Jump to content

Si eu am deschis televizorul mai tarziu

Recommended Posts

:lol: :lol: :lol:

MAXIM!! am zis :D

sau poate.. si a folosit calitatile de inginer si personalitatea pentru a creea ceva.. asa, sa l defineasca :

305309_254690981220407_100000385227699_811716_1651076_n.jpg

mai stii?!?!?

Edited by ZaiR
  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce mi-a facut mie pe PM...

A si tras o concluzie de domeniulirelului, in sensul ca el a scris 40 de randuri, iar eu doar 5,astfel incat, in mod logic siindubitabil, el este mai "dastept" camine.

O fi, io stiu?

Oricum, de remarcat rapiditatea cu care a devenit pacaliciul forumului.

E si asta o performanta, nu?

Oricum, de remarcat rapiditatea cu care a devenit pacaliciul forumului.

E si asta o performanta, nu?

Asa cum spunea si Florin mai sus :

omu la depasit si pe chuck norris. in curand ..o sa se autodepaseasca..

:crack: :crack:

Am intrat de curiozitate in topicul destinat Burgman-mania. Daca aveti timp liber si vreti sa va distrati, puteti incepe cu ultimele 5 pagini.

Ultima patanie (de ieri) a urcat o poza de la Arc, cu scuterul lui de 6,64 mb. Asta ne da pe jos, cu server cu tot!!!

Poza in speta, cu lupul cel rau.

Edited by ZaiR

Am intrat de curiozitate in topicul destinat Daca aveti timp liber si vreti sa va distrati, puteti incepe cu ultimele 5 pagini.

Ultima patanie (de ieri) a urcat o poza de la Arc, cu scuterul lui de 6,64 mb. Asta ne da pe jos, cu server cu tot!!!

Poza in speta, cu lupul cel rau.

soimul maltez calare pe cioara japoneza. citez din spusele "pasarii straine" din scriptura lui catre mine ....ti-ai cumparat burgman ca sa devii domn.

:crack: :crack: :crack: am uitat sa-i spun ca sunt un domnisor ci nu un domn ca el cu posteriorul spart

aveti grija ca omu stie. deja si pe americani i a intrecut. deja incep sa cred ca s a autodepasit ...long time a go

Eu am decis sa rezov problema radical si definitiv; i-am cumparat un asa-zis "filtru sport" facut de K&N (dupa ce m-am documentat destul de mult pe www.burgmausa.com). Fabricantul ii da o resursa de minim 80.000 km pina la prima cutare si se afirma ca testele au arata ca asemenera filtre au atins si 1.000.000 km(pe automobile)...si sint si verificate la masini si moto sport la raliurile din desert...deci in aceste conditii sper ca am scapat de grija filtrului de aer la un cost convenabil...adica un filtru original de hartie costa la burgul meu 155 lei iar cel K&N a fost 250 lei, deci consider ca merita banii si astfel sa nu mai cumpar filtru niciodata. Nu am apucat sa merg cu noul filtru decat putin si nu pot sa-mi exprim o opinie(zic ei ca o sa vad ca imi creste puterea, demaraju, scade consumul, se face zgomotul mai frumos, bla-bla), dar o sa vad si o sa va zic cind vine vreme sa-l destochez. Eu am facut schimbarea filtrului ca sa elimim inlocuirea lui periodica si sa-mi scad costurile de exploatare si sa aiba burgul ce e mai bun si modern pe el, de restul sint curios daca se confirma.

Daca a mai instalat cineva filtru de aer K&N la burg rog sa spuna aici ce a constatat, care este experienta.

Eu pot sa contribui si sa ajut cu instalarea, care este destul de dificila, si nu am inteles, la vremea respectiva de ce se plangeau de asta cei de pe www.burgmanusa.com...unii chiar au renuntat si le-au trimis inapoi la vendori si au repus pe cele standard...dar cind am primit filtrul si am incercat montajul am inteles despre ce e vorba...deci daca e nevoie, spuneti!

Edited by Florin -v
  • 2 weeks later...

off.. bineee.. cand ai dreptare, ai dreptate!

:cheers:

s-a plans un burgmanist ca poza de 6 Mb e prea mare pt modemul lui si l-a rugat s-o faca mai mica. din bun simt, Soimul a redimensionat-o, sa vada si colegul. nu stiti de ce sa va mai legati...bbheah..

s-a plans un burgmanist ca poza de 6 Mb e prea mare pt modemul lui si l-a rugat s-o faca mai mica. din bun simt, Soimul a redimensionat-o, sa vada si colegul. nu stiti de ce sa va mai legati...bbheah..

N-are asa ceva!!

Va veni si randul tau.. te asigur.

are din plin,stai linistit.dar nu cu toti. daca veni vb de mine, vezi ca adresa mea e pe aici pe forum, era un mare viteaz care ma ameninta ca da cu masina peste mine. mare motociclist, evident.

Edited by motoreta

Ce mi place stilul asta de barfa!! :D

are din plin,stai linistit.dar nu cu toti.

Omul n-are asa ceva, decat cu cei care nu se opun mentalitatii sale. Restul sunt doar prosti, ca nu-l inteleg.

daca veni vb de mine, vezi ca adresa mea e pe aici pe forum, era un mare viteaz care ma ameninta ca da cu masina peste mine. mare motociclist, evident.

Si cum a ramas?? A dat? NO OFFENSE!!

This is HOOOOT!!

Atasez aceste poze pentru cine este interesat de o casca buna,ingrijita SHOEI RAID1 (personala).M-am lasat de moto.

Stima!

ce marime este si cat costa?

Casca este marimea l , eu port marimea m si mi-a fost buna a fost adusa din anglia are un timbru pe ea care spune de acele teste (pt cunoscatori).

Pretul este de 120e neg. in limita bunului simt.

Stima!

Subscriu!..ce as face eu:

1)As lua un centimetru de croitorie si mi-as masura circumferinta craniana cu centimetrul trecand din spate (zona mediana occipitala) in fata, prin dreptul varfurilor urechilor si inchizandu-se pe frunte deasupra sprancenelor, in fata unei oglinzi, si notezi cati cm sint.

2)Il rogi pe Marius sa faca acelasi lucru,

3)Si daca circumferinta corespunde decizi stiind ca pretul este f.bun pt. ce se ofera.

Sper ca am fost de folos.

DA!! Ne distrezi, deci esti de folos.

Edited by ZaiR

Ce mi place stilul asta de barfa!! :D

Omul n-are asa ceva, decat cu cei care nu se opun mentalitatii sale. Restul sunt doar prosti, ca nu-l inteleg.

Si cum a ramas?? A dat? NO OFFENSE!!

This is HOOOOT!!

DA!! Ne distrezi, deci esti de folos.

Esti tare amuzant...ce obsedat esti de mine, daca ai ajuns sa-mi cauti si sa pui cap la cap toate postarile pe unde or fi ele!!! :lol:

Ca sa obtii CE?...sa-ti stingi focul naprasnic din tine...incearca cu niste injuraturi...sa incearca sa faci si tu ceva util...fa o scoala profesionala, ceva...se cauta in turism , in mecanica, la intretinere corporala.. :rose:

Numai mie mie-ra dor de Vladisto? Macar el avea bun simt si era haios, in stilul sau unic.

Esti tare amuzant...ce obsedat esti de mine, daca ai ajuns sa-mi cauti si sa pui cap la cap toate postarile pe unde or fi ele!!! :lol:

Ca sa obtii CE?...sa-ti stingi focul naprasnic din tine...incearca cu niste injuraturi...sa incearca sa faci si tu ceva util...fa o scoala profesionala, ceva...se cauta in turism , in mecanica, la intretinere corporala.. :rose:

Nu sunt obsedat de tine pentru ca cine ma cunoaste stie ca ma intereseaza sectiunea Burgman. In viitorul apropiat imi voi cumpara un burgman si doresc sa stiu cat se poate de multe detalii despre acest produs.

Cat despre persoana ta nu pot spune decat ca ma lasa rece, pe tine trebuie sa te stie lumea ce fel de zuza esti, sa se fereasca si in niciun caz sa nu se ia dupa ideile tale imbecile.

La capitolul injuraturi, crede ma ca sunt sub nivelul tau de ferentari/rahova city. Cat despre cursuri.. stai cileanu, dupa o Politehnica nu mi mai trebuie alte scoli profesionale.

Turism sa faci tu in continuare.. sexual ca deobicei :makeout:

Edited by ZaiR

Nu sunt obsedat de tine pentru ca cine ma cunoaste stie ca ma intereseaza sectiunea Burgman. In viitorul apropiat imi voi cumpara un burgman si doresc sa stiu cat se poate de multe detalii despre acest produs.

Cat despre persoana ta nu pot spune decat ca ma lasa rece, pe tine trebuie sa te stie lumea ce fel de zuza esti, sa se fereasca si in niciun caz sa nu se ia dupa ideile tale imbecile.

La capitolul injuraturi, crede ma ca sunt sub nivelul tau de ferentari/rahova city. Cat despre cursuri.. stai cileanu, dupa o Politehnica nu mi mai trebuie alte scoli profesionale.

Turism sa faci tu in continuare.. sexual ca deobicei :makeout:

Esti comic!

1)nu esti obsedat de mine, dar te iei de mine peste tot; chiar si la maxiscutere, desi nu ai asa ceva...

2)Imi trimiti mesaje private si mail.

3)Nu-ti lua Burgman ca nu te prinde WC-ul respectiv...

4)Pe mine ma stie cine trebuie pe baza de respect reciproc.

5)Eu nu te-am jignit, am vorbit elegant iar tu m-aifacut zuza, cu idei imbecile, de ferentari...

6)Folosesti expresii golanesti "stai cileanu.."

7)Daaaa????...vrei sa te cred ca ai facut Politehnica???...ma indoiesc!..spune atunci care este principiul de functionare al surubului, sa te aud!!!....eu cred ca poate ti-ai cumparat o diploma falsa de la Mecanica Agricola...asa este? :rolleyes:

Esti comic!

1)nu esti obsedat de mine, dar te iei de mine peste tot; chiar si la maxiscutere, desi nu ai asa ceva...

2)Imi trimiti mesaje private si mail.

3)Nu-ti lua Burgman ca nu te prinde WC-ul respectiv...

4)Pe mine ma stie cine trebuie pe baza de respect reciproc.

5)Eu nu te-am jignit, am vorbit elegant iar tu m-aifacut zuza, cu idei imbecile, de ferentari...

6)Folosesti expresii golanesti "stai cileanu.."

7)Daaaa????...vrei sa te cred ca ai facut Politehnica???...ma indoiesc!..spune atunci care este principiul de functionare al surubului, sa te aud!!!....eu cred ca poate ti-ai cumparat o diploma falsa de la Mecanica Agricola...asa este? :rolleyes:

Ma bucur ca ma vezi comic.. totusi e poza ta in avatar.

1.N-am cum sa ma abtin precum o fac ceilalti useri.

2.Nesimtitule, ti-am raspuns la mesaje. Nu am venit NICIODATA la tine sa ti vorbesc urat sau sa te jignesc precum ai facut-o acum cateva luni.

3.no comment

4.Tu nu ai respect decat fata de cei ce dau dreptate prostiilor ce le debiti.

5.Elegant zici.. asa te iau elegant si te trimit la origini, exact pe unde ai iesit.. MINCINOSULE!!

6.no comment

7.Bah.. nu l stiu, asta e.. m-ai prins!

Edited by ZaiR

belbody...incepi sa ma enervezi!!! :angryfire:

Te rog frumos!..dupa ce ai dat esenta unui substantiv comun, am pretentia de la tine sa scoti ceva cat de cat inteligent, sau macar ceva "istetz"...asa ca te rog gandeste un pic mai mult si nu-ti neglija "imaginea"...ai sanse sa revii intr-un anumit mod....pricepi?

:)

belbody...incepi sa ma enervezi!!! :angryfire:

Te rog frumos!..dupa ce ai dat esenta unui substantiv comun, am pretentia de la tine sa scoti ceva cat de cat inteligent, sau macar ceva "istetz"...asa ca te rog gandeste un pic mai mult si nu-ti neglija "imaginea"...ai sanse sa revii intr-un anumit mod....pricepi?

:)

BB, te rog..nu supara soimu..

@ Soimu' : Imi zici odata de surubul ala sau trebuie sa urmaresc 10 topicuri/zi ??!!!

Nu zic dom'ne!.. tu trebuie sa zici, daca te dai drept injiner!...roaga-l pe Cesar sa-ti spuna...desi cred ca n-o sa-ti zica...ca sa nu te mai dai mare...

Nu ar fi nici o problema daca alde belbody ar tine "low profile" si totul ar fi ok...

Cu bune cu rele ... izmanarul ala din poze e chiar soimul ? :crack: :crack: :crack: :crack: Ce mecla ai ! :)))