Jump to content

ajutor identificare persoana din 41 zona billa-lujerului

JCDenton
 Share

Recommended Posts

• Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu va mai chinuiti....topicul e mort, o confirma numarul de vizitatori: 36 Disappointed.gif

Dam legatura la Cotroceni...acolo e sou' acuma :blink:

Edited by Kassu

Nu va mai chinuiti....topicul e mort, o confirma numarul de vizitatori: 36 Disappointed.gif

Dam legatura la Cotroceni...acolo e sou' acuma :blink:

Nu a apucat sa iasa o golaneala din aia motociclistica pentru ca politistii au fost extraordinar de prompti si l-au saltat pe ala extraordinar de repede, inainte de a fi localizat de motociclistii mai razboinici.

Acuma serios vorbind eu zic ca a iesit bine, mai putin justitia si legislatia noastra de cacao, ca normal era ca ala platitor la CAS sa mearga obligat-fortat la o intalnire prelunga de 2-4 saptamani cu psiho-terapeuti, si nu o luna la bulau... Ma rog, tara de cacao si o legislatie de cacao, dupa ce platesti ca un sclav ani de zile asigurari medicale dupa ce te strici la cap astia te baga la bulau, nu la balamucul pentru care ai cotizat anticipat ani de zile...

...astia te baga la bulau, nu la balamucul pentru care ai cotizat anticipat ani de zile...

Io zic ca e mai bine asa pentru ințepăciosu' timid.

De la bulau iese (mai devreme sau mai tarziu) cu rozeta ferfenita, da' de la balamuc...plm...headscratch.gif

Asta care inteapa buci in tramvai ia 6 ani si aia care te baga in mormant iau 2 cu suspendare. Bun plan!

Daca spunea ca le-a intepat accidental lua cu suspendare si el. Dar asa e premeditat, si de-aia e posibil sa ia cu executare. Asta daca nu-l considera bolnav mintal, caz in care probabil va sta un pic prin spitale si gata.

De la bulau iese (mai devreme sau mai tarziu) cu rozeta ferfenita, da' de la balamuc...plm...headscratch.gif

POVESTI... nu mai este demult mare pericol la parnaie ptr dezaxati d'astia,sunt privilegiati :puke:

Deznodamant:

Dupa cum banuiesc ca ati aflat deja autorul a fost retinut si acum este cercetat pentru acuzatiile aduse in stare de arest preventiv.

Din cate se pare persoana incerca sa atraga atentia fetelor.

Persoana pare a fi sanatoasa fizic deci din acest unghi putem exclude ipotez unei imbolnaviri, dar nestiind unde a fost depozitat si folosit obiectul ascutit vom continua cu tratamentul si analizele.

In zilele dinaintea arestarii am primit sute de telefoane de la persoane care si-au oferit ajutorul atat moral cat si cu informatii.

Ajutorul si suportul oferit a fost foarte bine venit si apreciat.Nu ma asteptam ca lumea sa se asocieze aceste cauze.

Printre cele mai importante telefoane primite au fost cele de la fete care au fost atacate de aceeasi persoana dar nu au avut dovezi pentru a depune plangere.

Le multumesc pentru ca au fost de acord sa vina la politie si sa ne ajute in demersurile intreprinse.Fara ajutorul lor nu am fi putut duce la bun sfarsit acest caz.

Deasemenea, trebuie mentionat ajutorul indispensabil al sectiei 22 de politie care a rezolvat acest caz si sper ca ofiterii implicati sa se odihnesca dupa acele ultime nopti nedormite cu ture de peste 24 de ore. Avand in vedere dotarea tehnica a politiei s-au miscat repede si sper ca pe viitor sa aiba si ei o dotare tehnica cat de cat adapatata vremurilor moderne.

Multumesc pentru ajutorul comunitatilor: clubopel.com, motociclism.ro, macuser.ro, astraclub.ro si tuturor celor care au postat pe Facebook.

Desi nu ne-am dorit ca aceasta cautare noastra sa ia o asemenea anvergura cred ca o rezolvare nu ar fi fost posibila fara asemenea amploare.

Sunt sigur ca atat prietena mea cat si celelalte fete vor fi in final sanatoase.

Multumesc,

Florin si Paula

Deznodamant:

Dupa cum banuiesc ca ati aflat deja autorul a fost retinut si acum este cercetat pentru acuzatiile aduse in stare de arest preventiv.

Din cate se pare persoana incerca sa atraga atentia fetelor.

Persoana pare a fi sanatoasa fizic deci din acest unghi putem exclude ipotez unei imbolnaviri, dar nestiind unde a fost depozitat si folosit obiectul ascutit vom continua cu tratamentul si analizele.

In zilele dinaintea arestarii am primit sute de telefoane de la persoane care si-au oferit ajutorul atat moral cat si cu informatii.

Ajutorul si suportul oferit a fost foarte bine venit si apreciat.Nu ma asteptam ca lumea sa se asocieze aceste cauze.

Printre cele mai importante telefoane primite au fost cele de la fete care au fost atacate de aceeasi persoana dar nu au avut dovezi pentru a depune plangere.

Le multumesc pentru ca au fost de acord sa vina la politie si sa ne ajute in demersurile intreprinse.Fara ajutorul lor nu am fi putut duce la bun sfarsit acest caz.

Deasemenea, trebuie mentionat ajutorul indispensabil al sectiei 22 de politie care a rezolvat acest caz si sper ca ofiterii implicati sa se odihnesca dupa acele ultime nopti nedormite cu ture de peste 24 de ore. Avand in vedere dotarea tehnica a politiei s-au miscat repede si sper ca pe viitor sa aiba si ei o dotare tehnica cat de cat adapatata vremurilor moderne.

Multumesc pentru ajutorul comunitatilor: clubopel.com, motociclism.ro, macuser.ro, astraclub.ro si tuturor celor care au postat pe Facebook.

Desi nu ne-am dorit ca aceasta cautare noastra sa ia o asemenea anvergura cred ca o rezolvare nu ar fi fost posibila fara asemenea amploare.

Sunt sigur ca atat prietena mea cat si celelalte fete vor fi in final sanatoase.

Multumesc,

Florin si Paula

Super !

Tu ii cunosti personal pe cei 2? Sau sunt prietenii unui prieten ?

Pana afli egzact pune cauciuc... si nu fa burnout.. :peace:

Edited by TM06UFO

da, s-a semnat paul. daca zici tu ca ii cunosti personal, ok. altfel nu prea ar fi fost povestea credibila. tipul ala arata ca si cum l-ar durea in coor si tipa aia a avut f multa stapanire de sine. dupa ce a fost intepata, in loc sa tipe sau sa se dea la ala sta si ii face mai multe poze.

Dar de unde certitudinea ca acele nu erau infectate? S-a gasit ceva si s-a analizat sau toata lumea il crede pe cuvant pe nebun?

Si sa zicem ca ar fi intepat 6 persoane cu acelasi ac, tot exista sanse sa transmita ceva de la una la alta.

Edited by Guest

• 1 month later...

ATENTIE fetelor care mergeti cu 41! Intepatorul a fost eliberat din arest, ia acum, cand nevasta-sa l-a parasit, e mai dornic ca niciodata sa-si incerce acul! :)

http://www.click.ro/news/bucuresti/Intepatorul-tramvai-eliberat-arest_0_1360663949.html

L-am vazut eu azi in autobuzul 168 pe la unu fara un sfert la Eroilor. Nu stiu unde s-a dat jos ca eu am coborat la Academia Militara si el a ramas inauntru. Se tinea vartos de bara in spatele unei tipe si vorbea la telefon....ciudat personaj!:moron:

• 7 months later...