Sari la conținut

Intrunirea de comuniste si atase 2012


Lolo_ID
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 615
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator VULPOIU
@Vulpoiu - inteleg ca ai primit si tu si toti care au fost - Aleko a desemnat politica de cine primeste(mi-a dat voie si mie, cu 3 participari pana acum ) , a fost emisiune unica,....

asa cum nu e ok ca oricine sa-si faca patch de club din care nu face parte

 

Da nenea, am primit, Âşi mulțumesc foarte frumos tuturor celor implicați. Frumoasă surpriză a fost!

 

ÂŞi fiindcă eu locuiesc la sat, am solicitat ceva informații Âşi ajutor la domniile lor cei boieri care locuiesc la tîrg... pentru a face Âşi pentru noi aici la HuzÂşangeles, alde... Clubul Vulpilor Bătrîne de Prut ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Vizitator VULPOIU

....ca să belască ochii tot românetele, ca să bage la cap dacă are unde, ca să să vadă că-s toate aliniate parcă la sfoară, bufetul e excepţional (dacă aş mînca aşa ceva dimineaţa aş da şi 50 de lei taxă de intrare!), ordinea, poponeataăţenia, disciplina şi toate alea-s puţin spus exemplare!

...d-aia au alţii ţara pe care o au....

Mă mut în Estonia.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....ca să belască ochii tot românetele, ca să bage la cap dacă are unde, ca să să vadă că-s toate aliniate parcă la sfoară, bufetul e excepţional (dacă aş mînca aşa ceva dimineaţa aş da şi 50 de lei taxă de intrare!), ordinea, poponeataăţenia, disciplina şi toate alea-s puţin spus exemplare!

...d-aia au alţii ţara pe care o au....

Mă mut în Estonia.

 

http://www.youtube.com/watch?v=f0238Y_PwlY&feature=relmfu

.......si aici am sarit 'scrisul"..... da' imi plac pozele :wacko: :wacko: .... si uite asa am mai facut postari fara continut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

....ca să belască ochii tot românetele, ca să bage la cap dacă are unde, ca să să vadă că-s toate aliniate parcă la sfoară, bufetul e excepţional (dacă aş mînca aşa ceva dimineaţa aş da şi 50 de lei taxă de intrare!), ordinea, poponeataăţenia, disciplina şi toate alea-s puţin spus exemplare!

...d-aia au alţii ţara pe care o au....

Mă mut în Estonia.

 

http://www.youtube.com/watch?v=f0238Y_PwlY&feature=relmfu

 

 

Sa nu exageram Vulpoiule!

 

in afara problemelor tale cu mobra, sa nu zici ca nu te ai simtit bine la Siriu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Sincer?

Destinaţia - 10%, călătoria - restul.

Partea frumoasă a fost doar că am mai cunoscut personal lume şi mi-am făcut poze lîngă unele bijuterii.

Restul..............................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vulpoaie, dacă-ți scrii mesajele cu full editor-ul, îți va tipări corect diacriticele. ÂŞtiu că nu e convenabil, dar mai ai puțintică răbdare: proiectul ăla al nostru e foarte aproape de realizare :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Nu contează... trebe să fie perfect funcțional... din orice punct de vedere. Inclusiv să pot edita mesajele mai vechi.

Editat de VULPOIU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Mai Paule, lasa incapatinarea la o parte. Pina se rezolva ce trebuie nu mori daca scrii si tu normal , ca tot romanul. Nu esti singurul roman. Poate ce scrii este si interesant. Asa nu faci altceva decit sa-ti bati joc. Video ala destul de dragut. Pacat, se cam repeta imaginile. Ce am apreciat la copii aia, curatenia ramasa in urma lor. Si daca m-am uitat bine, nici cit au stat acolo nu am vazut mizerie. Daca nu au trecut pe acolo si niste romanasi... Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

Bun, reiau....

 

....ca să belească ochii tot românetele, ca să bage la cap dacă are unde, ca să se vadă că-s toate aliniate parcă la sfoară, bufetul e excepţional (dacă aş mînca aşa ceva dimineaţa aş da şi 50 de lei taxă de intrare!), ordinea, poponeataăţenia, disciplina şi toate alea-s puţin spus exemplare!

...d-aia au alţii ţara pe care o au....

Mă mut în Estonia.

 

Alt film mai bun ce mi-a fost recomandat chiar de publicant (MrTeibin)

http://www.youtube.com/watch?v=m9IqimlKPzY&feature=related

 

Forumul asta e chiar dracul. Credeti-ma ca de data asta am pus-o regulamentar, si tot degeeaba !!!

 

Auzi ba cesta carele esti tu admestecator, poti sa ma dai afara cat vrei ca tot un CACATOI oferi !!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Cu mare întârziere împărtăÂşesc cu voi o parte din filmările făcute de noi la Siriu anul ăsta. Am să-ncerc în viitorul apropiat să scriu o povestioară mai în stilul meu pe tema asta, însă mi-a plăcut mult tura pe de-a-ntregul. :) M-am simțit primit mai călduros Âşi mai omeneÂşte decât o vedetă, toată lumea părea să mă cunoască Âşi să mă invite să dăm mâna, în condițiile în care eu nu apucasem să fac cunoÂştință chiar cu toți. Pentru asta Âşi nu numai mulțumesc cu plecăciune!

 

O singură neplăcere trebuie notată: pe-ăÂştia care vă Âştiți amatori de gălăgie gălăgioasă Âşi de burnout-uri prin țărâna de pretundindeni - rogu-vă respectuos să lăsați asemenea apucături acasă. Sau, dacă nu vă puteți abține, mai bine spuneți pas Âşi ne revedem altundeva. Pe la malul mării am remarcat că se practică întruniri moto cu spart / incendiat de Dacii Âşi Oltcituri, puteți merge acolo bine-mersi. ÂŞi Iulică, ție Âşi Claudiei vă stătea minunat pe Voshodel când încercai s-o-nveți să conducă. Nu Âştiu ce te-a apucat mai încolo cu pseudo-burnout-ul ăla, nu mi-a plăcut deloc, sper că-ți vei menaja motocicleta pe viitor! :)

 

ÂŞi o părere personală: au fost cel puțin atâtea motociclete moderne cât au fost comuniste. Mi-ar plăcea să facem pe viitor un efort să venim cu toții pe vechituri, dacă tot este întrunire tematică în felul ăsta.

Editat de AdrianS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator VULPOIU

.

 

se practică întruniri moto cu spart / incendiat de Dacii Âşi Oltcituri, puteți merge acolo bine-mersi. ...

...

Mi-ar plăcea să facem pe viitor un efort să venim cu toții pe vechituri, dacă tot este întrunire tematică în felul ăsta.

 

Te mîncă-n koor !!! ai? :angryfire:

 

Iar la partea a doua... habar nu ai ce mi-am omorît nervii Âşi pe alte (imitații de) forumuri, pe tema asta... ce-au găsit ca răspuns la atitudinea mea? m-au dat afară.

ÂŞ-apoi se mai miră de ce le dispar/mor atît rablele, cît Âşi spiritul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai venit cu un MZ RT de 125 cmc, nu-i aÂşa? Fii sigur că nu la asta mă refeream :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...