Sari la conținut

SUEDIA


WHITE RAVEN
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 79
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Dada, la AVA MC e, sunt total incompetenti. M-au sunat dupa prima ora de teste (1090SEK) sa mi spuna ca nu gasesc problema.

Le-am explicat ca nu da scanteie. - Ahaaaaa, nu da scanteie?? :eek:

 

Si m-au intrebat daca vreau sa o iau de acolo sau daca vreau sa inceapa si a doua ora de teste - inca 1099 SEK. Ce era sa zc, nici nu pot pleca cu ea de acolo.

Si de o saptamana jumate astept sa ii vina randul din nou, pt ca nu programasera decat o ora....

 

E de evitat AVA MC...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nasol cu ava mc, sunt sigur ca au gasit problema si pot sa o repare doar ca mai asteapata sa vada daca mai pot sa scoata niste bani. Du te peste ei ca altfel o sa platesti vreo 3,4000 sek pt nimic. Mai bine inchireaza un släp si duo la probike sud sau nord care e mai aproape. Poti sa le explici dinainte sa vezi aia ce zic, trimitele email.

Ava sunt niste nesimtiti la preturi, am dat email sa vad care are oferta mai buna la service la kawa si la ava era mai scumpcu 500sek.

Bafta!

 

Iar legat de faze de genu trebuie doar sa te duci peste iei, exact precum arabi:d. Eu am cumparat bicicleta noua si dupa o saptamana roata spate 8. Si ala nu ca o indreptam si chestii de genu, ca e posibil ca dupa cativa km roata sa se strice. Adica bicicleta cumparta cu garantie sa plec si peste o saptamana sa vin sa cumpar roata noua:))

I am zis ca dau email la firma in franta si tot asa si pana la urma a schimbat o.

Ei incearca sa vada daca tine, ca suedezu plateste.

 

Hai cu slingerbultenu:))

Editat de 09SWC
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

este cineva din stockholm , care ma poate ajuta cu o problema legata de asigurearea unei firme de transport ?

am adus motorul din romania cu xxl tours , iar baietii veseli au bagat motorul in remorca fara sa il asigure , a fost trantit , windscreen spart , oglinda rupta + altele , vreau sa stiu si eu daca se poate sa imi recuperez banii pentru dauna , firma este inregistrata in suedia , "xxl consulting ab"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Unde vedem motociclete de vânzare in Goteborg? Târg sau ceva de genul ăsta?

» Post actualizat in 29 Apr 2015 11:37

Unde găsim haine pentru noi motociclisti in Goteborg?

http://www.mcweb.se . Sunt pe undeva pe langa mine, vreau si eu sa ajung pe acolo.Daca vrei ne putem intalni sa mergem impreuna intr-o sambata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...