Sari la conținut

Custom bike


Postări Recomandate

Stiati de cei de la Confederate Motorcycles care construiesc minunatiile astea?

Credeti ca ar fi romani dispusi sa plateasca un pret de 50000 de dolari pt. un exemplar ca X132 Hellcat?

Stiam ca exista si la noi piata de Custom bike..dar parca nu asa scumpe... poate ma insel si nu cunosc bine..

 

Voi ce spuneti?

post-25939-0-79211800-1331213312_thumb.jpg

post-25939-0-57302700-1331213319_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

well, dacă aÂş avea suma aÂş plăti...

deocamdată însă nu visez... nici măcar...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care e faza ...

 

Noi suntem europeni .. nu americani ...

 

Noi avem creier ... un motor european ... dezvolta o putere x pe care o foloseste ... nu cilindree de 10000 cc si 1000 cp .. si prinde doar 180 km/h.

 

FUCK usa!!!

 

De banii aia mi-as lua un Desmosedici.

Editat de BQGDDAN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Junk. Singura chestie pe care pot sa isi faca reclama e exclusivismul (nr mic de exemplare vandute).

Daca vezi orice alta mare inovatie sau aspect practic la acest moto, be my guest...

Are performanta o groaza, fara carenaj... e un fel de Bking mult mai scump si atat, sau o MV augusta dezbracata.

Se fac si se vor face mereu astfel de jucarii (moto, masini sau barci) pentru oameni care se trezesc dimineata si nu stiu cum sa epateze mai tare in ziua aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Se fac si se vor face mereu astfel de jucarii (moto, masini sau barci) pentru oameni care se trezesc dimineata si nu stiu cum sa epateze mai tare in ziua aia.

 

:goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multi pe forumu asta se dau zmei si se umfla in pene de numa numa in spatele tastaturii doar doar ca le-o creaste putin ratingu de motociclisti

altii isi cumpara motoare de nspe mii de euro/dolari

care e diferenta ?

aia cu motoarele scumpe au sanse mai multe sa se si dea pe motor .. sa faca niste km .. pe cand restu raman doar cu nr de posturi pe forum

in concluzie .. fiecare cu aia a masi .. motoare diferite pt un segment diferit de populatie

enduro cu masa, speed cu tacsu, choppere cu cine a mai ramas

 

 

personal sa am banii mi-as lua din toate cate una

confederate sunt niste motociclete f tari .. nu pe gustul tuturor desigur, dar niste opere de arta cu siguranta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...