Jump to content

Aventura Procurorului motociclist Max Balasescu

Recommended Posts

.cam subtzire...

• Replies 289
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de vreo 3 posturi ai uitat sa mentionezi de "surubul" tau miraculos...esti praf ,am citit tot topicul asta,sincer imi este mila de tine,ma mir ca ai ajuns pana la varsta asta fara sa patesti ceva grav...trist ,foarte trist

:crack:

moare PROTVul de foame

cati ani are? :scratch:

Yuk, inmulteste cu 2 varsta ta si mai pune 10 si obtii rezultatul dorit!..Obiectii? :friends:

nu vezi ca Gestapovistu asta e complet bezmetic desi vrea sa fie simpatic?

Inca astept explicatia cu surubu' :-L

Edited by ZaiR

Nu e nici o explicatie...aia care nu ati fost bagabonti si ati invatat cat de cat ceva in scoala generala si in liceu stiti ca:

-Principul lui Arhimede:"Un corp scufundat intr-un lichid este impins de jos in sus cu o forta egala cu greutata lichidului......"

-"Principul de functionare al surubului este................." doar 2 cuvinte trebuie sa scrieti....ce dracu mai?...chiar asa de bagabonti ati fost?...

-"Principul de functionare al surubului este..." doar 2 cuvinte trebuie sa scrieti....ce dracu mai?...chiar asa de bagabonti ati fost?...

Da, de mic mi-a placut sa beau, sa frec si sa fumez.. continua cu surubul ala, "madam' le professeur"

Edited by ZaiR

daca la mine te referi ,nu te-am jignit....chill man chill,doar ca ma dispera cu surubul ala.atat,de parca e secret de stat si doar el stie...

Nu, nu la tine ma refeream.:friends:

-"Principul de functionare al surubului este................." doar 2 cuvinte trebuie sa scrieti....ce dracu mai?...chiar asa de bagabonti ati fost?...

Breh,la noi la universitatea de ezoterism, bioterapie, religie si piete de capital nu s-a predat surubu' . In plus, Oreste (acest soim maltez al televiziunii) vroia mereu spaga la examene. N-aveam de unde koa, familie saraca. :(

Edited by Budd

..doar ca ma dispera cu surubul ala.. atat,de parca e secret de stat si doar el stie...

Se pare ca e secret de stat si unele lucruri importante pe care le cunoaste soimul, nu se dau "din casa".

:friends:

Edited by ZaiR

Nu e nici o explicatie...aia care nu ati fost bagabonti si ati invatat cat de cat ceva in scoala generala si in liceu stiti ca:

-Principul lui Arhimede:"Un corp scufundat intr-un lichid este impins de jos in sus cu o forta egala cu greutata lichidului......"

Ce tot o "ardeti" aiurea cu surubul ala? Treaba e relativ simpla. 2 minute pe google si ati gasit raspunsul.

Bah BB, ne-ai stricat distractia frate.. Stia si Soimu ceva si nu l-ai lasat sa spuna..

Uam rau!!

Sorry am citit pe celalalt topic si am inteles....:bounce:

Edited by cip_vt