Sari la conținut

Bikes on Ice 2012


emil_rpt
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

venim si noi din Bucale 2 oameni min...tot cu conserva...ca de...mi-e foarte foarte frig :)

Da' luam si sculele de tatuat cu noi..si poate vrea careva...

Sa auzim de bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu vesti bune , mai avem in jur de 14-16 locuri de cazare la Hanul Bucura pa acelasi pret de 25 ron / pat / noapte . Hanul Bucura este la 300 - 400 de metri de locatia unde se tine Bikes on Ice .

 

In continuare pentru rezervari sunati la 0723 299 485 TIBI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din varii motive, mă văd nevoit să renunț la „Bikes on ice”. Cel mai important nu e frica de frig, ăsta e ultimul dintre ele, ci faptul că nu pot s-o las pe nevastă-mea, care e însărcinată, să rămînă singură cu fie-mea de patru ani jumate pentru cinci zile. Am tot sperat să am cu cine să le las, dar, se vede treaba, n-am reușit. Așa că, coroborat și cu vremea și cu faptul că Alioșa e (și va rămîne) solo, rămîne pe altă dată...

 

Toate bune! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vineri plecam din bucale..speram pe la un pranz

mai e un loc liber in conserva.

 

si @all ( sorry de offtopic) - ma tot rog de multi omuleti ( Care nici nu mia raspund la cerere) de o pereche de aparatori pt amortizoarele de la Varadero

imi aduce cineva la hateg pls ? ( rog pm inainte sa pregatesc banutii , alea alea)

thx

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iuhuuuuuuuu !!!!

 

Ninge si la Cluj! Frumos de tot! Abia astept drumul pe motor!

 

Ne vedem vineri seara! :friends: Sper...

acum intelegeti ce spuneam cu ceva posturi in urma?

 

sper sa ne vedem

vineri seara

 

si nu intrase codul in vigoare la ora la care am facut poza

Editat de dragos1972
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din Tara Hategului relatez vreme buna de Bikes On Ice, are si zapada, are si sosele curate, deci se poate merge mega ok si cu motor !!! Bikes On Ice = spirit de aventura, nebunie, neprevazut, multa distractie, iar in final pe langa faptul ca tot ce ai planuit a iesit altfel, ai ce povesti cat traiesti in cazul in care ai participat, mai ales daca ai participat pe motor... :rock: :drink:

 

Rog insistent pe cei care au facur rezervari legat de cazare sa confirme sau sa infirme prezenta.

 

Va salut cu halogenu` si va astept la o poveste, ca sigur vor fi multe de povestit! \m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da :) @km453 si la mine e la fel,si pe langa asta ma tot uit la starea vremii si ma gandeam ce ar trebuii sa se intample sa nu mai plec :))...raspuns: NIMIC :banana: . tu ai fost la Elefantentreffen nu? Sper sa ajung si io odata acolo. sa ne vedem cu bine :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca n am vazut eu , program ,ceva ?:)

 

Este cum sa nu,,,DE VOIE buna :friends:

 

Astazi am venit din hateg si drumul este curat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ruta Craiova - Tg.Jiu este asfalt uscat, incredibil, dar adevarat! Ici-colo cite-o pata de umezeala sau cite un bulgare aruncat de vreun locuitor care isi face pirtie cu intirziere si arunca zapada in drum, in rest, ca pe pista! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si dinspre Tg Jiu ?:) e deschis macar?

La ora 14:30 am plecat din Petrosani catre Hunedoara cu masina era zapada pe drum dar atunci iesisera 4 masini ce aruncau intens cu nisip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...