Sari la conținut

IJ JUPITER, 50 EURO


lidi_moto
 Share

Postări Recomandate

ofer jumate din pret adica 25 euro pe cilindrii, ambielaje, galeria de admisie+ carburator....am facut oferta pt ca in primul post sa mentionat faptul ca se da si pe bucati....restul de piese nu imi face trebuinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

ofer jumate din pret adica 25 euro pe cilindrii, ambielaje, galeria de admisie+ carburator....am facut oferta pt ca in primul post sa mentionat faptul ca se da si pe bucati....restul de piese nu imi face trebuinta.

 

Mai bine o iei toata, nu te mai tigani...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca omul e din Tecuci, probabil ca motocicleta nu va fi din Simleul Silvaniei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai bine o iei toata, nu te mai tigani...

Domnule Corleone asta e...unora le place sa se tiganeasca, natura umana ce sa-i faci.

Mie imi trebuie piesele mai sus mentionate, poate altcineva cauta un far de ex sau o aripa sau mai stiu eu ce piesa, nu ar fi corect din partea mea sa iau toata motocicleta sa scot de pe ea ce imi trebuie si restul sa rugineasca prin nu stiu ce unghere, sau mai rau sa vada rematul...nu?

spor :cheers:

Editat de Burg_man
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Domnule Corleone asta e...unora le place sa se tiganeasca, natura umana ce sa-i faci.

Mie imi trebuie piesele mai sus mentionate, poate altcineva cauta un far de ex sau o aripa sau mai stiu eu ce piesa, nu ar fi corect din partea mea sa iau toata motocicleta sa scot de pe ea ce imi trebuie si restul sa rugineasca prin nu stiu ce unghere, sau mai rau sa vada rematul...nu?

spor :cheers:

 

Ideea era alta, te tiganesti la 25 de iEuro si poate pierzi mobra cu totul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Faceți o listă ce ce repere vreți să o iau eu.

 

Eu îmi rezerv:

- telescoapele spate

- aripile față-spate

- tot motorul

- cutiile laterale

- tot cadrul cu acte :o

- farul

- capacele carburator pt Mihă.escu

 

...adică cam toată :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

bă ce (cuvant urat) MEA am spus eu cine am vorbit: cînd vii acasă dai un bip ??????????????????????????????????

 

Acu chinuie-te s-o expediezi la mama dracului în loc să viu eu într-o oră s-o iau cu papucu

 

 

De-acu.... din penis oi mai găsi eu un jupiter albastru Âşi cu acte......

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am vrut sa supar pe nimeni.motocicleta s-a dat.omu m-a sunat aseara,mi-a zis sa vada de masina,dar nu mi-a spus sigur 100%.acum seara m-a sunat ca era la intrare in oras.scuze la timisoara.baiatul din spania,am vazut mesajul acum.la fel si pt.husi.daca as putea,v-as da la toti cate un ij de SF.VALENTIN.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...