Sari la conținut

CONCURS gratuit cu premii GRATIS pentru MOTOCICLISTI


Vizitator MosRahao
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si aveai toate sansele sa castigi, inclusiv la cei mai frumosi kilometri. Acum cateva minute ma uitam pe topicul tau, felicitari! Eu unul as vrea o poveste si poze; daca nu aici, macar pe un blog, sa avem cu ce ne delecta pupila si imaginatia!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Si aveai toate sansele sa castigi, inclusiv la cei mai frumosi kilometri. Acum cateva minute ma uitam pe topicul tau, felicitari! Eu unul as vrea o poveste si poze; daca nu aici, macar pe un blog, sa avem cu ce ne delecta pupila si imaginatia!

 

Dada Dexxter , hai ca si la tine ar trebuii un blog cat ai bobinat in ultimii ani ......... ne-am delecta si noi cu ceva a la Dexxter !!!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SA NU UITAM !!!

 

In cadrul acestui concurs , magazinul moto online WWW.ACHIMOTO.RO , premiaza cele mai frumoase 3 poze din ROMANIA facute in cadrul km inregistrati la acest concurs !!!

 

- REGULAMENT , orice participant sa aleaga 3 poze facute in Romania , sa precizeze unde le-a facut , si sa le posteze !!!

Iar la final castigatorul ia un premiu de la noi !!!

 

HAI SA VEDEM FOTOGRAFIII !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dada Dexxter , hai ca si la tine ar trebuii un blog cat ai bobinat in ultimii ani ......... ne-am delecta si noi cu ceva a la Dexxter !!!

Mai, blogul este, insa ai cuvantul meu ca nu am scris acolo ceva dinainte de a avea permisul de moto; initial, se voia un blog foto, numai ca m'am 'nervat intr-o seara si am sters aproape tot, cu exceptia unei serii de wildlife si oameni din Delta Dunarii.

Legat de partea de poze, prin tara nu am prea facut, ca sunt locuri prin care am trecut de multe ori, eventual daca gasesc cate ceva pe telefon. Ar fi cate ceva din turele externe, da' nu se incadreaza la tema concursului.

In plus, am eu un prieten f bun care merge de 2 ori mai mult ca mine (cel putin) si nu se lauda aici :)

Vin la shpritz cu cel mai mare drag daca pot; numai sa anuntati locul si ora.

 

Am uitat: ieri am bagat anumalu' la iernat, deci la mine e gata anu' asta...:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sezonul urmator daca o sa mai fie acest concurs, ma bag si eu.

 

Sezonul asta a inceput pentru mine pe 25 feb, si pana acum am ~12 000 km. O sa mai fac~1000 aproximez eu, pana se termina sezonul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inceput la 77777 in primavara si am ajuns la 94500 saptamana trecuta inainte sa o vand..deci vreo 17.000 anu asta iar anul trecut vreo 15.000.

Cel mai important e ca am scapat fara nicio zgarietura si sper sa o tin tot asa :)

Editat de Inspektor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu inchid sezonul 2012. Am bagat mobra la culcare. Daca vremea se incapataneaza sa fie frumoasa, poate o mai scot la ture scurte. Iata poza bordului.

Celor care inca nu au parcat motoarele, le urez Drum bun si sanatate!

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

- REGULAMENT , orice participant sa aleaga 3 poze facute in Romania , sa precizeze unde le-a facut , si sa le posteze !!!

Iar la final castigatorul ia un premiu de la noi !!!

 

3 este un nr orientativ sau maxim? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Gata, mi-am regasit parola! :-)

 

Asadar, pana la 1 dec astept pozele cu kilometrajul la final, party-ul va fi in intervalul 10-15 dec, in 2-3 zile anunt locul si data. Pana atunci, cei care mai mergeti anul asta: RIDE SAFE!

 

Asa cum am promis, poza cu km atunci cand au fosr ceruti.

 

Pai sa postezi poza cea noua, daca mai mergi, dar nu mai tarziu de 1 dec, oki?

 

 

Sa ne vedem cu bine la pub

 

 

Sper sa gasesti o solutie sa poti veni, cred ca dintre noi toti ai cea mai "eroica" mobra, asadar km tai nu sunt putini ci chiar foarte multi, tinand cont de utilajul tau. Respect!

 

in sezonul urmator daca o sa mai fie acest concurs, ma bag si eu.

 

mai mult ca sigur ca va fi si la anul, esti binevenit!

 

Stiu ca voi mai face cativa kilometri in toamna asta dar postez totusi foto

Si eu inchid sezonul 2012. Am bagat mobra la culcare. Iata poza bordului.

Celor care inca nu au parcat motoarele, le urez Drum bun si sanatate!

 

maine postez pozele voastre sub cele de start si scriu si kilometrii parcursi. cei care au incheiat sezonul or sa apara scrisi cu portocaliu, iar dupa 1 dec vom putea intocmi si clasamentul.

 

3 este un nr orientativ sau maxim? :D

 

mai, cred ca o selectie ar fi binevenita, poate ca Achimoto nu zice STRICT de 3 poze, bunaoara si alti camarazi de drum nu se pot hotari insa cred ca l-ar ajuta ca la sectiunea asta fiecare sa-si faca o selectie, pe cat posibil. zic si io...

 

despre pozele pt party: care vrea poate aduce pe un stick, vom avea un aparat de proiectie si se pot derula, ca un fundal ori decor, pozele noastre in timp ce ne behaim c-o bere-n mana. doar care vrea, nu e obligatoriu...

 

revin cu amanunte cat de curand, pana atunci: numai bine tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De pe data de 30 iulie până azi motocicleta mea a fost bolnavioară. Azi mi-am găsit patina întinzătoare după 4 luni de căutări și m-am apucat de pus totul la loc. Până la data mai sus menționată am reușit în jur de 3.500 km să parcurg. Sper să mai țină vremea cu mine măcar încă 200 sau 300 km.

 

Poza o fac cum bag mobra la iernat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sa postezi poza cea noua, daca mai mergi, dar nu mai tarziu de 1 dec, oki?

Am bagat-o la iernat sambata, stiu sigur ca ultima data cand m-am uitat era peste 37.000, dar nu stiu exact cat. Fac poza si revin zilele astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai, cred ca o selectie ar fi binevenita, poate ca Achimoto nu zice STRICT de 3 poze, bunaoara si alti camarazi de drum nu se pot hotari insa cred ca l-ar ajuta ca la sectiunea asta fiecare sa-si faca o selectie, pe cat posibil. zic si io...

 

despre pozele pt party: care vrea poate aduce pe un stick, vom avea un aparat de proiectie si se pot derula, ca un fundal ori decor, pozele noastre in timp ce ne behaim c-o bere-n mana. doar care vrea, nu e obligatoriu...

 

selectie sa fie atunci :D

eu o sa le aduc si pe stick, e o idee frumoasa :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

Până la data mai sus menționată am reușit în jur de 3.500 km să parcurg. Sper să mai țină vremea cu mine măcar încă 200 sau 300 km.

 

Naspa. Si a mea s-a stricat dar acum, pe toamna... chiar la inmormantarea lui Feroce. Oricum, astept poza cand o bagi la iernat - nu mai tarziu de 1 dec. Bafta!

 

era peste 37.000, dar nu stiu exact cat. Fac poza si revin zilele astea.

 

wow! impresionant! :cheers:

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

ah. si eu care credeam ca ai spart topu`... dar oricum, esti bine. eu cu chin, cu vai am facut de-abia vreo 8-9 mii. nu ca as fi nemultumit, dar nici nu mi-au iesit planurile, voiam sa umblu mai mult dar a fost un an mai neplacut, mai ales cu timpul disponibil ...

 

eh, noi sa fim sanatosi!

 

Prieteni, intalnirea noastra pentru finalul concursului de kilometri s-a batut in cuie:

 

Pe 7 decembrie, la

Papa la Soni , in Bucuresti, str. Sf. Voievozi nr. 13 .

Incepand cu ora 18 si pana la ora 24: haideti la party!

Nu uitati sa-mi trimiteti pozele kilometrilor vostri finali!

Atunci cand intrati la iernat – dar nu mai tarziu de 1 Dec.

Cu acest prilej se vor acorda micile noastre premii, dar mai ales vom povesti, vom glumi si vom vorbi despre ale noastre calatorii, mobre sau planuri viitoare de ieseala pe doua roti.

 

Sunteti asteptati toti cei inscrisi in concurs, cu rugamintea de a aduce (doar daca aveti chef – dar zic eu ca n-ar fi rau) un stick cu cateva dintre cele mai frumoase fotografii din iesirile voastre din acest an. Acestea vor fi proiectate pe peretii crasmei, sub forma unui slideshow.

Mai mult: Codru, proprietarul localului (si el motociclist) va asteapta cu cate un print al celei mai frumoase poze din calatorie. Aceste printuri ale pozelor noastre vor fi expuse timp de o saptamana la Papa la Soni , in cadrul unei expozitii foto dedicata calatoriilor noastre cu motocicleta.

Papa la Soni este un spatiu al gastronomiei alternative/creative, dar si pentru cei ce gusta muzica buna, teatrul ori fotografia. Haideti!

Editat de Festina Lente
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

maine postez pozele voastre sub cele de start si scriu si kilometrii parcursi. cei care au incheiat sezonul or sa apara scrisi cu portocaliu, iar dupa 1 dec vom putea intocmi si clasamentul.

 

mai, cred ca o selectie ar fi binevenita, poate ca Achimoto nu zice STRICT de 3 poze, bunaoara si alti camarazi de drum nu se pot hotari insa cred ca l-ar ajuta ca la sectiunea asta fiecare sa-si faca o selectie, pe cat posibil. zic si io...

 

 

DESPRE KM ... eu inca mai bobinez ...... sambata iarasi , duminica iarasi , saptaman urmatoare iarasi ....... deci trag tare pana la data limita !!! sa castig si sa dau premiu altcuiva !!!

 

-- Am spus 3 poze , ca sa fie usor de ales pt participanti , si in acelasi timp sa fie usor si pt juriu ( daca sunt 30 participanti si vine fiecare cu 10 poze , te prinde noul an :))) ]

Nu este obligatoriu 3 , dar sa fie cu maxim 1 -2 mai multe ...... SA VEDEM CU CE VENITI ???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

SA VEDEM CU CE VENITI ???

 

vezi ca pentru sectiunea indragita de tine, cea cu pozele din tara, oamenii au pus poze si aici: http://www.pro-bike.ro/forums/topic/88074-concurs-gratuit-cu-premii-gratis-pentru-motociclisti/page__st__90 cat si pe blogul meu in curand (de ex owene) sau vor pune link-uri catre unde e fiecaruia mai la indemana...

 

bobineaza, nene! respect. te-astept la party!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Ravishing

Pe 7 decembrie, la

Papa la Soni , in Bucuresti, str. Sf. Voievozi nr. 13 .

Incepand cu ora 18 si pana la ora 24: haideti la party!

Nu uitati sa-mi trimiteti pozele kilometrilor vostri finali!

Atunci cand intrati la iernat – dar nu mai tarziu de 1 Dec.

 

La mine s-au acumulat vreo 10-15.000 nu mai stiu exact. Anul asta nu am avut chef mai deloc sa merg cu ea, nici pe astia nu stiu cum i-am facut :P

Poze se gasesc in linkul din semnatura. Vad cum stau cu timpul si incerc si eu ajung pe 7 dec. la Soni (nu prea ma prinde mancarea lor) pentru un cico. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah. si eu care credeam ca ai spart topu`... dar oricum, esti bine. eu cu chin, cu vai am facut de-abia vreo 8-9 mii. nu ca as fi nemultumit, dar nici nu mi-au iesit planurile, voiam sa umblu mai mult dar a fost un an mai neplacut, mai ales cu timpul disponibil ...

 

eh, noi sa fim sanatosi!

 

Prieteni, intalnirea noastra pentru finalul concursului de kilometri s-a batut in cuie:

 

Pe 7 decembrie, la

Papa la Soni , in Bucuresti, str. Sf. Voievozi nr. 13 .

Incepand cu ora 18 si pana la ora 24: haideti la party!

Nu uitati sa-mi trimiteti pozele kilometrilor vostri finali!

Atunci cand intrati la iernat – dar nu mai tarziu de 1 Dec.

Cu acest prilej se vor acorda micile noastre premii, dar mai ales vom povesti, vom glumi si vom vorbi despre ale noastre calatorii, mobre sau planuri viitoare de ieseala pe doua roti.

 

Sunteti asteptati toti cei inscrisi in concurs, cu rugamintea de a aduce (doar daca aveti chef – dar zic eu ca n-ar fi rau) un stick cu cateva dintre cele mai frumoase fotografii din iesirile voastre din acest an. Acestea vor fi proiectate pe peretii crasmei, sub forma unui slideshow.

Mai mult: Codru, proprietarul localului (si el motociclist) va asteapta cu cate un print al celei mai frumoase poze din calatorie. Aceste printuri ale pozelor noastre vor fi expuse timp de o saptamana la Papa la Soni , in cadrul unei expozitii foto dedicata calatoriilor noastre cu motocicleta.

Papa la Soni este un spatiu al gastronomiei alternative/creative, dar si pentru cei ce gusta muzica buna, teatrul ori fotografia. Haideti!

Coane, tre' sa verific maine, dar am impresia ca data coincide nefericit cu plecarea mea catre nava-mama pt care lucrez aici. Daca nu pot ajunge, am sa-ti trimit pe mail (care?) 3-4 poze hi-res din tura de Alpi. Sambata asta pe seara iti trimit si km finali. Hai cu bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah. si eu care credeam ca ai spart topu`... dar oricum, esti bine. eu cu chin, cu vai am facut de-abia vreo 8-9 mii. nu ca as fi nemultumit, dar nici nu mi-au iesit planurile, voiam sa umblu mai mult dar a fost un an mai neplacut, mai ales cu timpul disponibil ...

 

eh, noi sa fim sanatosi!

 

Prieteni, intalnirea noastra pentru finalul concursului de kilometri s-a batut in cuie:

 

Pe 7 decembrie, la

Papa la Soni , in Bucuresti, str. Sf. Voievozi nr. 13 .

Incepand cu ora 18 si pana la ora 24: haideti la party!

Nu uitati sa-mi trimiteti pozele kilometrilor vostri finali!

Atunci cand intrati la iernat – dar nu mai tarziu de 1 Dec.

Cu acest prilej se vor acorda micile noastre premii, dar mai ales vom povesti, vom glumi si vom vorbi despre ale noastre calatorii, mobre sau planuri viitoare de ieseala pe doua roti.

 

Sunteti asteptati toti cei inscrisi in concurs, cu rugamintea de a aduce (doar daca aveti chef – dar zic eu ca n-ar fi rau) un stick cu cateva dintre cele mai frumoase fotografii din iesirile voastre din acest an. Acestea vor fi proiectate pe peretii crasmei, sub forma unui slideshow.

Mai mult: Codru, proprietarul localului (si el motociclist) va asteapta cu cate un print al celei mai frumoase poze din calatorie. Aceste printuri ale pozelor noastre vor fi expuse timp de o saptamana la Papa la Soni , in cadrul unei expozitii foto dedicata calatoriilor noastre cu motocicleta.

Papa la Soni este un spatiu al gastronomiei alternative/creative, dar si pentru cei ce gusta muzica buna, teatrul ori fotografia. Haideti!

 

s-a notat, prezenta :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ah. si eu care credeam ca ai spart topu`... dar oricum, esti bine. eu cu chin, cu vai am facut de-abia vreo 8-9 mii. nu ca as fi nemultumit, dar nici nu mi-au iesit planurile, voiam sa umblu mai mult dar a fost un an mai neplacut, mai ales cu timpul disponibil ...

 

eh, noi sa fim sanatosi!

 

Prieteni, intalnirea noastra pentru finalul concursului de kilometri s-a batut in cuie:

 

Pe 7 decembrie, la

Papa la Soni , in Bucuresti, str. Sf. Voievozi nr. 13 .

Incepand cu ora 18 si pana la ora 24: haideti la party!

Nu uitati sa-mi trimiteti pozele kilometrilor vostri finali!

Atunci cand intrati la iernat – dar nu mai tarziu de 1 Dec.

Cu acest prilej se vor acorda micile noastre premii, dar mai ales vom povesti, vom glumi si vom vorbi despre ale noastre calatorii, mobre sau planuri viitoare de ieseala pe doua roti.

 

Sunteti asteptati toti cei inscrisi in concurs, cu rugamintea de a aduce (doar daca aveti chef – dar zic eu ca n-ar fi rau) un stick cu cateva dintre cele mai frumoase fotografii din iesirile voastre din acest an. Acestea vor fi proiectate pe peretii crasmei, sub forma unui slideshow.

Mai mult: Codru, proprietarul localului (si el motociclist) va asteapta cu cate un print al celei mai frumoase poze din calatorie. Aceste printuri ale pozelor noastre vor fi expuse timp de o saptamana la Papa la Soni , in cadrul unei expozitii foto dedicata calatoriilor noastre cu motocicleta.

Papa la Soni este un spatiu al gastronomiei alternative/creative, dar si pentru cei ce gusta muzica buna, teatrul ori fotografia. Haideti!

 

+1 :alcy:

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator MosRahao

data coincide nefericit cu plecarea mea catre nava-mama pt care lucrez aici. Daca nu pot ajunge, am sa-ti trimit pe mail (care?)

 

vezi si tu ce faci. ti-am trimis PM. in caz ca nu poti veni, trimite ce poze vrei tu; daca nu vii am sa tiparesc eu una pentru expozitia de care ziceam si celelalte le proiectam pe pereti, impreuna cu ale noastre.

 

- nu uita ca pt "sectiunea" achimoto, pozele tre` sa fie din RO.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus 3 poze , ca sa fie usor de ales pt participanti , si in acelasi timp sa fie usor si pt juriu ( daca sunt 30 participanti si vine fiecare cu 10 poze , te prinde noul an :))) ]

Nu este obligatoriu 3 , dar sa fie cu maxim 1 -2 mai multe ...... SA VEDEM CU CE VENITI ???

 

well, am ales 5 atunci :)

 

post-47122-0-05637000-1353183265_thumb.jpgpost-47122-0-66755200-1353183344_thumb.jpgpost-47122-0-10808600-1353183557_thumb.jpgpost-47122-0-66128100-1353183386_thumb.jpgpost-47122-0-06631600-1353183500_thumb.jpg

 

sa ne vedem cu bine :mexicanwave:

Editat de incognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...