Sari la conținut

Bucuresti - Sector 5 - SKR Super-Bikes - Service Moto


Skandal
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 581
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator little wayne

hai sa ti explic ceva :nenea ala carunt e tatal meu ,care repara motociclete si castiga curse inainte ca tu sa te fi nascut si garantez eu pt el...cat despre motocicleta ta...te asigur ca nu a fost nici macar 1 secunda in pericol!!

Ti am inteles punctul de vedere si anume ca toti sunt scumpi si de rahat mai putin Florin V caruia ii faci reclama!ce ar fi sa spui si aici pe forum ce mi ai spus mie?Ca "Florin V" ti a bagt pietre in far!..marmelada in air box

-cat despre tot ce ai latrat mai sus...sunt doar neadevaruri si te rog la modul cel mai politicos cu putinta sa incetezi si sa ti ceri scuze pt ca imi patezi imaginea in fata celor care nu ma cunosc sau care nu au apelat inca le serviciile mele.

Daca nu m-am plans de preturile practicate de ceilalti pentru mentenanta mobrei mele ...nu au fost mai scumpi decat tine 50roni pentru 3min

Bine,mecanici/mesterii se deosebesc uni de ceilalti prin foamea pe care o emana..lipsa sculelor si a tarifelor practicate

 

Sa imi cer scuze ca ati fost la un pas sa imi tavaliti motoreta,ca ati ridicat motorul cu un cric auto deanpulea pe doua tevi ale galeriei de evacuare fara sa te obosesti sa demontezi carenele laterale(nu aveai chei imbus,asai?), ai cerut 50roni dupa ce ai invartit roata de 3ori si ai tras de maneta de frana de 4

Sa imi cer scuze ca voi nu aveti scule si faceti treaba la modul super jegos? tupeul prost de care dai dovada o sa fie taxat si de alti oameni pe viitor...sau nu fac greseala mea sa vina acolo

De aia 50roni cu care am cotizat la tine poate mai pui inca 150 si cumperi un stander...daca nu e fomica prea mare

 

Florin v mi-a facut o faza de tot rahatul in iarna cu o toba si nu o sa ii mai calc pragul garajului.Asta nu inseamna ca nu apreciez in ciuda fazei aleia de tot kktul Ca spre deosebire de tine are bun simt in fata clientului SCULE,nu improvizeaza scule ca boschetarii de la coltul strazii

 

Daca si scapat propozitia....mi-ai cerut 100roni sa cureti pistonesele de la etrieri care au fost curatate cu o luna inainte.Am vrut sa vad cat de fomist esti si la ce bani te arunci,deaia nu ti-am dat detalii

 

Nici despre cel care mi-a bagat 2 pietricele in far nu ii reprosez decat gluma de kakat facuta..imi plac glumele proaste cu cele de kkkt

 

am multi amici care s-au intepat grav cu mesteri ca tine si prefer sa pierd 50roni decat sa imi strici mobra

 

P.S vitezana nu e enduro sa o ridici pe cric sau pe buturuga...daca marele reisar carunt nu face diferenta intre clasele moto.a fost un ciclist desavarsit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu m-am plans de preturile practicate de ceilalti pentru mentenanta mobrei mele ...nu au fost mai scumpi decat tine 50roni pentru 3min

Bine,mecanici/mesterii se deosebesc uni de ceilalti prin foamea pe care o emana..lipsa sculelor si a tarifelor practicate

 

Am fost acolo, spune-mi si mie ce le lipsea?

 

Sa imi cer scuze ca ati fost la un pas sa imi tavaliti motoreta,ca ati ridicat motorul cu un cric auto deanpulea pe doua tevi ale galeriei de evacuare fara sa te obosesti sa demontezi carenele laterale(nu aveai chei imbus,asai?), ai cerut 50roni dupa ce ai invartit roata de 3ori si ai tras de maneta de frana de 4

Sa imi cer scuze ca voi nu aveti scule si faceti treaba la modul super jegos? tupeul prost de care dai dovada o sa fie taxat si de alti oameni pe viitor...sau nu fac greseala mea sa vina acolo

De aia 50roni cu care am cotizat la tine poate mai pui inca 150 si cumperi un stander...daca nu e fomica prea mare

 

Stander aveau, nu stiu unde te-ai uitat tu. Daca ar avea cate un stander pentru fiecare motocicleta din garaj ar fi trebuit sa dai 100 de roni pentru o constatare. E un service mic, nu te astepta sa fii primit la receptie de un om in costum. Daca era asa, asteptai afara si nu vedeai nimic din ce facea omu' si iar bagai de vina(ca cine stie ce-ti face si tu nu vezi).

 

Florin v mi-a facut o faza de tot rahatul in iarna cu o toba si nu o sa ii mai calc pragul garajului.Asta nu inseamna ca nu apreciez in ciuda fazei aleia de tot kktul Ca spre deosebire de tine are bun simt in fata clientului SCULE,nu improvizeaza scule ca boschetarii de la coltul strazii

 

Astepti prea multe si dai prea putine. Ai venit sa dai bani putini, ce te asteptai, sa fie un service BMW?

 

Daca si scapat propozitia....mi-ai cerut 100roni sa cureti pistonesele de la etrieri care au fost curatate cu o luna inainte.Am vrut sa vad cat de fomist esti si la ce bani te arunci,deaia nu ti-am dat detalii

 

Nici despre cel care mi-a bagat 2 pietricele in far nu ii reprosez decat gluma de kakat facuta..imi plac glumele proaste cu cele de kkkt

 

am multi amici care s-au intepat grav cu mesteri ca tine si prefer sa pierd 50roni decat sa imi strici mobra

 

P.S vitezana nu e enduro sa o ridici pe cric sau pe buturuga...daca marele reisar carunt nu face diferenta intre clasele moto.a fost un ciclist desavarsit

 

Daca tu esti biker desavarsit si atat de corect de ce nu i-ai spus ca nu-ti convine sa-ti ridice motoru' pe buturuga? Nu te-ai plans de nimic acolo, ai asteptat sa pleci si cand erai destul de departe ai inceput sa-l injuri. Sincer mai mult ti-ai facut tie reclama proasta decat lui.

Am fost aseara, omu' a stat sa-mi rezolve treaba pana la 22:30. Calm, frumos, curat.Si l-am cunoscut pentru prima oara aseara. Se vede ca se pricepe, suma platita a fost ok avand in vedere ca a fost o problema de electrica si s-a cam chinuit oleaca.

In final sa presupunem ca ce-ai spus tu ar fi fost corect. Daca tu ai gresi ceva la serviciu la tine si ar veni un client sa-i spuna sefului tau ca esti de cacao si varza, nu stii absolut nimic si vrei sa tepuiesti lumea, sa te dea afara ca nu meriti nimic, (stiind ca e singura cale prin care poti sa-ti duci existenta) ce-ai face?

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

mda,poate avea 20standere...dar nu au ridicat mobra mea pe stander ci pe cric auto...inclin sa cred la mi-e mi-au facut treaba asta cu intentie daca ai vazut tu standerele stivuite pe acolo...gogule lasand gluma deoparte.Tu ai habar cum arata un stander moto?

 

la BMW poata ma costa mai putin constatatea decat la serviceu-ul de lucs

Repet mi-a cerut bani pentru o operatiune pe care am facut-o eu cu o luna inainte..100roni

 

daca nu erem cheaun de somn nu ar fi ridicat mobra pe cricul auto,nu i-as fi dat voie si nu am nici o retinere sa refuz ceva.

el balea si imi spunea sa ii las mobra acolo(un ambreiaj o maslina,un filtru...gasea ceva sa schimbe),arucand in discutie cuvantul INCREDERE.i-am spus ca nu imi las motoreta acolo pentru ca nu am INCREDERE

 

Nu stiu cati dintre voi ati tinut o cheie in mana sau daca stiti cum arata un stander moto

 

asta a fost cea mai de cacao dugheana unde am mers cu mobra....si nu e singurul loc unde am mers dar e cea mai penala bomba fara scule si atitudine de cacao....se vede in ultimele doua posturi

 

Acum face reduceri pentru cei care baga comenturi pozitive pe forum?

 

A in timp ce asteptam testa un Ta..cu mana in gas si scarturi in mers prin curte...eu nu i-as fi permis asa ceva.daca vroia teste sa lase motorul pana se incalzeste,nu sa isi bata el joc de caucioacele mele

Repet,nu imi plac oameni care isi bat joc de motoreta mea si cer bani pe reparatii...sunt cea mai ordinara specie umana si se recomanda ca sunt motociclisti

deaia nu am mai mers cu motoreta la el si nici la altii pe care ii miros ca sunt jigodii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

quote name='little wayne' timestamp='1346869367' post='3223331']

mda,poate avea 20standere...dar nu au ridicat mobra mea pe stander ci pe cric auto...inclin sa cred la mi-e mi-au facut treaba asta cu intentie daca ai vazut tu standerele stivuite pe acolo...gogule lasand gluma deoparte.Tu ai habar cum arata un stander moto?

 

la BMW poata ma costa mai putin constatatea decat la serviceu-ul de lucs

Repet mi-a cerut bani pentru o operatiune pe care am facut-o eu cu o luna inainte (inseamna ca nu ai facut-o bine)

..100roni

 

daca nu erem cheaun de somn (scuza de cacao) nu ar fi ridicat mobra pe cricul auto,nu i-as fi dat voie si nu am nici o retinere sa refuz ceva.

 

el balea (daca ai fi vorbit asa de mine, iti intorceam fata la spate) si imi spunea sa ii las mobra acolo (un ambreiaj o maslina,un filtru...gasea ceva sa schimbe) ,arucand in discutie cuvantul INCREDERE.i-am spus ca nu imi las motoreta acolo pentru ca nu am INCREDERE

 

Nu stiu cati dintre voi ati tinut o cheie in mana sau daca stiti cum arata un stander moto

 

asta a fost cea mai de cacao dugheana unde am mers cu mobra....si nu e singurul loc unde am mers dar e cea mai penala bomba fara scule si atitudine de cacao....se vede in ultimele doua posturi

 

Acum face reduceri pentru cei care baga comenturi pozitive pe forum? ("cand mai multi iti spun ca esti prost, ar trebui sa te puna pe ganduri")

 

A in timp ce asteptam testa un Ta..cu mana in gas si scarturi in mers prin curte...eu nu i-as fi permis asa ceva.daca vroia teste sa lase motorul pana se incalzeste,nu sa isi bata el joc de caucioacele mele (nu erau ale tale, poate testarea a fost de comun acord cu clientul)

Repet,nu imi plac oameni care isi bat joc de motoreta mea si cer bani pe reparatii...sunt cea mai ordinara specie umana si se recomanda ca sunt motociclisti (asta e bine, cand intalnesti pe vreunu care o sa isi bata joc de motoreta ta sa ne anunti si pe noi sa ne ferim, dar cazuri reale, nu frustrari personale)

deaia nu am mai mers cu motoreta la el si nici la altii pe care ii miros ca sunt jigodii (din nou te-as fi pocnit)

 

In incheiere nu iti pot spune decat ca ma scarbesti :puke: , atitudinea ta e de toata jena, poate intr-o zi o sa te maturizei!

Editat de noro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lecturand fara prea mare placere topicul, am ramas cu faptul ca nu mai vin cu mobra la service la skandal motors. scuze baieti, nu-i cu suparare dar nu mi se pare corect ce vad pe aici. adevarul o fi pe la mijloc (ca de fiecare data).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lecturand fara prea mare placere topicul, am ramas cu faptul ca nu mai vin cu mobra la service la skandal motors. scuze baieti, nu-i cu suparare dar nu mi se pare corect ce vad pe aici. adevarul o fi pe la mijloc (ca de fiecare data).

 

Nu inteleg sincer care e treaba cu postul tau ... din ce am vazut si citit pe forum tu ti le cam faci singurel pe toate deci postul e pus sa te afli in treaba.

 

Despre ridicatul pe cric de auto ... se practica si afara stati voi linistiti, si in service-uri mari nu cacaturi; eu in general suspend motoarele pe un cadru tip A cand vine vorba de operatiuni mai complicate, in rest standere, cric in cazul in care operatiunea e minora sau cric si chingi prinse de elevator, just in case.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca ma confunzi. am schimbat un pm cu Skandal si ziceam ca o sa-mi duc mobra la ei pentru niste investigatii; citind pe aici m-am razgandit.

 

nu stiu cine are dreptate in disputa de mai sus, probabil se exagereaza de ambele parti. din orice cacatel se poate escalada la ditamai problema, din orice treaba de 5 minute se ajunge la lucruri grele daca esti capcaun.

 

de la ridicatu pe stander ati ajuns la puleli si amenintari :disappointed: . ala ramane cu mobra nefacuta, service-ul cu un minus la imagine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te asteptam pe la noi/pretul poate varia in functie de indoitura si daca deoresti sa il vopsesti sau nu

 

Salut, am si eu o mica indoitura la rezervor, de diametru 4-5 cm, cam cat m-ar costa operatiunea de indreptare ? Multumesc !

 

si in Anglia la McAms ,MV Agusta pt verificari minore tot cric (crocodil)se foloseste :D fie sub galerie,fie sub cadru ,in fuctie de motocicleta

 

Nu inteleg sincer care e treaba cu postul tau ... din ce am vazut si citit pe forum tu ti le cam faci singurel pe toate deci postul e pus sa te afli in treaba.

 

Despre ridicatul pe cric de auto ... se practica si afara stati voi linistiti, si in service-uri mari nu cacaturi; eu in general suspend motoarele pe un cadru tip A cand vine vorba de operatiuni mai complicate, in rest standere, cric in cazul in care operatiunea e minora sau cric si chingi prinse de elevator, just in case.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut pe aici tot felul de afirmatii, legate de mecanica respectv scule e.t.c. Nu vreau sa iau partea nimanui , sant putini oameni care investesc in motocicleta asa cum trebuie, pentru multi este o jucarie care trebuie sa functioneze in general la ture cat de multe cu investiti minime, am ajuns si eu la acest service desi sant un tip mai tipicar din fire, iar inainte de ma arunca in reparatia propriuzisa am stat si am urmarit activitatea in service fara a fi deranjat de cineva de genul dumneavoastra ce doritii de ce va uitati sau va rog frumos sa parasitii aceasta zona daca nu sinteti client, toata lumea isi vedea de treaba la un BMW pus pe un stand, cand imaginea mea a fost clara am apelat la Silviu cu o simpla intrebare raspunsul a fost prompt si razolvabil la un pret foarte decent, in urma lucrari executate am fost nevoit sa las o perioada motocicleta acolo.

a 2 a zi cand mam dus sa iau capra am gasit totul exact cum am vorbit la inceput ba mai mult si piesa respectiva vopsita, desi fusesem anuntat ca acest lucru nu se va intampla, am intrebat de ce a vopsito ca acest lucru il puteam face si eu raspunsul a fost simplu (credeai ca pleci de aici cu un morman de fiare) moment in care mam vazut nevoit sa intreb cat ma costa raspuns simplu NIMIC.

Cand am vazut ca omul este corect si nu pus pe jecmaneale lam asaltat cu o groaza de intrebari la care am primit raspunsul instantaneu si care aveau logica. mentionez ca nu sint un nestiutor in materie de mecanica, cred ca este singurul mecanic care vorbit cu mine deschis si sincer si care ofera solutii concrete asupra problemelor care le ai.

CONCLUZIA; un om deosbit , un mecanic bun, cam dezordonat dar ok, preturi foarte bune, dar ca sa iasa treaba super buna, dai omului piesa adecvata eventual noua, moment in care nu se da in spate de la nimic.

Daca vrei sa te carpesti el te ajuta dar sa nu ai pretentii la calitatea lucrarii. Stiti traba cu cacatul si biciul.

 

Eu personal recomand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[off topic] Ne invitam clientii si prietenii la o seara de karaoke in Yellow Club

:drink::drums::givemebeer:

http://www.facebook.com/events/224025367725707/

 

  • [*]

    Prieteni vechi si noi, intalniri si regasiri, karaoke si oracaieli pe baza de alcool... Haide sa haidem!

 

te asteptam

pot sa trec si eu azi pt un schimb de ulei?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Pana cand am ajund la atelierul fara scule regretam ca am bagat 1000roni sa schimb sistemul de franare al motorului(mai putin discurile) cand toti imi spunau sa merg la mecanic

Acum nu regret nici o secunda banii aia aruncati pe fereastra

Am ajuns la un mester care mi-a cerut 50 roni ca a ridicat mobra pe cric auto si a invatit roata 2-3min

 

uite vezi aici te inseli

omul asta nu ti-a luat 50 roni pt ca a ivartit roata 2-3 min si a apasat frana de cateva ori

ia luat pt ca dupa ce a facut treaba asta a stiut ce e defect

lucru pe care tu nu l-ai stiut drept dovada ai cheltuit 1000 roni investiti pe piese puse dupa ureche

mi se pare normal ca stiinta si experienta sa se plateasca

doar nu ai vrea sa mergi la service sa iti spuna ce are ,cum se schimba ,sa nu iti ia bani si sa mai si garanteze si sa raspunda de diagnosticul dat

va doresc toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator little wayne

 

 

 

 

uite vezi aici te inseli

omul asta nu ti-a luat 50 roni pt ca a ivartit roata 2-3 min si a apasat frana de cateva ori

ia luat pt ca dupa ce a facut treaba asta a stiut ce e defect

lucru pe care tu nu l-ai stiut drept dovada ai cheltuit 1000 roni investiti pe piese puse dupa ureche

mi se pare normal ca stiinta si experienta sa se plateasca

doar nu ai vrea sa mergi la service sa iti spuna ce are ,cum se schimba ,sa nu iti ia bani si sa mai si garanteze si sa raspunda de diagnosticul dat

va doresc toate cele bune

 

Ba da mi-a cerut 50roni pentru ca a tras de levier de 4ori si a invartit roata de 3

Nu a cerut bani ca s stiut ce face ci a cerut niste bani in avans pentru o operatiune pe care nu am confirmat ca vreau sa o fac.chit sa s-a uitat la mobra 2min nu l-a impiedicat sa ceara 50roni..doar aia cu foamea-n glanda cer bani in avans sa fie siguri de revenirea clientului la el pentru al mai jumulii de niste bani degeaba(vezi posturile de mai sus)

Da a stiut...sa ceara bani

Cum plm sa fii atat de retard incat sa ceri 100roni sa cureti pistonasele etrierilor fara sa vezi daca au fost sau nu curatati inainte

Va spun eu de ce.El mizeaza pe nepriceperea oamenilor la un minim de intetinere a mobrei si tepuieste pe cine poate

Mi-am dat seama de apucaturile lui cand mi-a cerut aia 100roni pentru a curata etrierii,curatati de mine cu o luna inainte.

Noro stiu ca iti provoc voma dar stiu cum se curata estrieii corect la fel de bine cum stii tu sa faci copii xerox la centrul ala unde lucrezi.Totodata ai omis sa spui ca matale si skandal sunteti amici,de unde si Hatitudinea partinitoare pentru skandal si ura pentru mine ca am facut public cum a incercat sa ma tepuiasca amikul tau

 

La inceputul lunii trecute am primit un tefefon de la Radu(cel urat) in care mi-a cerut sa sterg posturile defaimatoare si sa imi cer scuze pe topic altfel e posibil sa iasa urat pentru mine.skandal i-a cerut sa imi transmita asta

In viziunea lui trebuie sa imi cer scuze ca am facut greseala de a ajunge la bomba de altelier fara scule,omu considerandu-se indreptatit sa incerce sa ma tepuiasca si la bani.Din pacate nu i-a iesit si ii fac si publicitate platita cu 50roni de mine..pe o perioada nedeterminata.pana cand nu recunoaste ca a facut o faza de porc eu voi contiuna sa ii fac publicitate

 

I-am spus si lui radu ce mi-a facut fiind amic cu amandoi mi-a spus ca daca intradevar a facut asa ceva a fost..mu.i.st

 

In legatura cu amenintarile

Prin natura jobului meu intru in contact cu toate categoriile sociale si cunosc multi oameni de mult timp.unii cu functii dar si alte categorii fara insa foarte convingatori cand e nevoie

 

Nu imi pare rau de cei 1000roni aruncati pe fereastra,imi pare rau ca nu am rezolvat problema franelor si am ajuns la fomisti care tepuiesc cu tupeu,care te mai si ameninta cand spui adevarul

 

Dupa vizita la el pot sa spun ca lucreaza in cel mai infect mod,prefera sa scurteze timpul de lucru lezand carenele motoarelor(daca nu e al lui de ca sa fie atent),cere bani pe lucrari pe care nu le face,nu are scule si improvizeaza

 

Daca nu aveti habar de mecanica si sunteti generosi la plata mesterului mecanic,vi-l recomand cu inredere.va cere bani cu multa incredere pentru lucrari fictive

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da mi-a cerut 50roni pentru ca a tras de levier de 4ori si a invartit roata de 3

Nu a cerut bani ca s stiut ce face ci a cerut niste bani in avans pentru o operatiune pe care nu am confirmat ca vreau sa o fac.chit sa s-a uitat la mobra 2min nu l-a impiedicat sa ceara 50roni..doar aia cu foamea-n glanda cer bani in avans sa fie siguri de revenirea clientului la el pentru al mai jumulii de niste bani degeaba(vezi posturile de mai sus)

Da a stiut...sa ceara bani

Cum plm sa fii atat de retard incat sa ceri 100roni sa cureti pistonasele etrierilor fara sa vezi daca au fost sau nu curatati inainte

Va spun eu de ce.El mizeaza pe nepriceperea oamenilor la un minim de intetinere a mobrei si tepuieste pe cine poate

Mi-am dat seama de apucaturile lui cand mi-a cerut aia 100roni pentru a curata etrierii,curatati de mine cu o luna inainte.

Noro stiu ca iti provoc voma dar stiu cum se curata estrieii corect la fel de bine cum stii tu sa faci copii xerox la centrul ala unde lucrezi.Totodata ai omis sa spui ca matale si skandal sunteti amici,de unde si Hatitudinea partinitoare pentru skandal si ura pentru mine ca am facut public cum a incercat sa ma tepuiasca amikul tau

 

La inceputul lunii trecute am primit un tefefon de la Radu(cel urat) in care mi-a cerut sa sterg posturile defaimatoare si sa imi cer scuze pe topic altfel e posibil sa iasa urat pentru mine.skandal i-a cerut sa imi transmita asta

In viziunea lui trebuie sa imi cer scuze ca am facut greseala de a ajunge la bomba de altelier fara scule,omu considerandu-se indreptatit sa incerce sa ma tepuiasca si la bani.Din pacate nu i-a iesit si ii fac si publicitate platita cu 50roni de mine..pe o perioada nedeterminata.pana cand nu recunoaste ca a facut o faza de porc eu voi contiuna sa ii fac publicitate

 

I-am spus si lui radu ce mi-a facut fiind amic cu amandoi mi-a spus ca daca intradevar a facut asa ceva a fost..mu.i.st

 

In legatura cu amenintarile

Prin natura jobului meu intru in contact cu toate categoriile sociale si cunosc multi oameni de mult timp.unii cu functii dar si alte categorii fara insa foarte convingatori cand e nevoie

 

Nu imi pare rau de cei 1000roni aruncati pe fereastra,imi pare rau ca nu am rezolvat problema franelor si am ajuns la fomisti care tepuiesc cu tupeu,care te mai si ameninta cand spui adevarul

 

Dupa vizita la el pot sa spun ca lucreaza in cel mai infect mod,prefera sa scurteze timpul de lucru lezand carenele motoarelor(daca nu e al lui de ca sa fie atent),cere bani pe lucrari pe care nu le face,nu are scule si improvizeaza

 

Daca nu aveti habar de mecanica si sunteti generosi la plata mesterului mecanic,vi-l recomand cu inredere.va cere bani cu multa incredere pentru lucrari fictive

Nu ti-am spus nimik de genul m.u.i.s.t. asa ca te rog opreste-te. p.s. eu sunt chiar foarte incantat de treaba pe care mi-a facut-o silviu aka scandal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ti-am spus nimik de genul m.u.i.s.t. asa ca te rog opreste-te. p.s. eu sunt chiar foarte incantat de treaba pe care mi-a facut-o silviu aka scandal.

 

Asa se intampla cand intretineti relatii cu oameni scapati de la orfelinatul de nebuni :D

 

Problema asta se poate rezola doar direct. Oamenii aia "cu functii" dar si fara :D "foarte convingatori cand e nevoie" sunt un film porno cu minore :D

 

P.S.

Ionut, iti dau eu 50 de lei, dar nu mai scrie pe forum.

Editat de Cesar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ANUNT IMPORTANT !

 

Incepand cu data de 1 octombrie , echipa SKR Super-Bikes isi va muta sediul pe IULIU MANIU NR 6 , Sectorul 6 (intrarea in Politehnica,inainte de Proges)

Harta AICI !

 

:s4289:

 

Suntem SKR Super Bikes si avem loc si pt motocicleta ta! ( IERNAT )

 

1 luna : 190 ron

2 luni : 170 ron / luna

3 luni : 150 ron / luna

4 luni : 130 ron / luna

 

*Pentru motociclete noi ce nu necesita interventii majore , pretul se poate negocia.

 

Servicii oferite :

 

- constatare privind starea tehnica a motocicletei si REPARATIA EI FARA COSTURI DE MANOPERA , indiferent de natura acesteia (reparatii amortizoare,reparatii motor,sasiu,sistem de franare etc.).Supuse la plata vor fi doar piesele si consumabilele ce se impun a fi inlocuite.

-motocicletele stau pe stander la caldura, temperatura constanta,pornite regulat si vor fi tratate cu maximum de atentie.

-spatiul este pazit si monitorizat de o firma specializata 24/24.

-aveti posibilitatea de a o scoate la plimbare pe perioada de iernat,ori de cate ori va pofteste inima in intervalul orar 10-19.

 

Fiecare motocicleta este asigurata individual pentru calamitati naturale sau alte daune in perioada sederii acesteia in incinta unitatii noastre !

 

0723 98 96 72 - Vodafone

0765 43 53 66 -Cosmote

0753 81 13 49 -Orange

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu carcotas. M-oi descurca eu cumva, dar senzorul meu si acum asteapta aflarea pretului. :(

Privatul e inca deschis. Daca nu, ebay si manual...la iarna!

Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu carcotas. M-oi descurca eu cumva, dar senzorul meu si acum asteapta aflarea pretului. :(

Privatul e inca deschis. Daca nu, ebay si manual...la iarna!

Salutare!

 

fi mai explicit te rog...

 

ca sa iti pot face o oferta de pret trebuie mai intai sa cunosc detalii si de cele mai multe ori informatiile le obtin de unul singur .vii cu motocicleta, ii facem o diagnosticare si apoi primesti oferta.poate fi senzorul sau doar o conexiune/nu as vrea sa te pun sa cumperi un senzor pana nu vad motocicleta ,doar pt ca asa ti a spus tie vechiul propietar pt ca exista si posibilitatea ca un senzor de nivel nou sa nu ti rezolve problema si ar fi bani risipiti.pt o diagnosticare corecta si optimizarea costurilor de reparatie ai fost invitat la service.te asteptam.

asfalt uscat si pasarici umede

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fi mai explicit te rog...

 

ca sa iti pot face o oferta de pret trebuie mai intai sa cunosc detalii si de cele mai multe ori informatiile le obtin de unul singur .vii cu motocicleta, ii facem o diagnosticare si apoi primesti oferta.poate fi senzorul sau doar o conexiune/nu as vrea sa te pun sa cumperi un senzor pana nu vad motocicleta ,doar pt ca asa ti a spus tie vechiul propietar pt ca exista si posibilitatea ca un senzor de nivel nou sa nu ti rezolve problema si ar fi bani risipiti.pt o diagnosticare corecta si optimizarea costurilor de reparatie ai fost invitat la service.te asteptam.

asfalt uscat si pasarici umede

 

Pt schimb de anvelope un pret te rog! ma intereseaza echilibrare statica nu dinamica. Cand se poate executa lucrarea ?

Multam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...