Sari la conținut

SCOALA SOFER MOTO


axi
 Share

Postări Recomandate

Scoala de soferi Autostart a inceput scolarizarea pentru optinerea categoriei A, A1(moticiclete).Ea consta in scolarizarea teoretica, intocmirea dosarului si poligon,pregatirea pentru proba practica la examen. cei doritori si interesati ma pot contacta pentru detalii si nu numai..telefonul meu: 0765683835 si id mess: marius_motocross89

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut Marius.Daca vre-un elev de-al tau vrea un motor de incepatori f usor de condus si bine intretinut , il vand eu pe al meu.E postat aici pe forum: kawasaki gpz 500

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut Marius.Daca vre-un elev de-al tau vrea un motor de incepatori f usor de condus si bine intretinut , il vand eu pe al meu.E postat aici pe forum: kawasaki gpz 500

bine, daca aud promit ca o sa te pun in tema.asfalt uscat tuturor;)

 

PS:oficial si pentru alti doritori: pentru intocmirea dosarului este nevoie de a va prezenta la sediul scolii de sofer , aflat in cetate, in spatele primei farmacii de pe bulevard(50m de la andrada)., acolo o doamna v-a va lua actele in evidenta, va intocmii fisa de scolarizare si cea pentru analize, se va achita o suma pentru preg.teoretica,iar in prealabil cu Fisa medicala vei merge la terra aster langa spital et I, iar acolo vei sustine si ex psihologic. dupa urmeaza taxa timbru 2 lei, taxa cazier(la trezonerie langa hotel park) de 10 lei, cu timbru si cu chitanta la politie pentru cazier., la cec taxa permis 62 lei, si la impozite 18 lei. cam atat. pretul scolarizarii este discutabil.pret plecare 500 ron, motocicleta yamaha tdr 125 2002. multumesc

Editat de axi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salut Marius.Daca vre-un elev de-al tau vrea un motor de incepatori f usor de condus si bine intretinut , il vand eu pe al meu.E postat aici pe forum: kawasaki gpz 500

lasa-mi nr tau de telefon ca am 2 posibili clienti;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

lasa-mi nr tau de telefon ca am 2 posibili clienti;)

 

 

Tibi.....pe Andrei cand il inveti????Hai si ia-l la scoala ca m-am saturat sa imi tot ia la proba motoarele din curte!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Cine doreste motocicleta din Germania,eventual zona Stuttgartului sau imprejurimi,pot aduce 2 bucati,transportul 100 Eur.Zilele acestea plec,revin in martie la jumatatea lunii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe ce site imi recomanzi sa caut motociclete in Germania? (al tau nu merge)

Doar pe mobile sau exista ceva mai specializat?

In trasportul acela la 100 de euro despre care vorbesti pe forum, le livrezi in Alba?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei toti cauta pe mobile,sint si alte site-uri dar daca nu stii un pic de germana nu te avantajeaza.Pe site-ul meu nu am avut motoare sau alte link-uri,doar cele ce le-am avut eu.Le pot aduce in Alba sau imprejurimi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Marea problema..... Lipsa masiniilor de echilibrat pt roti moto in Alba!

Dupa multe discutii l-am convins pe sefu sa rezolve problema!... si acum avem accesoriu' pt echilibrat orice roata de motocicleta sau scuter!

Pt detalii 0740811517 ionel(eu) sau la punctul de lucru a vulcanizari Giro (de la Kaufland spre micesti)

Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca o curiozitate , ce preturi ati pus la un echilibrat ?

Asta sa ne putem face o parere despre preturile din orasele noastre .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

tibii ada motor la husqy meu si te promovez:P te caut maine dupa program sa povestim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 weeks later...

salutare la toata lumea!

 

Imi poate recomanda cineva un service moto in Alba, sau in apropiere de Blaj, am o problema cu motocicleta si nu ii dau de cap pe plan local. va rog, o adresa si un numar de telefon, daca se poate. merci anticipat!

 

asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...