Jump to content

INAUGURARE SHOWROOM SI SERVICE MOTO!

Recommended Posts

Desi primavara se lasa asteptata si tare ne-ar fii placut sa auzim deja zgomot de motoare, vineri 16 martie 2012 incepand cu ora 17.00 echipa MYMOTO TUNING va asteapta la inaugurarea noului Showroom si a Service-ului moto din str. Codrii Cosminului nr. 81. Sa speram ca un vin fiert, o gustare calda la ceaun si o vorba buna specifica motociclistilor, vor dezgheta atmosfera pentru sezonul ce urmeaza. Luati-va si norocul cu voi, pentru participarea la tombola!

Toate bune!

Karmina, John & Bogdan

Eu deja i-am facut " inaugurarea" la magazin cu mici cumparaturi de primavara ,recomand preturi bune si amabilitate maxima ,bravo ne vedem vineri

Desi primavara se lasa asteptata si tare ne-ar fii placut sa auzim deja zgomot de motoare, vineri 16 martie 2012 incepand cu ora 17.00 echipa MYMOTO TUNING va asteapta la inaugurarea noului Showroom si a Service-ului moto din str. Codrii Cosminului nr. 81. Sa speram ca un vin fiert, o gustare calda la ceaun si o vorba buna specifica motociclistilor, vor dezgheta atmosfera pentru sezonul ce urmeaza. Luati-va si norocul cu voi, pentru participarea la tombola!

Toate bune!

Karmina, John & Bogdan

Nu-mi fac griji ca nu faceti treaba buna pentru bikeri atunci cand vine vb despre voi! :kiss:

:pics:

Edited by pantera

nu facem si o parada moto, cu alai de nunta? :peace:

sa va puneti si martisoare in parbriz, sa vina odata primavara... :crack:

io o sa ies inainte de 17, pe la un 16.30 o sa trec oleaca prin livada, poate merem mai multi...sunt primiti si cei cu motoare murdare? :bounce:

nu facem si o parada moto, cu alai de nunta? :peace:

sa va puneti si martisoare in parbriz, sa vina odata primavara... :crack:

io o sa ies inainte de 17, pe la un 16.30 o sa trec oleaca prin livada, poate merem mai multi...sunt primiti si cei cu motoare murdare? :bounce:

Cu drag va asteptam cu sau fara motoare (pe cei fara, poate ii provocam sezonul acesta!)

Toate bune!

Karmina, John & Bogdan

post-14474-0-36642600-1331908360_thumb.jpg

post-14474-0-44466000-1331908377_thumb.jpg

post-14474-0-24215400-1331908396_thumb.jpg

Judecand dupa gradele din termometru ce se arata afara acum, se pare ca am reusit impreuna aseara sa dezghetam atmosfera asa cum ne-am propus. Multumim tuturor care au avut placerea sa fie alaturi de noi si felicitari norocosilor care au castigat la tombola (multumesc Cazimir pentru dovada video :rolleyes:), premii constand intr-un schimb de ulei gratuit (Motorex Four Stroke+filtru Hiflofiltro+manopera, un tricou Moto Pro, bricheta moto):

- PRUNDES BOGDAN

- CLINCIU SEBASTIAN

- MOASA CAZIMIR

- ILIESCU VLAD

- SAIU MARIAN

Asteptam castigatorii sa-si ridice talonul cu care se vor putea programa in service cand doresc.

Si cred ca abia acum a venit cu adevarat primavara si ne putem ura din nou ASFALT USCAT :moto:!

Toate bune,

Echipa Mymoto Tuning

M-am trezit si eu, cam tarziu. Oameni excelenti. Foarte buna locatia. Frumos magazinul. Mult succes in noua locatie. Multumesc sponsorilor acestei tombole pentru schimbul de ulei.

Asfalt uscat.