi ora 22.30, cum fusese programat si vineri?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 15 years later...
La 30.10.2006 la 4:20, mao-san a spus:

uitati-l aici

pt cei care nul cunosc :

http://www.youtube.com/watch?v=lMeSP3yiRHU

 

La 30.10.2006 la 15:48, mao-san a spus:

avea foarte multi prieteni http://www.youtube.com/watch?v=7NkywCJjGSk

As dori sa accesez videoclipurile de pe YouTube, însă nu merge, știu ca au trecut 15 ani de la întâmplare, dar as dori sa vad cum era, cum a fost... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...