Sari la conținut

Loob man (ex - Scottoiler)


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 250
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pai asa o sa facem comanda doar ca la 2 cum se da 1 gratis sau asa ceva!

Ideea este ca, cu cat suntem mai multi cu atat iesim mai ieftin!

Contactati userul fairplaybiker. el face recensamantul.

Din cate am inteles cand ne strangem 10 plasama comanda!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asa o sa facem comanda doar ca la 2 cum se da 1 gratis sau asa ceva!

Ideea este ca, cu cat suntem mai multi cu atat iesim mai ieftin!

Contactati userul fairplaybiker. el face recensamantul.

Din cate am inteles cand ne strangem 10 plasama comanda!

:cheers:

Ideea este sa mergeti din 2 in 2,noua trebuie sa ne ajunga comanda ori astazi , sau cel tarziu luni-marti (2 saptamani si un pic), era out of stock cand am comandat noi,probabil fara intr-o saptamana jumate maxim ajunge :cheers:

 

 

PS:Noi am comandat acu 2 saptamani si am facut o comanda de 12 bucati si am platit 7,daca sunteti mai multi puteti sa ii trimite mail la Dennis si sa vedeti ce si cum. :cheers:

Editat de Atti the Hun
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei loobman, noi ne strangem mai multi pt o comanda! Iesim undeva la 70-80 de lei!

Daca te intereseaza ia legatura cu userul fairplaybiker!

Bafta!

 

Pai hai sa confirmam aici cine vrea!

 

Eu sunt pentru 2 bucati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pana acum lista arata asa:

vld_bc 1

klu 2

chaby_date 2

allenC 2

enos 1

zigzag 1

 

deja suntem 9. am trimis un pm lui fairplaybiker! astept sa imi raspunda si apoi plasam comanda! banii va trebui sa ii trimitem celui care va plasa comanda!

topicul asta va ramane pentru detalii!

Spor!

 

 

 

 

 

l.e. deci comandam 6 si primim 10 la pretul de 15.548 euro bucata! comanda maxima este de 6 bucati! teoretic ne mai trebuie un singur om si plasam comanda!

rectificare 13.368 per bucata! pretul de mai sus este pentru comenzi din afara Eu si Uk!

deci ar veni 60 de ron per bucata!

Editat de klu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hop si eu ca tot mai este loc de unul! +1 :cheers:

pai atunci inchidem lista1

cu sun_83 suntem 10 comanda maxima!

daca sunteti de acord, eu am cont de paypal, va pot lasa un cont unde sa imi transferati banii( 60 de ron de caciula, urmand ca banii pt posta romana sa ii dati cand ridicati coletul aprox 5 lei)

id meu de mess este cristea_madalin@yahoo.com

comanda o putem plasa luni!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai atunci inchidem lista1

cu sun_83 suntem 10 comanda maxima!

daca sunteti de acord, eu am cont de paypal, va pot lasa un cont unde sa imi transferati banii( 60 de ron de caciula, urmand ca banii pt posta romana sa ii dati cand ridicati coletul aprox 5 lei)

id meu de mess este cristea_madalin@yahoo.com

comanda o putem plasa luni!

:cheers:

 

Vezi ca iasa 64 RON nu 60.

Cel mai bine afli suma totala de plata dand check out si transferandu-te pe contul de paypal. Acolo iti spune suma exacta pe care ti-o ia din cont. Plus ca asta variaza in functie de cotatia bancii central europene pentru 1 lira.

:cheers:

Editat de psycho25
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca iasa 64 RON nu 60.

Cel mai bine afli suma totala de plata dand check out si transferandu-te pe contul de paypal. Acolo iti spune suma exacta pe care ti-o ia din cont. Plus ca asta variaza in functie de cotatia bancii central europene pentru 1 lira.

:cheers:

ms frumos!

oricum diferenta o incasez cand trimit coletele iar chitanta o sa o postez ca sa nu fie probleme!

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ms frumos!

oricum diferenta o incasez cand trimit coletele iar chitanta o sa o postez ca sa nu fie probleme!

:cheers:

Ti-am spus pentru ca eu am comandat la fel ca tine 12 si prima data nu mi-au iesit banii, am cerut mai putin decat iesit plata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am spus pentru ca eu am comandat la fel ca tine 12 si prima data nu mi-au iesit banii, am cerut mai putin decat iesit plata.

pai pe site scrie ca la 6 comandate primesti 4 in plus! banuiesc ca ati comandat 8?

ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai pe site scrie ca la 6 comandate primesti 4 in plus! banuiesc ca ati comandat 8?

ms

Am comandat 7 dar am vorbit inainte cu el daca putem face asta (ne-am adunat prea multi 12), i-am spus ca suntem 12 si daca putem sa comandam 7 si sa primim 12, desi numarul maxim era 6 si sa primesti 10. A fost o conjuntura favorabila, noi l-am asteptat o sapt sa puna comanda deoarece nu avea pe stoc atatea si el ne-a lasat sa comadam mai multe odata.

Inca nu le-am primit pe luni marti preconizez ca o sa ajunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Desteapta miscarea voastra. Au iesit ungatoarele la un pret derizoriu. Dupa ce le montati sa faceti si voi aici observatii asupra modului de folosire, avantaje/dezavantaje, durabilitate, intretinere.

Editat de bogdan_harea
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...