Sari la conținut

Kawasaki ER6N / ER6F


Beatrice
 Share

Postări Recomandate

@bigFatAss dupa ceva cautari am gasit-o si eu. Mersi fain!

 

Ruxi, Cata. Dat fiind faptul ca nu verific mesajele de pe forum foarte des, propun sa ne gasim pe Facebook. (ma gasiti la Alex Scheaua)

Editat de skeala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

@bigFatAss dupa ceva cautari am gasit-o si eu. Mersi fain!

 

Ruxi, Cata. Dat fiind faptul ca nu verific mesajele de pe forum foarte des, propun sa ne gasim pe Facebook. (ma gasiti la Alex Scheaua)

Ti am dat cerere acum. Am uitat sa verific topicul ruxi nu are fb dar nu e bai, ii dau mesaj pe tel cand e. cu programul meu e nasol. Vine examenele si este greu viata :)) Editat de Klaus Cata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ar fi o treaba misto sa ne intalnim er6isti. Depinde de cati doritori sunt putem stabili o data de intalnire si o locatie, de preferinta undeva in centrul tarii sa fie accesibil pt toata lumea. Pot sa ma interesez de locatii si cazari. Sunt doritori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ma poate ajuta cineva mai priceput cu cateva informatii? Vreau sa achizitionez carenele din fata si le-am gasit pe ebay ( http://www.ebay.com/itm/Unpainted-Left-Right-Side-Fairing-Cover-for-Kawasaki-ER-6N-2009-2010-2011-ER6N-/172532480815?epid=882740382&hash=item282bbcbb2f:g:ZzQAAOSw5cNYY3BC&vxp=mtr ) dar nu stiu daca se potrivesc si la modelul meu din 2006.

Si trebuie sa schimb furca dar nu o gasesc nicaieri sh, am gasit doar jambele noi la 700 lei bucata.

 

Mutumesc,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Ma poate ajuta cineva mai priceput cu cateva informatii? Vreau sa achizitionez carenele din fata si le-am gasit pe ebay ( http://www.ebay.com/itm/Unpainted-Left-Right-Side-Fairing-Cover-for-Kawasaki-ER-6N-2009-2010-2011-ER6N-/172532480815?epid=882740382&hash=item282bbcbb2f:g:ZzQAAOSw5cNYY3BC&vxp=mtr ) dar nu stiu daca se potrivesc si la modelul meu din 2006.

Si trebuie sa schimb furca dar nu o gasesc nicaieri sh, am gasit doar jambele noi la 700 lei bucata.

 

Mutumesc,

 

 

salut. carenele din poza sunt model 2009-2011

este posibil sa se potriveasca si pe 2005-2008.

daca esti din buc, vino cu mobra si incercam. am carene ca cele din poza pe un 2009.

0725792914

Editat de rastafarian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Multumesc de raspuns. Mobra nu este deplasabila din pacate dar o sa demontez carena care e inca intreaga si poate ne vedem in weekend sa le comparam. O sa te sun

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baiatu" iti zic eu ca ,nu sunt doar cu modificari ....plus iti trebe semnalizatoare altele care nu is chiar ieftine ....problema cu furca o rezolvi usor cauta un anunt cu er6-f din 2007 care este de scoala de soferi omu il dezmembreaza ,este unu gri ,cere pe furca cu juguri 2000 de ron

l-am gasit da click direct pe link ,mai negoceaz,a vezi ce iti mai trebe :

https://www.olx.ro/oferta/dezmembrez-kawasaki-er6f-2007-ID8J6lL.html#6970ad0cd6

Editat de teby05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumva aseara am reusit sa pic cu motorul, dupa toata aceasta treaba as avea si eu nevoie de o oglinda stanga de er6f, o semnalizare fata stanga si un levier de schimbator, si un suport de scarite si un ghidon, desigur daca are cineva de vanzare, olxul e puricat, am vorbit cu respectivii si nu au ce imi trebuie mie, modelul este er6f 2010

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumva aseara am reusit sa pic cu motorul, dupa toata aceasta treaba as avea si eu nevoie de o oglinda stanga de er6f, o semnalizare fata stanga si un levier de schimbator, si un suport de scarite si un ghidon, desigur daca are cineva de vanzare, olxul e puricat, am vorbit cu respectivii si nu au ce imi trebuie mie, modelul este er6f 2010

Stai sa vad ce am eu prin camara, ca am o oglinda, semnalizare si suport de scarite (toate noi mai putin carena cu semnalizare, daca ai nevoie de toata), dar nu mai stiu de pe ce parte sunt :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As avea nevoie fara carena, ca e putin zgariata imi poti da niste poze, eventaul un nr de telefon ca sa ne fie mai usor?

» Post actualizat in 04 Jul 2017 09:03

Am uitat sa adaug levierul de schimbator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...