Sari la conținut

Trotinel vs Stulewa


stulewa
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 514
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

I-l provoc aici pe Stulewa si pe orice alt rider cumpatat sa ne vedem pe Selena in data de 1-2 sept 2012. Bautura din partea casei, avem pus la dispozitie barul situat in cladirea administrativa a circuitului. Seara se lasa cu petrecere.

 

Costuri: 100ron ziua pe pista, cu transponder inclus. Camera la hotelul circuitului-100ron, 2 paturi, aer conditionat.

poti sa-mi detaliezi si mie un pic ce inseamna o zi pe pista ? as veni weekendu asta din oltenia pe acolo, si voiam sa stiu la ce sa ma astept si daca merita atata drum. in caz ca o scap, sunt sanse sa mi se repare una alta pe la ea sa ajung pe 2 roti acasa sau o las pe acolo amanet ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa-mi detaliezi si mie un pic ce inseamna o zi pe pista ? as veni weekendu asta din oltenia pe acolo, si voiam sa stiu la ce sa ma astept si daca merita atata drum. in caz ca o scap, sunt sanse sa mi se repare una alta pe la ea sa ajung pe 2 roti acasa sau o las pe acolo amanet ?

Platesti 100ron si te dai cit vrei, ai toata ziua la dispozitie.

Depinde ce strici, e bine ca gindesti asa, mergi si tu mai incet, ai sa fii surprins ce progresezi cind nu fortzezi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pff..hai mai baieti ca trece sezonul, chiar vroiam sa vad cine castiga :friends:

 

@JAGI prea din scurt ai zis de "concurs" (nu ca m-as fi bagat, eu astept adancata :grinbandit: ) ..poate era cineva interesat...

 

...mergi si tu mai incet, ai sa fii surprins ce progresezi cind nu fortzezi...

 

incet? cand ajung prima oara pe circuit, dati-va la o parte, ii dau capat! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pff..hai mai baieti ca trece sezonul, chiar vroiam sa vad cine castiga :friends:

 

@JAGI prea din scurt ai zis de "concurs" (nu ca m-as fi bagat, eu astept adancata :grinbandit: ) ..poate era cineva interesat...

 

 

 

incet? cand ajung prima oara pe circuit, dati-va la o parte, ii dau capat! :laugh:

nu e vb de dat capat sau de dat tare, e vb ca oricine poate face greseli si sa o tranteasca. ma gandesc la chestii mici , un ambreiaj rupt, o maneta, o scarita. poate ne vedem acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e vb de dat capat sau de dat tare, e vb ca oricine poate face greseli si sa o tranteasca. ma gandesc la chestii mici , un ambreiaj rupt, o maneta, o scarita. poate ne vedem acolo.

astea se pot gasi si pe plan local, sau se pot improviza la un atelier local(mecanici moto)

eu am fost anu trecut si mi-am luat un izbai de toata frumusetea, dar eram constient ca ma duc si am sa cad. ca prea ma manca in poponeata zilele alea si am zis ca sa nu o comit pe strada. ar ramas belit la picior, motoru.....dar multumit psihic. anu asta m-am dat mult mai calm ca eram cu prietena si trebuia sa mai fac inca 300Km dupa aia, plus ca era prea cald.

 

e pista mica, dar distractia se merita daca e la gramada.

tura trecuta s-au luat la cearta, alea alea pe aici si credeam ca nu o sa am loc sa ma dau. iar cand am ajuns acolo, inafara de baietii de la Botosani care au iesit mai tarziu, am fost singur pe pista si a mai venit un prieten mai tarziu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand are loc masacrul .... pana la urma ?

 

Ca trebe sa ma intalnesc cu Crezi drac sa ii dau berea aia ...

 

Atunci pe Selena nu am mai putut ajunge ... asta ca scuza ...ca nu voiam sa te "revergorez" ca sa te hidratez... deci ma intelegi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baaaaahhh, ce babalau sunt, eu nu mai am notificare pe topicul asta... imi pare rau ca ratez paranghelia dar abia acum am vazut mesajele... conu Jagi imi cer scuze, de data asta castigi matale. in principiu, daca imi pregatesc astazi mobra de SM duminica sunt la amkart cu bajetii din cartier... sunt in mutari cu atelierul si e cam haos pe la mine...

bai nene chiar ma oftic!!!! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand are loc masacrul .... pana la urma ?

 

Ca trebe sa ma intalnesc cu Crezi drac sa ii dau berea aia ...

 

Atunci pe Selena nu am mai putut ajunge ... asta ca scuza ...ca nu voiam sa te "revergorez" ca sa te hidratez... deci ma intelegi.

eu am fost, nu prea aveai ce face atunci decat sa stai la terasa si sa bei bere rece(care si aia nu era rece)

de acuma la anu ai sa poti da berea :D :cheers: si poate o dai pe Adancata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A cistigat un "fraier" cu GSXR600, 1.06. E abia la a 3-a infatzisare la Selena, plus un Hungaroring in iunie. Cica AEM nu are scoala moto. Teoretic, nu are, dar practic, are, mai toti baietii adusi de el au evoluat in ultimul an de la 1.20 la minim 1.10, si asta cu motorete fara nici un fel de pretentii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A cistigat un "fraier" cu GSXR600, 1.06. E abia la a 3-a infatzisare la Selena, plus un Hungaroring in iunie. Cica AEM nu are scoala moto. Teoretic, nu are, dar practic, are, mai toti baietii adusi de el au evoluat in ultimul an de la 1.20 la minim 1.10, si asta cu motorete fara nici un fel de pretentii.

ce lungime are pista?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...
  • 5 months later...

dansul ca dansul, mie de masa-mi e...

 

inteleg ca n-a mai avut loc cursa magica? :D

unu si-a dat seama ca asfaltu nu-i noroi, altu si-a dat seama ca circuitu de kart nu-i giratoriu din Mamaia

 

:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...